Oude porseleinen pop, gemerkt J.D.K. 257 W, made in Germany 72, in goede staat 72cm. Cond.: G
Steiner Paris A17. Open gesloten mond, blauw-groene paper-weight ogen en gaatjes in de oren. Blonde haren en open vingers. Inclusief originele kleding en schoentjes. Cond.: G L.65 cm
Doos met treinen en toebehoren AHM made in Yugoslavia ca. 1980-1990 Cond.: G
Marklin tenderlok Cm 800 in originele doos (licht bespeeld), 3 wagons (1x Marklin kiepwagon, 1x Lilliput en 1x ongemerkt), daarbij diverse blikken Marklin treinrails 2e helft 20e eeuw. 55 Stuks incl. ...
J.D.K. Kestner, Hilda Nr. 245. Open mond met 2 tanden boven, blauwe ogen en open vingers. Lichtblonde mohairpruik. Pop is in perfecte conditie. H.: 40cm.
Diverse speelgoedauto's Lesley England waaronder; 1x Routemaster bus Visco Static (Very good), 1x Mercury Police by lesley Matchbox (Good), 1x Silver ghost no. 15 (matig) en 1x Pull tractor No 1 (sli...
Oude Montine Meccano doos met beschrijvingen 50-er jaren. Meest compleet 50x42x8cm.
Kämmer & Reinhardt Nr. 101, Marie. Gesloten mond en geschilderde ogen. Alles origineel en in perfecte conditie
Googly, Hertel & Schwab Nr. 165. Bruine ogen en open vingers. Originele kleertjes en oud pruikje L.: 30cm.
Diverse oude gietijzeren en blikken auto's; 10x originele Dinky Toys(veel banden missen), 5x Corgi Toys, 3x Lesney, 1x Lego VW 1200 kunststof, 1x Bestbox Jaguar, 1x Lone Star Roadmasters en 1x blikken...
Diverse poppen 2e helft 20e eeuw; 1x Barbie Mattel 1998, 1x Barbie Mattel 1998, 1x Barbie Mattel met gelede lichaam, 1x Barbie Mattel 1990, 2x Simba Toys Steffi Love, 2x 1976 Mattel Inc. Barbie, 2x on...
Oude vliegende Hollander (kinderspeelgoed) ca. 1950 ongemerkt in goede originele staat 43x73x38cm. COnd.: G
A.M. Nr. 370, lichaam tricot. Schuin afgesneden hoofd met boven 4 tandjes en bruine slaapogen. Leren armen met open vingers en houten schoentjes L.:38cm. Cond.: R
Schouderplaat porseleinen popje met leren lijf. Schuin afgesneden hoofd met gesloten mond en lichtblauwe ogen. Ongesigneerd (waarschijnlijk een Franse modepop). L.: 32cm.
Schotse jongen kling .Gemerkt 183 x o. bruine vaste ogen en gesloten mond. originele kleding L.: 32cm. Cond.: U
Bijzondere Naether antieke poppenwagen in zeer goede staat. Beschildering rondom goed. 92x80x38 cm.Cond.:G
Hans van schildpad, kleine beschadiging aan de hals, hoofd 56cm. Lichaam 52-53 cm., blauwe vaste ogen oude schoentjes en mooi origineel pakje.
Celluloid Minerva, moet opnieuw geëlastiekt worden L.: 35cm. Cond.: G
Minerva baby celluloid pop, vaste blauwe ogen, open mond met 2 tanden boven. Lichte beschadiging aan de armen 36cm. Cond.: G
Oud porseleinen kinderserviesje in doos, ca. 1930, ongemerkt, 5 delig met bloemdecor. 18x18x27 cm., Cond.:G
Antiek houten poppenkastje met spiegeldeur, ca. 1920, met daarbij een 8 delig porseleinen kinderserviesje ongemerkt ca. 1930, 33x24x15 cm., Cond.:G
Chinees A.M. 353, stoffen lijf. Gesloten mond en bruine ogen. Kromme armen en benen (handen van papier-mache). L.: 42cm.
König und Wernicke, blauwe flirtogen, open mond met boven 4 tandjes, originele kleertjes 42cm. Cond.: U
Jumeau (7). Boven 6 tandjes, bruine ogen en open vingers. Origineel. L.: 42cm.
Paris Bebe, geleed lijf, "Jodin". Rariteit!. Boven 6 tanden, blauw-grijze ogen en open vingers. Originele kleertjes met lang donker haar. Stempel op het lichaam. bakfout achter
Frans of Belgisch popje Verlinge. Donker lang haar, gaatje in de oren, open vingers, geleed lijf en bruine vaste ogen 63cm. Zes tanden boven, oude schoentjes, beschadiging boven aan de rand van de kop...
Kleine antieke poppenwagen ca. 1900, in zeer goede staat. 68x77x33 cm.
Duitse pop ca. 1940 gemerkt Freiberg 36 (hard celluloid). originele kleertjes en glazen slaapogen (oogjes zitten los) 36cm. Cond.: G
Oude porseleinen pop, gemerkt Heubach Köppelsdorf 342.5 Germany. In goede originele staat 46cm. Cond.: G
Oud porseleinen poppenlampetstelletje in originele doos. 6 delig 20e eeuw, 28x20x6 cm., Cond.:G