3 Houten houders begin 20e eeuw gemaakt van div. houtsoorten. 10x9x3cm, 13x3,5x6,5cm en 10x6,5x1cm. Cond.: U
Jugendstil plaquette (Christus op metalen relief). eiken lijst, 48x54cm.
1x Wandelstok met chinese voorstelling. 1x wandelstok met parelmoer ingelegd. 1x paraplu met natuurstenen grip. begin 20e eeuw. Cond.: G
Afrikaanse wandelstok van tropisch hout met negervoorstelling. H:86cm Cond.: G
5 Passers in etui, 3 losse passers en een doosje met ca. 40 pennen o.a. Parker.
Metalen paard, H 30cm., naar voorbeeld chinese beeldhouwkunst, vliegende paard van Leitai uit de 2e eeuw
3 Oude sloten uit kisten en kasten eind 18e eeuws. Smeedijzer zonder sleutel.