Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Wandlampen
Startpreis 35 EUR

Twee messing wandlampen met kristal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x29x16cm. Cond.: G

Tinnen kraantjeskan
Ergebnis: 25 EUR

Oude Hollandse tinnen kraantjeskan 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 38xø12cm. Cond.: G

Grote weegschaal
Startpreis 70 EUR

Grote 19e eeuwse weegschaal (10KG), gemerkt Frigola en Co Breslau met eikenhouten voet 71x78x12cm. Cond.: G

Bontjas
Startpreis 50 EUR

Korte middenbruine bontjas met leer afgezet in zeer goede staat. ca. maat 42

Italiaanse schaal, gesigneerd
Startpreis 20 EUR

Italiaans keramieken schaal 20e eeuw, gemerkt ceramica Due Torri. Handbeschilderd bloemendecor in zeer goede staat 12xø32cm. Cond.: G

Ets, Monogram 1921
Ergebnis: 45 EUR

Monogram en onduidelijk gesigneerd (......haus), vermoedelijk Duitsland, ets op papier, twee volbepakte vrouwen in kledendracht (vochtvlekjes) 17,5x16cm. Cond.: G

Doosje porselein
Startpreis 40 EUR

Kavel divers Chinees porselein 1e helft 20e eeuw o.a; kutani in goede staat (enkele beschadigingen)

Borduursel
Startpreis 35 EUR

Borduurwerk 1e helft 20e eeuw, harlekijn met bloem 25x36cm. Cond.: G

2 Bos kastsleutels
Ergebnis: 95 EUR

Twee grote bossen antieke kastsleutels ca. 19e eeuw Cond.: G

Grote blauw porseleinen pot
Ergebnis: 90 EUR

Grote keramieken cachepot ca. 1900 van Villeroy & Boch Bonn met blauw decor in goede originele staat 22x37x28cm. Cond.: G

2 Delen imari porselein
Startpreis 10 EUR

Twee delen Japans imariporselein; 1x trekpotje zonder deksel en 1x vaasje 5x11xø7,5cm. Cond.: G

2 Schilderijen
Ergebnis: 25 EUR

2 Werken van F. Küns, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht 12x12cm. Cond.: G

Adrie Visser
Startpreis 300 EUR

Adri Visser ca. 1920, olieverf op linnen, Hollands havengezicht met kerk 35x45cm. Cond.: G

2 Bronzen kandelaars
Startpreis 30 EUR

Twee grote bronzen kandelaars ca. 1900 naar 17e eeuws voorbeeld in goede originele staat 33xø14cm. Cond.: G

Tiffany stijl hanglamp
Startpreis 45 EUR

Tiffany stijl hanglamp met blauw glas 21e eeuw 22xø25cm. Cond.: G

Diverse bakelieten platen
Ergebnis: 20 EUR

Diverse bakelieten grammofoonplaten 20-er jaren in goede staat Cond.: G

Ets, dame bij zuil
Startpreis 35 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, ets op papier, elegante dame bij zuil 11,5x29,5cm. Cond.: G

Coster, schilderij bruggetje
Startpreis 40 EUR

Coster, olieverf op paneel, watergezicht met bruggetje 18x12,5cm. Cond.: G

Kinderschoenen, vernikkeld
Startpreis 15 EUR

Twee vernikkelde lederen oude kinderschoenen ca. 1920 9x13x5cm. Cond.: G

Lampje
Startpreis 15 EUR

Hallamp ca. 1920 van messing met glas rondom 20x15x15cm. Cond.: G

Divers plated bestek
Ergebnis: 25 EUR

Plated bestekset ca. 1920 met mooie vormgeveing; 9 eetlepels, 20 vorken, 9 theelepels en 19 messen Cond.: G

Naar van Prooyen
Startpreis 100 EUR

Gesigneerd A.F. van Prooyen (naar), olieverf op paneel, vissersvrouw aan de kust 9,5x14cm. Cond.: G

Beugeltasje
Ergebnis: 20 EUR

Alpaca beugeltasje ca. 1900 in goede originele staat 22x17cm. Cond.: G

Bakelieten Chin. mossel
Ergebnis: 20 EUR

Aparte bakelieten mossel met windmolen en bootje ca. 1930 (China of Japan), deksel van de mossel zit los 5x8x6cm. Cond.: G