Diese Webseite verwendet Cookies

14. Oktoberveiling 2012

Versteigerung am Freitag, 12. Oktober 2012 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
6 Lepels & Vorken Christofle 139
6 Lepels & Vorken Christofle

Ergebnis:

30 EUR

Aquarel, bloemen 3077
Aquarel, bloemen
Startpreis 20 EUR
Verkauft
Hollandse 3-laden commode 4215
Hollandse 3-laden commode

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
6 Provinciemunten Utrecht Stad 771
6 Provinciemunten Utrecht Stad

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Radiografische boot 3062
Radiografische boot

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Bronzen gewichtje + lakstempel 2138
Bronzen gewichtje + lakstempel

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Guess Horloge 396
Guess Horloge

Ergebnis:

50 EUR

Gietijzeren vijzel, 18e eeuw 2130
Gietijzeren vijzel, 18e eeuw
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Notarislamp 2123
Notarislamp

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Antiek voetenbankje 4073
Antiek voetenbankje

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Bank, Louis Quinze 4067
Bank, Louis Quinze

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Tegeltableau, groot schip 6567
Tegeltableau, groot schip

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Petroleumlamp 2119
Petroleumlamp

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Weegschaal, koperen bakje 2465
Weegschaal, koperen bakje

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Duinlandschap 1508
Duinlandschap

Ergebnis:

50 EUR

Doosje bodemvondsten 6212
Doosje bodemvondsten
Startpreis 25 EUR
Jan Lary 1501
Jan Lary
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Sidetable 4094
Sidetable

Ergebnis:

45 EUR

4 Tinnen borden 2082
4 Tinnen borden
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Zaanse klok 3512
Zaanse klok

Ergebnis:

800 EUR

Sabel 2071
Sabel
Startpreis 170 EUR
Verkauft
3 Onderscheidingen 2063
3 Onderscheidingen

Ergebnis:

175 EUR

2 Paraplu's 2481
2 Paraplu's
Startpreis 80 EUR
Zilveren zakhorloge 377
Zilveren zakhorloge
Startpreis 50 EUR