Vuurvergulde Empirependule Frankrijk 1810-1820. Voorstellend rustende vrouw leunend op een bloemenmand.
Vuurvergulde pendule Frankrijk 1860 met ridderfiguur. Frontdecor met schild en diverse steekwapens.
Haantjes comtaise klok 19e eeuws met vouwslinger uurwerk. Is recent compleet gereinigd. Emaille wijzerplaat beschadigd. Gesig. Jacoillot A Recay Sur Ource. 38x24x14cm.
Biedermeier 3-zits bank, mahonie zgn. vlindermodel. 178x77x111cm.
Mahonie houten tweedeurs vertico. Compleet gerestaureerd. ca 1880. 136x98x43cm.