Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

15. Januariveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 4. Januar 2013 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ongesigneerd schilderij, boten
Ergebnis: 35 EUR

Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, zeilboten bij kust 26x21cm. Cond.: G

6 Zilveren gebaksvorkjes
Ergebnis: 45 EUR

Zes zilveren gebaksvorkjes, 925/000, getorste steel met aan de bovenzijde gravure. Totaal ca 64 gr.

30 Religieuze hangers
Ergebnis: 30 EUR

Diverse religieuze hangers 30 stuks

2 Pandora armbanden
Startpreis 170 EUR

Twee Pandora armbanden met pandorasluiting; 21 cm armband met 10 Pandorabedels en een armband van 20 cm met 10 bedels assorti.

Egyptische terracotta reliëf
Startpreis 30 EUR

Antiek terracotta reliëf met Egyptische voorstelling, chip af. 12x8x2cm., Cond.:G

Wijnkan
Ergebnis: 30 EUR

Silver plated wijnkannetje op voet met houten greep en parelranden. H. ca.15cm., Cond.:U

Zilveren broodvork
Startpreis 30 EUR

Zilveren broodvork met fraai Art Deco heft 835/000 L.: 17,5cm.

3 Borden
Startpreis 10 EUR

Drie oude Hollandse keramieken borden; 1x Petrus Regout ca. 1900 (Wilhelmina 1813-1913 Oranje Boven) ø23cm., 1x Regina Gouda Plateel (Wilhelmina 1898 - 1938 Hou en Trouw) ø21cm. en 1x Onduidelijk Nr. ...

Delfts bordje, 18e eeuw
Startpreis 15 EUR

Antiek Delfts bont papbordje met beschadigde rand en haarscheur ø16cm. Cond.:R

Hanger en collier WG
Startpreis 175 EUR

Hanger en collier WG 585/000, Rond plat model met in het midden meerdere kleine briljanten in een rondje gezet, 6x00.1. De hanger hangt aan een WG anker collier, ca 40 cm. Ca 2,3 gr

Ton Ancone, abstract
Ergebnis: 60 EUR

Ton Ancone 1989 (Oldenzaal), olieverf op paneel, abstracte compositie 64x80cm. Cond.: G

Modern olieverf schilderij
Startpreis 130 EUR

Tone Pape 90-er jaren, olieverf op linnen, abstracte compositie 18,5x24cm. Cond.: G

Theepot, olifant
Ergebnis: 20 EUR

Oude Japans keramieken theepot, olifant 20e eeuw 21x20x11cm. Cond.: G

Amerikaanse klok
Ergebnis: 50 EUR

Amerikaanse notenhouten tafelklok, 8-daags uurwerk met slagwerk, ca. 1900. In goede originele staat. 52x29x10cm.

Zilveren schrijfset
Ergebnis: 65 EUR

Vier delen zilveren schrijfmateriaal: Sterling zilveren kroontjespen en kroontjespen houder, zilveren niëllo bewerkt vulpotlood en een 2e gehalte zilveren ballpoint. Cond.:R

C. Cornelisz, stilleven kersen
Ergebnis: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G

4 Pors. beelden
Ergebnis: 50 EUR

Vier oude bisquit porseleinen religieuze beelden 1e helft 20e eeuw. Gemonogrammeerd en genummerd 17-33cm. Cond.: G

Zilveren bowllepel
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren bowl-of boerenjongens lepel, bak met schenktuit, gedraaide steel met gematteerd spatelheft met jugendstil graveringen,835/000 MT.:Wed.A.Pluut Schoonhoven ca. 1903, L.30cm., ca. 62gr.

Kristallen karaf
Ergebnis: 75 EUR

Antieke geslepen kristallen karaf voorzien van gedreven opengewerkt zilveren montuur met fraaie gedreven holle zilveren dop, ca. 1900, 8x12cm.

Armband GG, gevlochten
Ergebnis: 500 EUR

Armband, GG, 585/000, driekleuren goud, wit geel en roze. 5 rijen, gevlochten. Ca 1,4 cm breed, met baksluiting. De bovenzijde van de schakels zijn bewerkt. Ca 28,4 gr. Lengte 19 cm.

Aardewerk vaas
Ergebnis: 15 EUR

Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G

Kolompendule, inlegwerk
Startpreis 450 EUR

Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G

Ring GG met zirconia + ring GG bandmodel
Startpreis 80 EUR

Ring GG, 585/000, met zirconia, glad, wat opstaand model.ø 60. ca 3,1 gr. + Ring 333/000, bandmodel, met zegelring, ø 55. ca 1,0 gr.

Duitse schildpadpop
Startpreis 10 EUR

Oude Duitse schilpadpop met mohair pruikje en Beierese kledendracht. Geschilderde ogen. (Voor op een fles, onder open, geen benen) 1 Handje mist. 21cm. Cond.: G