Copier leerdam glazen Art Deco cactusvaas met onderschotel N.O.11987 15. Oranjerood met zwarte onderschotel. N.O. 11987, 11xø10,5cm. Cond.: G
Biedermeier kristallen gembercoupe met amandelslijpsel 19e eeuw, minimaal beschadigd Cond.: G
Grote Unica A.D. Copier Leerdam vaas met groen glas 1e helft 20e eeuw in goede staat 18xø9,5cm. Cond.: G
Origineel Jugendstil glazen siervaasje van Pallme König (Duitsland) ca. 1900 14xø6,5cm. Cond.: G
Copier Leerdam cactuspot 1e helft 20e eeuw van oranjekleurig glas, pootjes beschadigd 12xø13cm. Cond.: M
Kristallen schenkkaraf ca. 1900, amandel- en ruitgeslepen met plated montuur 28x16xø15cm. Cond.: G
Twee glazen beschilderde vazen Emmy Seyfried München 1920 in goede staat 11xø11cm. Cond.: G
Zware 7-delige kristallen hapjes/verdeelschaal bestaand uit grote onderschotel en 6 kristallen verdeelbakken 1e helft 20e eeuw. minimale chips 6xø28cm. Cond.: R-G
Origineel Jugendstil glazen (sier)schenkkannetje van Pallme König (Duitsland) ca. 1910 9,5x9xø7cm. Cond.: G
Glazen mondgeblazen fles 19e eeuw met hand (gematteerd) 24x7cm. Cond.: G
Hollandse kristallen 19e eeuwse kaasstolp (ruit- en amandelgeslepen) in zeer goede staat (1 minime chip) 20xø22cm. Cond.: G
19e Eeuws kristallen mandje met onderschotel (chip af), mooie vormgeving 13xø23cm. Cond.: G
Authentiek Romeins glazen flesje, mooi gekleurd door de tand des tijds 9xø3,5cm. Cond.: G
Moderne designvaas van mondgeblazen glas met diverse kleuren 2e helft 20e eeuw 27x10x9,5cm. Cond.: G
3-Delig Leerdam persglas roomsetje; 1 zwart tablet, melkkan en suikerpotje creme 20e eeuw Holland 10x23x12,5cm. Cond.: G
Glazen Art Deco vaas met gewelfde kraag. Kobaltblauw met veelkleurige glaslagen overtrokken 11,5x11cm.
18 Delen kristal 20e eeuw; 11x prachtige zware kristallen tuitglazen (champagne, sekt) facetgeslepen 20e eeuw 19xø7cm. 6x facetgeslepen kristallen schalen ø14,5cm. en 1x kristallen onderzetter (chip) ...
Twee oude kristallen parfumflessen 1e helft 20e eeuw. 1 Origineel gevuld 11cm. Cond.: G
Groen glazen Art Deco likeurset Copier Anna bestaand uit tablet, karaf en 6 likeurglaasjes, 2 chips 26xø20cm. Cond.: G
42 Delen glas en kristal 20e eeuw; 6 waaierkristallen onderzetters en 36 glazen van glas en/of kristal 6-16cm. Cond.: G
Drie kleine kristallen karaffen ca. 1900, amandelgeslepen, 1 beschadigd 15-17cm. Cond.: R
Dertien delen divers glaswerk ca. 1930 waaronder Roemers, glazen en kannetjes 6-13cm. Cond.: G
Grote opaline siervaas ca. 1900 met landschap- en bloemdecor 43xø14cm. Cond.: G
Vijf kristallen karaffen 20e eeuw in zeer goede staat, 1x persglas
Drie kristallen karaffen met stop 20e eeuw in goede staat met amandelslijpsel 33xø11cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse amandelgeslepen glazen karaffen, 1 chip 31-37cm. Cond.: R
Drie oude glazen parfumflesjes, gesigneerd Judith Muller Israel, design 50-er jaren 12xø6,5cm. Cond.: G
Mondgeblazen Art Deco vaasje, gesigneerd met M of W ca. 1930, mooie vormgeving 18xø6cm. Cond.: G
Copier Leerdam glazen roomstelletje 20e eeuw met zwart glazen ondertablet in zeer goede staat 8x22x13cm. Cond.: G
Mondgeblazen glazen vaas ca. 1890 van blauw glas. Beschilderd met goud- en bloemmotief 25xø13cm. Cond.: G
Aparte groen glazen vaas 2e helft 20e eeuw in goede staat 21x15x6cm. Cond.: G
Twee ribbelvaasjes Leerdam 20e eeuw; 1x blank 15xø17cm. en 1x bruin 13xø15cm. Cond.: G
Grote hoge bloemvaas ca. 1930 van blauw glas beschilderd met rood randje, mondgeblazen 22,5xø16cm. Cond.: G
6x Kristallen wijnglazen en 1 gegrvaeerde glazen karaf 18-22cm. Cond.: G
Mondgeblazen glazen vaasje, gemerkt Phoenician Glass 2e helft 20e eeuw 12xø9cm. Cond.: G
Twee kristallen vazen, 1x ruitkristal met amandelslijpsel 21xø14cm. en 1x een gribte kristallen vaas 17xø11cm. Cond.: R