Moderne porseleinen babypop, gemerkt Jocy Cindy Marschner reproduction. Stoffen lichaam, porseleinen armpjes en benen L.: 35cm. Cond.: G
Kavel van vier poppen, 3x moderne en 1x oude papier mache matroos (beschadigd). L.: 26-50cm. Cond.: R
Grote schildpadpop ca. 1930 Nr. T56, ogen los in het hoofd H.: 54cm. Cond.: G
Duitse porseleinen pop, gemerkt Theodor Recknagel met geleed lichaam, lederen schoentjes, kanten kleertjes en originele pruik ca. 1930. In zeer goede staat 58cm. Cond.: G
Duitse schildpad Käthe Kruse pop T40, 20e eeuw met originele kleertjes en etiket in zeer goede staat L.: 40cm. Cond.: G
Schaalmodel MIRA 1:24 van een Chevrolet Bel Air H.T., Ref.: 2021. Cond.: G