Zeldzaam 18e eeuws Meissen porseleinen figuur. Altenburger Bäuerin 1764/70, van Johann Carl Schönheit?, blauwe zwaarden met nr.3 Beschadigingen aan groente in de mand. 17.7x8x7cm.,
Schitterende Rozenburg porseleinen plaquette ca. 1900 Den Haag met monogram G. en J.L (Johan Leurs, gewerkt bij Rozenburg van 1891 tot 1896). Voorstellende een wintergezicht naar een schilderij van de...
12 Antieke K.P.M.porseleinen figuren, ca.1890, voorstellend de 12 jaargetijden. Diverse beschadigingen.
Grote Meissen porseleinen groep, ca.1920, gesigneerd:O.Pilz Y155 100, knaufzeit (stukje bij oor af) herder aan het breien bij zijn schapen. 38x32x15cm.,Cond.:G
Grote Meissen porseleinen ruiter te paard, ca.1950, nr.1133 141, geweer afgebroken, oortje gerestaureerd,teugel gerestaureerd?, 27x25x10.5cm., Cond.:R
Antiek Meissen porseleinen figuur, ca.1900 (knaufzeit), meisje met paardestaarten en omslagdoek.(minimale chips) 14x6x7cm.,Cond.:G
Antieke Meissen porseleinen figuur, ca.1900 (knaufzeit) Arabische vrouw met olielamp en gouden staf (koje eraan gelijmd), minimale chip van kleed af. 15.5x8.6 cm. Cond.:R
Oud Meissen porseleinen figuur, ca.1920, nr.149 1597, voorstellend een meisje met cape en muts (minimale chip bij cape) 13.5x6x6cm.
Antiek Meissen figuur, ca.1900,nr.1597, dansende vrouw. 13.9x6.5x5cm., Cond.:G
Groot antiek bisquit porseleinen Royal Dux figuur, voorstellende een vader en moeder met kind. Aan voorzijde met opschrift: Pax et Labour. In zeer goede originele staat. 48x22x18 cm., Cond.:G
Antiek Meissen porseleinen negroïde figuur, ca.1900, arm weg en verdere beschadigingen, 15x6x5.5cm., Cond.:S
Zes Chinees porseleinen borden 18e eeuw, familie Roze met bloemendecor; 2x gaaf, 2x lichte randschade en 2x gebarsten ø23cm. Cond.: M-G
Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...
Prachtige Jugendstil keramieken bloempot met bijbehorende zuil ca. 1900 (genummerd). Groen geglazuurd met zweepslag-bloemenmotief in zeer goede staat. 1 Chip aan de voet, niet in zicht. 101x50x36cm. C...
Oude Zuid Holland platelen siervaas, polychroom met gecraceleerde glazuur. Gemerkt J.K. Zuid Holland 5008/280. 1e Helft 20e eeuw, minime chip bij tuit 41x17x14cm. Cond.: G
Zeldzaam groot plateel keramieken sierbord N.V. Kon. plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. "21.9.1931 T.p. Viruly en Co Gouda 30.4.1938". Voorstelling van een haven met fabriek in zeer goede staat ø42cm...
Oude porseleinen figuur Hoofd en armen bewegen. beschilderd met bloemen- en gouddecor 32x25x19cm. Cond.: G
Zes prachtige Duitse KPM porseleinen diepe borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø25cm. Cond.: U
Hongaars Herend porseleinen koffie-restservies bestaande uit; 8 kop&schotels en koffiekan. Met decor van vogel, vlinders en goud 17x15xø9cm. en 6,5xø11cm.
Grote antieke majolica buste van een edelman met hoed, gemerkt:Teplitz, ca.1890, BU 1212 Is gerestaureerd. 57x33x30cm. Cond.:G
Dertig 17e eeuwse bloempot-tegels met Franse lelies in de hoeken ca. 13x13cm., beschadigingen Cond.: R
Zes prachtige Duitse KPM porseleinen platte borden met bloemen-, insecten-, en gouddecor 2e helft 20e eeuw in perfecte staat ø22,7cm. Cond.: U
Oude Dresden porseleinen lampevoet met 4 dansende figuren ca. 1970. Handbeschilderd en gouddecor in zeer goede staat 28xø16cm. Cond.: G