Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

13. Juliveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 20. Juli 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

6 Plated ijscoupes
Startpreis 10 EUR

Zes Art Deco plated drinkbekers ca. 1930, gemerkt 9xø7cm. Cond.: G

Ronde schaal, zilv. overlay
Startpreis 20 EUR

Oude glazen taartschaal met sterling zilver overlay (Rockwell) met bloemmotief 20e eeuw 7xø26cm. Cond.: G

5 Persoons plated visbestek
Ergebnis: 15 EUR

Plated visbestek 1e helft 20e eeuw. 5-Delig in Art Nouveau vormgeving 20cm. Cond.: G

Zilveren papegaaibeugel
Ergebnis: 175 EUR

Antieke zilveren tasbeugel met extra binnenbeugel MT: CR, jaarletter G: buitenlands. 835/000 ca. 197gr. 18cm. Cond.: U

Zilveren portemonnee
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Hollands zilveren kralen-tasbeugeltje 2e gehalte MT: onleesbaar, jaarletter H: 1842 10cm. Cond.: G

2 WMF schaaltjes
Ergebnis: 10 EUR

Twee WMF plated bonbonnieres met opengewerkte rand 20e eeuw (Duitsland) 5xø21cm. en 3,5xø12,5cm. Cond.: G

4 Delen plated
Ergebnis: 25 EUR

Vier delen (bewekt) plated 20e eeuw; 1x blaker, 1x bonbonschaal en 2x zout&peper 6-12cm. Cond.: G

BIjbeltje, zilveren slot
Ergebnis: 30 EUR

Antiek Hollans bijbeltje met zilveren slot uit 1882 835/000 MT: N.99 Cond.: behoeft restauratie

Antiek zilv. broche
Ergebnis: 5 EUR

Antieke filigrain zilveren broche, ook als hanger te dragen, bezet met een rhodochrosiet. ø 3 cm.ca.6.10 gr.

2 Boekjes, zilver
Startpreis 25 EUR

Twee lederen adressenboekjes met zilveren applicatie 925/000 12,7x17cm. en 8,5x13,5cm. Cond.: G

Zilveren suikerlepel
Startpreis 50 EUR

Hollands zilveren theeschepje met molen en bewerkte bak, MT: A. Landmeter Schoonhoven 835/000 ca. 15gr. L.: 11cm. Cond.: U

Zilveren schaal
Ergebnis: 150 EUR

Ovaal gelobte zilveren schaal, gekeurd Z2 835/000 ca. 220gr. 29x17x5cm. Cond.: U

Vork + Lepel
Ergebnis: 25 EUR

Hollands zilveren cakeprikker uit 1934 835/000 MT: Gebr. Huisman Schoonhoven, jaarletter Z: 1934 en Hollands zilveren jamlepel, samen ca. 41gr. Cond.: U

Plated tasje "German Silver"
Ergebnis: 10 EUR

Antiek plated beugeltasje gegraveerd met ketting in zeer goede staat. "German Silver Soldered Link" 11x15cm. Cond.: G

3 Plated schalen
Startpreis 15 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

Zilveren sigarendoos
Ergebnis: 120 EUR

Puntgave zilveren sigarenetui, belastingstempel V, 835/000 ca. 145gr. 12,5x9,5x1,5cm. Cond.: U

Zilveren vesta
Ergebnis: 20 EUR

Antiek Hollands zilveren vesta rondom voorzien van handgravures. Bodem behoeft restauratie 5x2,5x1cm. ca. 16gr. Cond.: R

BIjbeltje, zilveren slot
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Hollandse bijbel met zilveren slot uit 1875 MT: N.99 835/000 Cond.: G

3 Zilveren lepels
Startpreis 75 EUR

Drie zilveren lepels; 1x Hollands zilveren kleutereetlepeltje, 1x Hollands zilveren suikerschep met molen en 1x Hollands zilveren theeduim MT: Johannes Hendrikus Schijfsma Sneek, jaarletter V: 1905. G...

Zilveren molen
Startpreis 140 EUR

Zilveren miniatuur van een molen, Hollands zilver groot keur, jaarletter N: 1923 835/000 ca. 39gr. H.: 11cm. Cond.: U

Zilv. suikerklontjes-tang
Startpreis 20 EUR

Engels sterling zilveren klontjestang MT: EF ca. 34gr. L.: 14cm. Cond.: U

6 Lepels & Vorken Christofle
Startpreis 60 EUR

Zes silver plated Christofle tafelcouverts Cond.: U

BIjbeltje, zilveren slot
Ergebnis: 35 EUR

Antiek Hollands bijbeltje met zilveren slot 835/000, gekeurd met een zwaardje MT: CH5 Jan Hemmes Smilde/Assen ca. 1875. Cond.: Behoeft restauratie

4 Zilveren vorken
Ergebnis: 60 EUR

Vier Hollands zilveren dessertvorken, model Haags lofje, MT: J.M. van Kempen en Zonen Voorschoten. 835/000 ca. 141gr. Cond.: G