Chinees porselein 19e eeuw o.a; capucij, wanli; 4x kop&schotels en 2 losse schotels (1x haarscheur en minimale chip) 6xø11cm. Cond.: G
Oud keramieken masker met cracele glazuur, gemerkt Goldscheider made in Austria 23x21x11cm. Cond.: G
Keramieken jugendstil stijl vaas gemerkt: Colenbrander Ram, 2e helft 20e eeuw, met bloemen- en papegaaidecor. 41x13x10cm.,Cond.:G
Tableau met 4 18e eeuwse Hollandse tegels met paars ruiterdeco, lichte randschades. 29x29cm.,
Twee Duitse steengoed schenkkruiken ca. 1800 in goede staat 33-36cm. Cond.: G
4 18e Eeuwse Chinees porseleinen vazen, beschadigd, met blauw tuinmotief met bloemen. 21-22.5cm., Cond.:M
Twee Franse Sevres porseleinen kopjes 1e helft 19e eeuw met roze rozendecor en gouddecor 6,3xø7cm. Cond.: G
19e Eeuws porseleinen zwavelstokjes houder , met handbeschilderde voorstelling van een man die een pijp rookt en een vrouw met korf, deksel is van zilver. 10xØ7cm.
15 Delen Wedgwood of Eturia, keramieken restservies. In goede staat.
Kavel van 8 delen Chinees porselein, 18e/19e eeuw, 3 kommetjes (2 beschadigd) 5 schotels (1 lichte randschade) 7-14cm., Decor van bloemen, landschappen, figuren en karpers.
Twee 19e eeuwse porseleinen Samson borden met familiewapen decor. ø24 cm., Cond.:G
Drie Duitse steengoed kruiken 19e eeuw in goede staat 28-38cm. Cond.: G
Grote porseleinen Quan Yin met bloemen en gouddecor 1e helft 20e eeuw in zeer goede staat (minimale chip verso) 49,5cm. Cond.: G