Schitterende 19e eeuwse eikenhouten Danziger barokkast met barok lijsten, putto en ranken. Prachtig snijwerk in de koplijst. Het meubel is in goede originele staat (geen scheuren en/of kromme deuren)....
Zeldzame smeedijzeren scheeps-geldkist ca. 1700 met originele beschildering, slot en sleutel. In zeer goede originele staat 37x63x36cm. Cond.: G
Zeldzame Duitse notenhouten Grunderzeit piano. Bijzonder rijk uitgevoerd met losse kroon. gemerkt F. Adam Koefeld. Messing klankkast en bronzen originele kaarskandelaar in zeer goede originele staat 1...
Biedermeier cilinderburo,(rolluikburo) ca. 1820, kersen fineer,Onderkast bestaat uit 2 deuren, waarover 3 laden.Uitschuifbaar schrijfblad met leder. Achter de cilinder 2 open vakjes, 8 lades en afslui...
Prachtig Dresden barok notenfineer dames-schrijfbureau met losse opstand ca. 1890 met massief brons vuurverguld beslag. In zeer goede originele staat 104x103x65cm. Cond.: G
Zeldzame 18e eeuwse notenhout fineer op eiken hoekkast met vitrineopzet en schuine hoeken. Ingelegd met emdaillons en bandintarsia, ook op de schuine hoeken. Achter de glazen deuren zitten 4 lades met...
Prachtig Hollands 18e eeuws wortelnoten fineer Louis Quinze kabinet ca. 1770. Vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in uitmuntende staat 242x172x58cm. Cond.: U
Oude Franse notenfineer dames-schrijftafel ca. 1920. Rondom met bloemintarsia en bronzen sierwerk. Achter de schuine klep bevinden zich 3 lades en 1 kelder met schuif. In zeer goede originele staat 92...
Duits laat Biedermeier mahoniehout fineer secretaire ca. 1860 met lichte fineerschade, in redelijke ongerestaureerde staat. Heeft een prachtig mahoniehouten fineer nest met diverse lades en uitschuifb...
Grote goudkleurige spiegel in empire stijl 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen glas in goede staat 153x106cm. Cond.: G
Hollandse Louis Quinze stijl porselein/vitrine opzetkast, wortelnotenfineer ca. 1880 met origineel bronzen beslag in goede originele staat 217x149x43cm. Cond.: G
Engels mahoniehouten schrijbureau ca. 1880 staand op 4 zeskantige poten. Het bureau is voorzien van bronskleurige applicaties. Opklapbaar blad met daarachter lades en 1 grote lade onder. Het meubel is...
Hollands eikenhouten empire hekjeskabinet ca. 1810 in redelijk ongerestaureerde originele staat. Origineel beslag. Krimpnaden en stukjes missen 225x155x51cm. Cond.: R
Antieke Franse eikenhouten buffetkast ca.1880,met hele en halve zuilen, snijwerk, facet geslepen glas, origineel beslag, sloten en sleutels. In goede originele staat. 227x132x55 cm. Cond.:G
Prachtig 19e eeuws Engels mahoniehout fineer kabinet (2-delig en losse koplijst) ca. 1850. Lichte fineerschade, geen kromme deuren of scheuren 205x56x130cm. Cond.: R
Mahoniehouten Engels Davenport schrijfbureau met groen schrijfleer en aan beide zijden 4 lades. In nieuwstaat 2e helft 20e eeuw 89x54x57cm. Cond.: G
Hollandse mahoniehouten empire armleunstoel ca. 1820 in goede originele staat, stoffering vervuild 97x80x67cm. Cond.: G
Notenhout gestoken kastje met zuilen en lade ca. 1880 Frankrijk in goede originele staat 102x75x59cm. Cond.: G
Prachtige mahoniehouten empire tafel ca. 1820 met bijzondere voet staand op 3 klauwpoten. Dik fineer. Het meubel is in goede originele staat Cond.: G
Eikenhouten gestoken jachtkast ca. 1880 in zeer goede originele staat met gedraaide zuilen en panelen met jachtmotieven 239x140x58cm. Cond.: G
Massief kersenhouten hoekkastje ca. 1910 met jalouziedeurtjes in goede originele staat 79x40x56cm. Cond.: G
Louis Philippe notenhouten eethoek. Prachtige bewerkte tafel in zeer goede staat ca. 1880 (stoelen ca. 1900). Beukenhout, noten gekleurd bekleed met gobelinstof in goede staat 74x98x130cm. en 97x47x58...
