Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

12. Aprilveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 27. April 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Diverse delen plated
Ergebnis: 30 EUR

Negen delen plated 20e eeuw; 1x flacon, 1x zoutvaatje, 1x zoutstrooier, 1x koperen lontdover, 1x kaarskandelaar, 1x zeepbakje (scheurtje), 1x handwerkschaartje bewerkt, 1x poederdoos, 1x bonbonschaal ...

Plated visbestek
Ergebnis: 30 EUR

14-Delig plated visbestek Gero/Keltum 20e eeuw; 8 vorken en 6 messen Cond.: G

Kristallen poederdoos, zilv. deksel
Ergebnis: 30 EUR

Engels kristallen poederdoos met zilveren rand en deksel, waarin spiegel, op kristallen onderschotel met zilveren rand, ø 11 cm., Cond.:R

Zilveren doosje
Ergebnis: 30 EUR

Antiek zilveren doosje, hamerslag met vergulde binnenzijde. Sluiting middels veermechaniek 835/000. MT: Buitenlands onbekend. ca. 59gr. 8,5x4,5cm. Cond.: U

Parfumflesje met zilver
Ergebnis: 30 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met zilveren dop en stopje. Scharnier behoeft reparatie. H.9 cm., Cond.:R

2 Zilveren vingerhoedjes
Ergebnis: 30 EUR

Twee antieke Hollands zilveren vingerhoedjes ca. 10gr. Cond.: U

Ronde schaal, zilv. overlay
Ergebnis: 30 EUR

Oude glazen fruitschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G

2 Zilveren zoutstrooiers
Ergebnis: 30 EUR

2 Sterling zilveren strooiers 1e helft 20e eeuw. Beide doppen zijn beschadigd. H.14cm., Cond.R

Chatelaine met nagelvijl
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren of plated chatelaine met klein zwaard in heft. gebruikt als vijl 19e eeuw, 16cm. Cond.: G

Zilveren kandelaar
Ergebnis: 30 EUR

Engels sterling zilveren kandelaar, laag model 9xø9,5cm. Cond.: R

7 Delen plated
Ergebnis: 25 EUR

Zeven delen plated 1e helft 20e eeuw; 1x WMF cocktailshaker Art Deco, 1x brandewijkom, 1x spiegel met naakte vrouw, 1x melkkan, 1x kaarskandelaar, 1x glashouder bewerkt en 1x schaaltje Wiskemann 10-20...

Zilveren kaarskandelaar
Ergebnis: 25 EUR

Hollands zilveren kandelaartje MT: VdB, jaarletter Q: 1976. 835/000 6xø7,5cm. Cond.: G

2 Plated schalen
Ergebnis: 25 EUR

Twee plated dienbladen 1e helft 20e eeuw 41x27cm. en 58x36cm. Cond.: G

6 Delen plated
Ergebnis: 25 EUR

Zes oude delen plated 20e eeuw; 1x grote kemphaan, 1x onderschotel, 1x suikerbakje, 1x suikerschepje, 1x zoutstooier (adelaar), en 1x peperstrooier (adelaar) 7-21cm. Cond.: G

2 Plated sauskommetjes
Ergebnis: 25 EUR

Twee prachtige antieke plated suaskommen staand op 3 pootjes in zeer goede staat 11x15x7cm. Cond.: G

Rond zilv. pillendoosje
Ergebnis: 25 EUR

Rond zilveren pillendoosje glad model 925/000 ca. 9gr. ø3cm. Cond.: U

2 Suikerscheppen
Ergebnis: 25 EUR

Twee Hollands zilveren suikerschepjes 1x MT onleesbaar en 1x Jacobus Johannes Driessen Schoonhoven eind 1800. ca. 23gr. Cond.: U

Plated pronkschaaltje
Ergebnis: 20 EUR

Plated opengewerkte schaal ca. 1900 gemerkt met de letter M, uitgewerkte naakt vrouwenportret 4xø22,5cm. Cond.: G

Plated beugeltas 1880
Ergebnis: 20 EUR

Antieke plated beugeltas met originele velours buidel in goede staat 21x19x1cm. Cond.: G

Zilv. sigarenhouder in foudraal
Ergebnis: 20 EUR

Zilveren sigaren-mondstuk in foudraal bewerkt met koren en bloemen ca. 1900 10,5cm. Cond.: G

Asbak met zilv. rand
Ergebnis: 15 EUR

Glazen asbak met zilveren 800/000 rand. Cond.:U

Miniatuur zilv. flesje
Ergebnis: 15 EUR

Zilveren miniatuurflesje 1.5x1.5cm., ca. 4 gr., Cond.:U

Zakmesje aan ketting
Ergebnis: 15 EUR

19e Eeuws miniatuur zakmesje aan ketting met koperen handvat 5,7cm. open en 3,5cm. dicht. Cond.: G