Willem Georg Frederik Jansen ( Harlingen 1871- Blaricum 1949), olieverf op paneel, landschap met koe bij drenkplaats 35x25cm. Cond.: G
Ongesigneerd 17e-18e eeuw (Italiaanse school?), olieverf op linnen, landschap met figuren. Naamplaat op lijst Ch. van falen 35x27cm. Cond.: G
Henk van Leeuwen van Oudewater ( Ter Aar 1890 - ), olieverf op paneel, beek in de bergen 30x40cm. Cond.: G
Petrus Gerardus Vertin (1819 Den Haag - 1893 Den Haag), olieverf op linnen, zomers stadsgezicht met figuren 45,5x36,5cm. Cond.: G
Constant Artz ( 1870 - 1951 Soest), olieverf op paneel (herkomst kunsthandel Rococo), eendenfamilie met vlinder 18x24cm. Cond.: U
Jef van Leemputten ( 1865 - 1948 Belgische school), olieverf op linnen, landschap met kippen en haan 18x24cm. Cond.: G
J.J.H. van Leeuwen, Den Haag, olieverf op linnen, strandgezicht met vele figure. 100x100 cm., Cond.:U
Evert Moll (Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op paneel, boerenhuis bij beekje met boer 20x28cm. Cond.: G
Gesigneerd J. Bosboom fecit, 19e eeuws paneel met vergulde lijst. Vermoedelijk geen originele Johannes Bosboom maar een andere goede 19e eeuwse kerkinterieur schilder, olieverf op paneel, Hollands ker...
Jan Altink (Groningen 1885 - 1976) Groninger ploeg, pastel op papier, koeien op weiland met boerderij op achtergrond 62x50cm. Cond.: G
J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, ruiter in harnas op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G
J. Padilla 20e eeuw Spaanse school, olieverf op linnen, edele heer op stijgerend paard 130x97cm. Cond.: G
Ongesigneerd eind 19e eeuw (Russisch of Franse school), olieverf op paneel, schilder bij schildersezel met jongen 22,5x18cm. Cond.: G
Jan Altink 55 (Groningen 1885 -1976) Groninger ploeg, gouache op papier, landschap met boerenhuizen 40x50cm. Cond.: G
Willem J. Pasman ( 1905 - 1984 Den Haag), olieverf op paneel, winters landschap bij rivier 33x20cm. Cond.: G
Jean Madura (19e eeuwse Orientalist), olieverf op linnen, Oosters dorpsgezicht met figuren 120x72cm. Cond.: G
Boltee of Ottes?, olieverf op linnen, watergezicht met eendenkooi 40x50cm. Cond.: G
Ype Wenning (1879 Leeuwarden - Wassenaar 1959), olieverf op linnen, boerenhuis bij avond 23x40cm. Cond.: G
Fredericus Jacobus van Rossum du Chattel (Leiden 1856 - 1917), olieverf op paneel, studie bosgezicht met figuren 24x18cm. Cond.: G
Moeder Gods van het teken (Znamenje); Maria in biddende houding (orante) met het kind Jezus en twee serafijnen. Randheiligen St. Nicolaas en mogelijk Paraskeve (heilige van de vrijdag). Russisch icoon...
Ongesigneerd 19e eeuws religieus olieverf op paneel. Corpus Christie met twee heiligen (gouddecor) 91x60cm. Cond.: G
Moeder Gods van Kazan; Maria met het kind Jezus en twee randheiligen; beschermengel en mogelijk Paraskeve (heilige van de vrijdag). Russisch icoon 2e helft 19e eeuw. 30x26cm.
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, koeien met herderin op pad (naar een schilderij van Arnold Marc Gorter) 60x80cm., Cond.: G
Paul van Eeden ( Ned. Indië 1907 - Den Haag), olieverf op linnen, landschap in Haagse School stijl 70x51cm. Cond.: G
Staf Beerten (Beverlo 1930 - ), olieverf op paneel, "De rechtvaardige rechters" (met boek en schilderij afgebeeld) 31x30cm. Cond.: G
Jo Schrijnder (Druten 1894 - 1968 Amstelveen), aquarel op papier, eenden boven riviergezicht 36x28cm. Cond.: G
Gien Brouwer (1944 Waddinxveen), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en eenden (aankoopnota FL. 1.700,00) 60x80cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, terrier hond in interieur (oudere restauratie) 50x43cm. Cond.: R
Martinus Jacobus Nefkens (Hedikhuizen 1866 - Ede 1941), olieverf op linnen, boerenhoeve met kippen, boerenvrouw en berkebomen 50x70cm. Cond.: G
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen (bedoeking), stalinterieur met vee en vele figuren 77x60cm. Cond.: R-G
Kees Meyer, aquarel op papier, dorpsstraat met figuren 21x29cm. Cond.: G
Adrianus Johannes Zwart (Rijswijk 1903 - 1981 Laren), olieverf op linnen, boerenhoeve bij avond met nat geregend pad 50x70cm. Cond.: G
Kees Maks ( Amsterdam 1876 - 1967), olieverf op linnen, clown (ook gesigneerd verso op origineel etiket) 9,5x14,5cm. Cond.: G
Ton Ancone Oldenzaal, olieverf op linnen, Amsterdam met figuren in de sneeuw 60x90cm. Cond.: G
Twee 19e eeuwse Franse gravures van S. Durand met voorstellingen van treinen en figuren. (vast tussen passepartout) 23x10cm. en 15x22cm. Cond.: G
Thomas Spinks (1880 - 1907 Engelse School), olieverf op linnen, "Moel Siabod foom The Moors", koeien in de Hooglanden 35,5x25cm. Cond.: G
Ambrusini (of Ambrosini) ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met bloemen 55x47cm. Cond.: G
Gravure 19e eeuw naar Adriaan van Ostade, onguur drinkend gezelschap 25x29cm. COnd.: G
Jan Knikker (Hillegom 1889 - Den Haag 1957), olieverf op linnen, poldergezicht met rietsnijders en zeilboten. Licht gecraceleerd 60x80cm. Cond.: G
Henri Braakensiek 198 (Amsterdam 1891 - 1941), aquatint op papier, mannelijke atleet (gaatjes in papier) 29x23cm. Cond.: G
Ton Ancone (Oldenzaal, epigoon v.d. Haagse School), olieverf op paneel, abstracte compositie 26x35cm. Cond.: G
Anton Heyboer (Sabang 1924 - Den Lip 2005), gouache op papier, dansend paar 80x107cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, olieverf op linnen, stilleven met Japans porseleinen servies 65x45cm. Cond.: R
Willem Roelofs (Amsterdam 1822 - Antwerpen), olieverf op linnen (maroufle), landschap bij Weesp 45,5x70cm. Cond.: G
J.A. Aamnes(of Hamnes?) onduidelijk gesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, boerenhuis met boerin en kippen 50x60cm. Cond.: G
Gerard Cornelis Krol (1882 - 1950 Enschede), olieverf op linnen, Denekamp herfstmorgen 61x51cm. Cond.: G
Piet van Wijngaerdt (Amsterdam 1873 - 1964 Abcoude), olieverf op paneel, waterpartij bij bosrand 24x19cm. Cond.: G