Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bruin album, 280 biljetten wereld
Ergebnis: 1.400 EUR

Bruin album met ca. 280 bankbiljetten wereldwijd waaronder Ecuador, Tunesië, Egypte, Polen, Argentinië, Algerije, Joegoslavië, Indonesië, Zaïre, Afrika etc. Tevens diverse "Hell Bank Notes" (Chinees "...

64 Bronzen munten
Ergebnis: 50 EUR

Kavel met 64 bronzen munten uit diverse landen.

3 Chin. pors. bordjes
Startpreis 25 EUR

Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G

Jade snuiffles
Ergebnis: 70 EUR

Oude Chinese jade snuiffles met originele stop met draak rondom. 20e eeuw of ouder 7,5x4,5x3,5cm. Cond.: G

Grote Chinese vaas
Ergebnis: 120 EUR

Grote Chinees porseleinen dekselvaas met blauw decor van draken, Foohonden en Foo-hond op het deksel. 2e helft 20e eeuw 83xø41cm. Cond.: G

5 Persoons plated visbestek
Ergebnis: 15 EUR

Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G

10 Tegels Art Deco
Startpreis 50 EUR

Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G

Tahiti oorstekers
Startpreis 300 EUR

Oorstekers WG 585/000 met ieder een zeer fijne Tahiti parel 10.5 mm., L.22mm., 8.9 gr. Voormalige verkoopprijs € 1100.-

2 Engelse zakhorloges
Ergebnis: 70 EUR

Twee antieke Engelse zilveren heren-zakhorloges ca. 1900; 1x The Express Lever, made in Newcastle, en 1x Record Dreadmont, ø5cm. Beide met seconden aanduiding.

2 Koffiepotten
Startpreis 50 EUR

Twee koffiepotten 19e eeuw; 1x Villeroy & Boch Dresden (goed) en 1x ongemerkt met gouddecor en portret (haarscheur en chip) 20-23cm. Cond.: R-G

2 Grote schotels
Ergebnis: 20 EUR

Twee Chinees porseleinen sierborden 19e eeuw; 1x met rondom bomendecor met centraal een vliegende vogel (beschadigd), 1x landschap met rotsen, boom en een gebouw (goed) ø31cm. Cond.: G

Messing presenteerdoos
Startpreis 20 EUR

Messing presenteerdoos met afbeeldingen van dolfijnen. 13x10,5x3cm. Cond.: G

Radio
Ergebnis: 100 EUR

Grote Duitse Telefunken bakelieten radio 30-er jaren. Middelste knop mist, verder in goede staat 46x40x17cm. Cond.: G

Viool
Ergebnis: 90 EUR

Antieke viool, geëtiketteerd Antonius Stradivarius anno 1729 (vermoedelijk nabouw) in houten kist. Cond.: G

Rookkwarts collier
Startpreis 50 EUR

Collier van ovaal gefac.rookkwarts 24x17 mm., karabijnsluiting zilver 925/000, ca. 142.4 gr.

25 Ringen
Ergebnis: 95 EUR

Kavel van 25 diverse ringen, ca. 75 gr.

7 Oude sieraden
Ergebnis: 30 EUR

Zeven oude sieraden o.a; spelden en gesp

3 Delen Makkum
Ergebnis: 50 EUR

Drie delen polychroom beschilderd Makkum porselein Holland 2e helft 20e eeuw; 1x kaarskandelaar, 1x schenkkan, 1x schotel. 19x9x10cm., 3,5xø20cm. en 23,5x16x15cm. Cond.: G

Imari dekselvaasje
Ergebnis: 15 EUR

Antiek Japans imari porseleinen dekselvaas met bloemmotief. (chip van deksel) 19xø10cm. Cond.: R

2 Imari borden
Ergebnis: 20 EUR

Twee Japans imari sierborden met bloemenmotief ca. 1900 in goede staat ø21cm. Cond.: G

Granaat ring
Startpreis 60 EUR

Ring GG 333/000 met een ovale gefac.donkere Boheemse granaat, 16x8 mm., ø59, 3.5 gr.

2 Houten lampen
Ergebnis: 60 EUR

Twee Neo Barok tafellampen met houten voet en linnen kap 2e helft 20e eeuw 88xø40cm. Cond.: G

Open haard set
Ergebnis: 30 EUR

6-Delig openhaardset bestaand uit twee koperen vuurbokken, 1 blaasbalg, 1 houttang, 1 haardschep en 1 pook 19-73cm. Cond.: G

Streekbroche, 19e eeuw
Startpreis 275 EUR

19e Eeuwse streekbroche ø2.5 cm., ca. 5.25 gr.