Zes antieke Hollands zilveren lepeltjes met bijbehorende roomlepel 835/000, jaarletter L: 1921, MT: G.A. van Engelen Oostrom Schoonhoven ca. 63gr. L.: 10cm. Cond.: U
Kristallen suikercoupe op zilveren voet met zilveren klontjestang, MT: AK1 Andries Kooiman Schoonhoven begin 1900. 10xø12,5cm. (tang=ca. 19gr.) Cond.: U
Bewerkte zilveren petit-four tang 800/000 ca. 46gr. L.: 16cm. Cond.: U
Antieke Hollandse bijbel uit 1874 met mooi zilveren slot, Groot keur MT: JB 835/000 Cond.: G
Zilveren schaartje in foudraal, bewerkt met ornamenten en putti-kopjes in de armen 925/000 ca. 87gr. L.: 12cm. Cond.: U
Grote zilveren visschep, model van de steel Hollands glad, bak is voorzien van uitgezaagd bloemmotief en gegraveerde vis. MT: vermoedelijk Bernardus Gillis, Den Bosch ca. 147gr. L.: 36cm. Cond.: U
Twee kristallen lepelvaasjes met Hollands zilveren rand 800/000 en 8 diverse zilveren lepeltjes 835/000. Gewicht lepeltjes ca. 76gr. Cond.: U
Gebloemd tasje aan antiek Hollands zilveren beugel, beugelbreedte 11 cm., Cond.:G
Zilveren beursbeugeltje met filigrain motieven ca. 15gr. 7,5cm. Cond.: U
Unieke zilveren wandelstok met getorste florale motieven over de gehele lengte. Mooi uitgesneden ramskop als greep. 925/000 ca. 565gr. L.: 88cm. Cond.: U
Antieke zilveren Franse schaar 925/000, MT: JKLM ca. 74gr. L.: 15cm. Cond.: U
Bijzonder mooi zilveren tablet op 3 pootjes met gecontourneerde rand 925/000, jaarletter I: 1908 Birmingham ca. 670gr. ø25cm. Cond.: U
Prachtige antieke Hollands zilveren beugel met geborduurde tas, MT: 10, jaarletter C. De beugel is voorzien van een schuifknopsluiting 835/000 ca. 15cm. Cond.: U
Zes persoons plated Keltum bestek bestaande uit; 6 soeplepels, 6 dessertlepels, 6 kleinere vorken en 6 grotere vorken in cassette 27x23x61cm. Cond.:G
Cassette met 12 WMF plated theelepeltjes ca. 1900 Duitsland 4x17x17cm. Cond.: G
Hollandse kaasschaaf met zilveren heft 835/000, jaarletter S: 1928, MT: Zilverfabriek Voorschoten 20cm. Cond.: G
Zeer fraai antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter F: 1865 MT: onleesbaar ca. 25gr. Cond.: U 14.5cm.
Twaalf zilveren theelepels bestaande uit 6 modellen 835/000, diverse meestertekens. Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.: U
Antieke kristallen geëtste sigaren-presenteerbeker op zilveren voet waaronder zwart houten basement met 3 ivoren bolpootjes H.: 19cm. Cond.: U
Mooi Hollands zilveren tafelblik, zwaar bewerkt met Oud Hollandse voorstelling 835/000, waarborgkantoor Amsterdam, jaarletter J: 1944, ca. 167gr. 17,5x18,5cm. (incl. handgreep) Cond.: U
Hollands zilveren miniatuur van een draaiorgel, MT: onduidelijk ca. 74gr. 7x5cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren dubbele mergboor 835/000 grootkeur, jaarletter F: 1840, MT: onleesbaar ca. 45gr. L.: 20,5cm. Cond.: U
Antiek driedelig zilveren Frans theeservies, rijkelijk bewerkt met acanthusbladeren die uitlopen in vier pootjes. De beide deksels dragen een eikeblad met twee eikeltjes. Gekeurd met exporttekens uit ...
