3 Munten Italië; 1x 120 grana 1825 Napels ZG/FR-, 1x 10 tornesi 1825 Napels FR en 1x 5 lire 1827 Sardinië ZF
24 Munten van 1 Quarter USA tussen 1854-2002 waaronder; 1x 1/4 dollar 1854 ZF-, 1x 1/4 dollar 1908 FR en 1x 1/4 dollar 1929 ZF+
14x Zilveren 10 roebel 1977-1980 Olympiade Sovjet-Unie
7 Munten Engeland/Ierland waaronder; 1x 3 pence 1578 ZF en 1x 1 penny zonder jaar (13e eeuw) Eduard I FR
Kavel van 34 munten Polen van 2 Zloty vanaf jaartal 1994, allen UNC
Zilveren 40 Batzen 1813 Zurich, Zwitserland ZF/PR
Kronenthaler 1794 B Oostenrijkse Nederlanden FR/ZFR, KM 62.3
Zilveren rijder West Friesland 1785, mooie patina, Cond.: P-
Halve gouden rijder West Friesland 1760, Cond.: P-
27 Munten Frankrijk waaronder; 1x 50 francs 1978 PR-, 1x 1- francs 1965 PR-, 1x 10 francs 1987 PR en 1x 20 francs 1938 ZF
4 Munten van 5 Franc Frankrijk; 1x 1811 A FR/ZF (beschadiging), 1x 1826 W FR/FR+, 1x 1848 A ZF- en 1x 1849 A ZF
Snaphaan Gelderland zonder jaar, mooi rond exemplaar, Cond.: ZF/P