Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

02. Januariveiling 2010

Versteigerung am Freitag, 8. Januar 2010 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 karaffen
Startpreis 50 EUR

2 Krsitallen karaffen. 33xØ12cm en 35xØ13cm. Cond.: U

3 x peper&zout stel
Kein Mindestpreis

3 x peper&zout stel van glas begin 20e eeuw. Cond.: G

Vaas
Kein Mindestpreis

Aardewerken vaas 20e eeuw. blauwgroen geglazuurd. H:65cm. Cond.: U

6 Bordjes + 2 katten + glazen doos + chinees bord
Ergebnis: 10 EUR

6 Bordjes ,2 katten ,glazen doos en chinees bord

2 schotels
Startpreis 100 EUR

Twee blauw aardewerk schotels, 50 jarig huwelijk Juliana en Bernhard, ø 24 cm

6 delen aardewerk
Kein Mindestpreis

6 Delen aardewerk, 3 bloempotten, 3 vaasjes

Aardewerken borden 3x
Ergebnis: 20 EUR

Aardewerken borden,3x Maastricht, Chasse au Lion

bonbonschaaltje
Startpreis 50 EUR

Delfts bonbonschaaltje met zilveren hengsel

Pors. theeservies P. Regout
Startpreis 250 EUR

Wit met blauw aardewerk theeservies, decor "Castilla" en gemerkt P.Regout Maastricht ca. 1900.

Imari bord
Startpreis 70 EUR

Imari bord,blauw decor, omstreeks 1880, ø23cm

Bordje
Ergebnis: 20 EUR

Imari bordje ø 15cm

4 chinese kommen
Ergebnis: 50 EUR

4 Chinese kommen

schotel, Qianlong
Startpreis 100 EUR

Blauw chinees porseleinen schotel, Qianlong (haarscheur) ø 23 cm

9 delen aardewerk
Ergebnis: 20 EUR

9 delen aardewerk waarvan 8 keer schenkkannen.

kavel div.keulse potten
Ergebnis: 30 EUR

Kavel van 9 kleine keulse potten met blauw beschilderd en 4 kleine keulse kannetjes.

Chinese vrouw
Ergebnis: 50 EUR

Chinese vrouw, aardewerk, bijzonder fijn werk H 30cm

Kavel diversen
Ergebnis: 20 EUR

Kavel met divers porselein, glaswerk en verzilverde delen. o.a; kopjes, schaaltjes, glazen, doosjes

Knijpfles
Kein Mindestpreis

Knijpfles met tinnen montuur en mondgeblazen glas ca. 1900. Zeer fraai.

4 blauwe borden
Kein Mindestpreis

4 blauwe borden

Aardewerken kunstvoorwerp
Kein Mindestpreis

Ongesig. aardewerken kunstvoorwerp 2e helft 20e eeuw. 22x35cm. Cond.: G

Vaas
Startpreis 500 EUR

Grote glazen vaas begin 20e eeuw. gesig. gegue. Mooie kwaliteit. 44xØ35cm. Cond.: U

G.Cardinale
Kein Mindestpreis

Zeer fraaie mondgeblazen vaas van glasblazerij Gerardo Cardinale 1995. Verkozen tot glasblazer van Europa (cert. aanwezig)

Majolica bloempot
Kein Mindestpreis

Majolica bloempot

Servies Kaiser Thuringen
Ergebnis: 15 EUR

6 Delig koffieservies, Kaiser Thuringen ong 1960, met botervloot, jus kom en 2 dekschalen