Zilveren Art Nouveau 3-lichts kandelaars 925/000 29x11cm. Cond.: G
Antieke Hollands zilveren mergboor 825/000, jaarletter B: 1836, MT: Joh. Curvers Rotterdam ca. 64gr. L.: 21cm. Cond.: U
Drie Hollands zilveren belegvorkjes, zware kwaliteit en van 1e gehalte 925/000, jaarletter G: 1991, MT: Kon. v. Kempen en Begeer. ca. 79gr. (samen), L.: 14cm. Cond.: U
4 Delen zilver; 1x taartschep en natfruitschep met zilveren heft, 1x zilveren theelepeltje en 1x rijghaak met zilveren heft Cond.: G
Antieke kristallen boterstolp met onderschotel voorzien van zilveren knop, MT: Cornelus Johannes Middendorp Rotterdam ca. 1890. Chips van onderschotel, conditie verder goed
Twaalf Hollands zilveren theelepels met fruitmotief op steel (o.a; ananas, pompoen, druiven etc.) 835/000 ca. 145gr. Cond.: U
Hollands zilveren taartschep 835/000, jaarletter D: 1963, MT: Schijfsma zilversmederij Sneek ca. 71gr. 21cm. Cond.: U
Diverse delen Keltum plated bestek met parelrand; 6 lepels, 6 vorken, 6 messen, 1 soeplepel, 6 vismesjes, 6 visvorkjes, 2 botermesjes, 2 vorkjes en 1 juslepel Cond.: G
Kristallen bonbonschaal met olijfmotief en Hollands zilveren hengsel met parelrand. MT: J.M. van Kempen & Zonen Voorschoten ca. 1890. 835/000 ø17,5cm. Cond.: G (kleine chips)
Ovaal Hollands zilveren dienblad met parelrand, grootkeur 925/000, jaarletter J, minervakopje A: Amsterdam (is waarborgkantoor) ca. 582gr. 33x25cm. Cond.: U
Hollands zilveren roomlepel en suikerschep 835/000, MT: van Kempen ca. 47gr. Cond.: U
Prachtig antieke Hollands zilveren soeplepel, jaarletter Z: 1859, MT: Jacob van Wijk, Amsterdam ca. 168gr. L.: 32cm. Cond.: U
Drie zilveren suikerklontjestangen 835/000 waarvan 2x Hollands. Gewicht samen ca. 66gr. Lengtes 7,5/11,5/12,5cm. Cond.: U
Filigrain zilveren armband met camee en metalen broche.
Twaalf antieke Hollands zilveren advocaatlepeltjes met getorste steel en parelrandje in origineel etui ca. 1850, MT: Johannes Schijfsma & Zn. Sneek. Totaal gewicht lepels ca. 62gr. L.: 8,5cm. Cond.: U
Twee schildpad deksels, voorzien van Hollands zilveren monturen 14x8cm. Cond.: U
3 Delen zilver; 1x Hollands zilveren cakeprikker 835/000, jaarletter C: 1937, MT: A.L.B. Meijer Schoonhoven ca. 45gr. 1x Hollands zilveren suikerschep en 1x Hollands zilveren theeschep. Gewicht samen ...
Kristallen glas (7,5cm.) en roomkan (13cm.) op zilveren voet Cond.: G
Zilveren hanger met gemonteerde helm waarop gekroonde 2-koppige adelaar. Zilverteken onleesbaar. H.4cm., 12 gr., Cond.:U
Antieke Hollandse bijbel met psalmenboek. Zilveren slot 835/000 begin 1800, MT: Arend Wegterholt Deventer Cond.: R
Mooie grote ajourgezaagde zilveren hengselmand op ovale voet, afgebiesd met parelrand 925/000 ca. 767gr. 32x20x14cm. Cond.: U (Totale hoogte met hangsel 32cm.)