Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

15. Januariveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 4. Januar 2013 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kolompendule, inlegwerk
Startpreis 450 EUR

Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G

Ring GG met zirconia + ring GG bandmodel
Startpreis 80 EUR

Ring GG, 585/000, met zirconia, glad, wat opstaand model.ø 60. ca 3,1 gr. + Ring 333/000, bandmodel, met zegelring, ø 55. ca 1,0 gr.

Duitse schildpadpop
Startpreis 10 EUR

Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G

Horloge WO1
Ergebnis: 130 EUR

Horloge uit de WO1 met duidelijke cijfers en stalen bescherming over het glas, ø 34 mm. Aan het horloge zit een legergroene band.

Mohair Steiff haas
Ergebnis: 30 EUR

Oude mohair Steiff haas "Sunny" met glazen ogen ca. 1960 met draaibare kop in redelijk tot goede staat 21cm.

Chinese schotel 19e eeuw
Ergebnis: 90 EUR

Grote Chinees porseleinen schotel ca. 1800 met blauw decor van paradijsvogels , planten en bloemen (donkerblauw) 5xø32cm. (chips af) Cond.: R

Fam Rose trekpotje
Startpreis 100 EUR

Chinees Familie Roze 18e eeuws porseleinen trekpotje. Deksel en tuit gelijmd, grip gerestaureerd 13x77xø11cm. Cond.: M

2 Chinese borden
Startpreis 90 EUR

Twee oude Chinees keramieken diepe borden 20e eeuw met blauw paardendecor beschilderd 5xø29,6cm. Cond.: G

2 Dinky Toys + 2 div.
Ergebnis: 55 EUR

Vier delen oud speelgoed; 1x Dinky Supertoys Lan Knox Bulldozer met aanhanger, 1x Dinky Toys vliegtuig 704 meccano ltd, 1x Arnold Tankzuil Shell US Zone Duitsland, 1x ongemerkt Sand + Gravel supplies ...

Pop Annette Himstedt
Ergebnis: 200 EUR

Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.

Divers speelgoed
Ergebnis: 70 EUR

Divers speelgoed 1e helft 20e eeuw o.a; blikken kanonnen, 2 blikken boten, Meccano etc. Cond.: R

2 Terracotta vazen
Ergebnis: 1.200 EUR

Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...

Opaline vaas
Ergebnis: 20 EUR

Grote opaline vaas ca. 1880, met kristallen pegels (enkele missen) handbeschilderd met bloemen (chips af) 35xø20 cm., Cond.:R/G

3 Delen kristal
Startpreis 25 EUR

Drie deel kristallen vazen.H.17-30cm., Cond.:G

3 Kistjes Engeland
Ergebnis: 25 EUR

Drie oude/antieke kistjes met inlegwerk ca. 1900; 2x lepeldoosje en 1x theedoos met ijzeren beslag ca. 16cm. Cond.: G

3 Glazen karaffen
Ergebnis: 30 EUR

Drie kristallen karaffen ca. 1900, kantige karaf heeft chips, rest is in goede staat 26-28cm.

Schilderij, A. Prins
Startpreis 100 EUR

A. Prins ca. 1930, olieverf op linnen, heidegezicht met vennen 60x80cm. Cond.: G

Twee kandelaars
Ergebnis: 10 EUR

Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G

Petroleumlamp
Startpreis 20 EUR

Vervallen uit veiling

Onges.Schoonhoven
Ergebnis: 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, kerk Schoonhoven met werkende boer. 70x57cm., Cond.:G

Oosterse houtsnede
Ergebnis: 30 EUR

Oosterse houtsnede ca. 1930, gesigneerd, houtsnede op papier, Oosterse man met zwaard 20x30cm. Cond.: G

Krist. roomstellletje
Ergebnis: 30 EUR

Vierdelig waaierkristallen roomstelletje ca. 1900 in goede staat, minimale chips aan de onderschaal 10x30x15cm. Cond.: G

Schenkkaraf
Ergebnis: 30 EUR

Antieke ruitkristallen schenkkaraf met plated armatuur., ca. 1910, in zeer goede staat. 20x15xø10cm.

Goud overlay schaal
Startpreis 80 EUR

Kristallen schaal op voet ca. 1900 met goud-overlay en bloemdecor. Nr. 327/138 en schaarteken, vermoedelijk Wenen. Chip bij bovenrand 13x21x11cm. Cond.: R