Hollandse wortelnoten glasvitrine opzetkast in Louis Quinze stijl 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. Origineel bronzen beslag en zijkanten met glas 205x130x52cm. Cond.: G
Grote notenfineer ovale uittrektafel ca. 1850 met taps toelopende poten (zonder tussenbladen). In goede originele staat 73x139x197cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer Empire trumeau ca. 1830 met wit marmeren blad. Bandintarsia, lades, leeuwepoten, originele spiegel en snijwerk op de poten. In goede originele staat 85x92x44cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten kast 19e eeuw afgezet met zwart geëboniseerd hout. Geheel staand op hogen onderling verbonden poten, 3 deurtjes en een bovenstuk met 2 deuren. Het meubel is in goede originele st...
Moderne lichtbruin lederen tweezitsbank met zwarte randjes afgezet in hele goede staat 92x208x100cm. Cond.: G
Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw met groene velours stoffering in goede staat 103x60x48cm. Cond.: G
Grenenhouten Mechels buffet met originele oude beschildering ca. 1880 in zeer goede originele staat 208x130x50cm. Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit vertico ca. 1880 met losse voet en zuilen. Rijk bestoken in goede ongerestaureerde staat 103x105x71cm. Cond.: G
Engelse eikenhouten theetafel met lade en Queen Anne poten ca. 1900. Origineel bronzen beslag in zeer goede staat 71x52x78cm.
Set van 4 klassieke stoelen 2e helft 20e eeuw in Louis Quinze stijl. Fijn uitgewerkt met creme velours stoffering in goede staat 90x60x49cm. Cond.: G
Duits notenhout fineer Grunderzeit buffet ca. 1880 met mooi bewerkte panelen en snecken. In goede originele staat 210x134x61cm. Cond.: G
Franse etagetafel met Japans lakwerk ca. 1880 in goede originele staat. Zwart met goud/bruin en parelmoer inleg. Landschap met vogeldecor 82x60x40cm. Cond.: G
Duitse mahoniehout fineer Louis Philippe vitrinekast met lade , schappen en originele kroon ca. 1880. In zeer goede originele staat 205x111x45cm. Cond.: G
Eikenhouten Mechelse wandelstokken-houder (parapluhouder) met koperen lekbak ca. 1890. Zijkanten versierd met zeemeerminnen in goede originele staat 102x49x18cm. Cond.: G
Hollandse wortelnoten Louis Quinze stijl vitrineopzet 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat met origineel bronzen beslag. Zijkanten met glas 200x130x48cm. Cond.: G
Replica Duitse miniatuur barok commode 2e helft 20e eeuw, beschilderd met bloemmotief, dubbelgebogen in zeer goede staat 35x43x23cm. Cond.: G
Mahoniehout fineer uittrektafel ca. 1830 met kolompoten en driespant. In goede originele staat (zonder tussenbladen) 75xø104cm. Cond.: G
Engelse licht mahoniehouten bewerkte kinderstoel ca. 1900 met gevlochten rieten zitting z.g.n. hoekstoel,Cond.: G
Grote Duitse 18e eeuwse eikenhouten kist op sleepoten (zonder slot), oudere restauratie 80x146x70cm. Cond.: G
Grote Nieuwwaardige Ventië stijl spiegel, gemaakt van geslepen glas in zeer goede staat 79x63cm. Cond.: G
Engels wortelnoten fineer speeltafel met bewerkte vierspant poot en geschulpt blad in goede originele staat 74xø89cm. Cond.: G
Hollands eikenhouten theekastje met geslepen glas ca. 1920 in goede staat 74x83x45cm. Cond.: G
Engelse mahoniehout fineer secretaire met schuine klep en glasopzet ca. 1940. Onder 3 lades met daarboven schuine klep waarachter vakverdeling met 1 lade. Losse glasopzet met 2 deuren 195x73x45cm. Con...
Eikenhouten Duitse bijbelstandaard Louis Philippe ca. 1880 in zeer goede staat 105x53x30cm.
Grunderzeit notenfineer naaitafel ca. 1880, binnenwerk met intarsia. In redelijke / ongerestaureerde staat 77x49x40cm. Cond.: R
Bruin lederen Louis Seize stijl 2-persoons bankje van notenhout 20e eeuw. In goede originele staat 89x126x82cm.