4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...
Twee delen speksteen China 20e eeuw. 1x goudfazant op tak met bloemen (chip) 16x9x5cm. en 1x Chinese oude man (chip) 23x6,5x7cm.
Vier delen Duits Hutschenreuther porselein 2e helft 20e eeuw; 1x tafelbel met bloemdecor, 1x bloemvaasje met vogel, 1x kaarskandelaar met hoge rand en bloemdecor en 1x bloemenvaas Ole Winkler met bloe...
Bronzen Chinese figuur op draak 19e/20e eeuw 23x18x9cm. Cond.: G
Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 19,5x25x9cm. Cond.: G
Grote donker jade Chinese Foo-hond 2e helft 20e eeuw 18,5x26,5x9cm. Cond.: G
Oude Chinese handbeschilderde glazen snuiffles, beide zijden beschilderd met Chinese figuren en tekst 5,7x4,2x2,5cm. Cond.: G
Oosters benen figuur 1e helft 20e eeuw voorstellend een naakte vrouw met slang 15cm. Cond.: G
Oud Wedgwood porseleinen theeservies 20e eeuw, gemerkt Hathaway Wedgwood 15-delig; 1x koffiepot (haarscheur deksel), 1x melkkan (oortje gelijmd), 6x platte borden, 1x suikerpot, 6x kop&schotels Cond.:...
Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met blauw decor van bloemen; 1x 2 haarscheuren en chip en 1x minimale chip ø22cm. Cond.: M-R
3-Delig porseleinen koffieservies ca. 1900 met parelmoer en gouddecor in zeer goede staat (ongemerkt) 13-28cm. Cond.: G
Prachtige Duitse hoogwaardige kopie van een Duitse reservisten bierpul "Unteroffizier Ullrich Luftschiffer - Abteilung 1906/08 München". Mooi tinnen bewerkt deksel in zeer goede staat 33xø11cm. Cond.:...
Zeldzame Hollandse polychroom openlucht tulptegel 17e eeuw 1,2x13,3x13,2cm. (Lichte randschade)
Oude Duitse Hutschenreuther porseleinen schaal (Selb) Diadem, 2e helft 20e eeuw. handbeschilderd met figuren op terras en goudrand 27x27cm. Cond.: G
Antiek ivoren bewerkte tand in Art-Deco vormgeving (fantasie-dier) 34cm. Cond.: G
Glazen fruitschaal met plated rand en 1 grote cappucino kop met schotel 20e eeuw. Gemerkt Adams England 9xø22cm. en 11xø20cm. Cond.: G
Oude Chinees porseleinen kom met bloemdecor ca. 1900 in zeer goede staat 5,5xø15,5cm.
Tien tegels 19e eeuw met bloemen en figurendecor Cond.: R-G
Tien Hollandse tegels ca. 1890, sommige tegels lichte chip af ca. 13x13cm. Cond.: G
Dertig 17e eeuwse bloempot-tegels met Franse lelies in de hoeken ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R
Tien 18e eeuwse tegels met bloemvaas en ossekop in de hoeken ca. 13x13cm. (beschadigingen) Cond.: R
Twee oude bonte tegels ca. 1930, voorstelling van een jongen en meisje, behoefte aan het doen 27,5x13,5cm. Cond.: G
Hollands religieus tegeltableau ca. 1920, gesigneerd Leenderd Johan Muller. 6 Tegels, totaal 48x35cm. (bakscheuren) Cond.: G
Oud 4-pas tegeltableau "'t Sal waerachtig wel gaen, Tromp", kanonschietende tweemasters, polychroom en gouddecor 34x35cm. Cond.: G
Twee tegeltableaus met bloemvaas motief polychroomca. 1900; 1x 6 Tegels in lijst 40x27cm. 40x27cm. en 1x 5 tegels in lijst 68x16cm. Cond.: R
Groot polychroom tegeltableau ca. 1900 voorstellend twee driemasters met sloep. 5 Tegels beschadigd 55x71cm. Cond.: M
Groot polychroom tegeltableau met eendenvoorstelling ca. 1930 (12 tegels) 57x46cm. Cond.: G
Hollands 4-pas tegeltableau 17e eeuw met pompedoer (polychrome), beschadigingen ca. 13,8x13,8cm. Cond.: M
Hollandse 4-pas 17e eeuws tegeltableau met granaatappel en druif (polychrome). Randschades en restauraties ca. 13,7x13,7cm. Cond.: R
Tien Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsdecor ca. 13x13cm. (chip) Cond.: G
Zes Hollandse tegels 17e eeuw polychroom, bloemen op vaas, beschadigingen ca. 14x14cm. Cond.: M
Zes Hollandse tegels 18e eeuw met diverse dierenafbeeldingen ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R
Vier Hollandse tegels 18e eeuw met figurendecor, beschadigingen Cond.: R
Acht diverse Hollandse tegels 19e eeuw met landschapsdecor, sommige tegels licht beschadigd ca. 13x13cm. Cond.: G
Grote keramieken blauw met groen geglazuurde dekselvaas 1e helft 20e eeuw, ongemerkt. 36 x ø19 cm., Cond.:G
Doos met 18 Hollandse 19e eeuwse tegels met landschapsmotieven in redelijk tot goede staat 13x13cm. Cond.: G
Eikenhouten 19e eeuws renaissance stijl hekwerk, waarschijnlijk v.e. kerkelijk altaar. Bestaand uit diverse losse delen die samen te voegen zijn 250-300cm. Cond.: G