Diese Webseite verwendet Cookies

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Munten Byzantijnse Rijk 8250
3 Munten Byzantijnse Rijk
Startpreis 20 EUR
5 Munten Byzantijnse Rijk 8251
5 Munten Byzantijnse Rijk
Startpreis 30 EUR
7 Munten Orient Latin 8252
7 Munten Orient Latin
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Dirham Middellandse Zee Omayaden 8253
Dirham Middellandse Zee Omayaden

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Leeuwendaalder West Friesland 1636 8254
Leeuwendaalder West Friesland 1636

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Leeuwendaalder Holland 1589 8255
Leeuwendaalder Holland 1589

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Leeuwendaalder Kampen 1647 8256
Leeuwendaalder Kampen 1647

Ergebnis:

70 EUR

Vervallen uit veiling 9999
Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis
Verkauft
Doos divers porselein 2550
Doos divers porselein

Ergebnis:

20 EUR

Gebogen ingelegde commode 4302
Gebogen ingelegde commode
Startpreis 375 EUR
Verkauft
Nederland, oud koersgeld 8257
Nederland, oud koersgeld

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Zilveren munten Wereldwijd 8258
Zilveren munten Wereldwijd

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
Veel plastic/winkelwagen munten 8259
Veel plastic/winkelwagen munten

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
3KG munten wereldwijd 8260
3KG munten wereldwijd

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Ca. 3,3KG munten wereldwijd 8261
Ca. 3,3KG munten wereldwijd

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Div. oude munten koper/nikkel 8262
Div. oude munten koper/nikkel

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Div. vervalsingen wereldwijd 8263
Div. vervalsingen wereldwijd

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Ca. 2KG penningen wereldwijd 8264
Ca. 2KG penningen wereldwijd

Ergebnis:

30 EUR

2 Armleunstoelen 4303
2 Armleunstoelen
Startpreis 250 EUR
Verkauft
Zilveren ketting met hanger 490
Zilveren ketting met hanger

Ergebnis:

25 EUR