Duits keramieken vaas ca. 1960 met blauw glazuur, op de bodem "Handarbeit" in zeer goede staat 16,5xø9cm. Cond.: G
Weimar porseleinen presenteerschaal ca. 1890 met rocailles en bloemendecor, minimale chips 24x21cm. Cond.: R
3-Delig Hollands porseleinen kaststel (Nr. 3102) 1e helft 20e eeuw, deksel beschadigd 33x17x11cm. en 25x12x12cm. Cond.: R-G
Grote Duits porseleinen vaas, gemerkt Altenburg met rozendecor 20e eeuw in goede staat met geschulpte rand 24xø15cm. Cond.: G
Oud porseleinen servies (ontbijt), gemerkt Hutschenreuther Hohenberg Germany, cremekleurig met gouddecor; 12x ontbijtborden, 12x kop&schotels, koffiekan, melkkan en suikerpot Cond.: G
Twee Duits porseleinen siervazen met bloem- en vlindermotief. gemerkt Bareuther Waldsassen Bavaria Germany in uitstekende staat 22xø14cm. Cond.: G
Twee grote Chinees keramieken vazen 20e eeuw met geisha voorstelling 34,5xø17cm. Cond.: G
Twee Kantonees porseleinen kommetjes in lelievorm beschilderd met figuren en bloemen 6xø11,2cm.
Oud plated porseleinen koffieservies, gemerkt Iris Fine porcelain; 2 kannen, melk- en suikerpot en 8 schotels 14-27cm. Cond.: R-G
Doos met een oude Chinese druksteen in de vorm van een amfora, rondom bewerkt met figuren 20e eeuw (bakscheur) 11x17x27cm. Cond.: R
Chinees keramieken hoofdkussen met opening voor warm water. Bloemdecor in katvorm ca. 1900 15x26x13cm. Cond.: G
Chinees porseleinen trekpotje met decor van blauw, creme, groen en wit 13x17xø11cm.
Grote Japans porseleinen goud-imari vaas, 19e eeuw. De kraag is gerestaureerd (stukje van ca.5cm. ingelijmd en een haarscheur). 62xØ25cm,
Doos met 3 oude Chinese drukstenen in de vorm van hoogwaardigheidsbekleders 20e eeuw 18x27x5cm. Cond.: G
Drie delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x gemberpot (zonder deksel) 13xø12cm., 1x dekselpot 16xø11cm. en 1x handbeschilderde vaas met kustdecor 22xø10cm.
Oude Chinees glazen snuiffles 20e eeuw met als voorstelling karpers in een vijver 7cm. Cond.: G
Japanse imari vaas eind 19e eeuw. Handbeschilderd met bloemendecor en in de hals met twee figuurtjes. In de rand klein chipje(gelijmd), verder in goede conditie 38xø18cm.
Vier delen Chinees aardewerk 18e-19e eeuw; 1x ovaal geschulpte schaal ca. 1800 met bloemdecor en vogels. 1x bol vaasje met spelende figuren en tekst onder, 2x kommen 19e eeuw met bloemen en tekens (1 ...
Imari porseleinen vierkantige fles ca. 1800 met bloemen- en gouddecor 25x9x9,5cm. Cond.: G
Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x grote gemberpot 20xø16cm. en 1x vaas met blauw bloemendecor 22xø16cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 19e eeuws bord met blauw decor (haarscheur) ø23,3cm. Cond.: R
Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas, 20e eeuw, chip uit bovenrand, tevens gebroken en gelijmdmet blauw bloemendecor en Foo hond. 48xØ19cm.,
Drie porseleinen borden Alice Bavaria H.R. met fruitdecor en bloesems ø19,5cm. Cond.: G
Oude Chinese keramieken gemberpot, 1e helft 20e eeuw, met krijgerdecor. 14.5xø12.5 cm., Cond.:G
Vier delen Chinees porselein 18e eeuw; 2x vaasje met bloemdecor, 1x dekselvaasje met landschapsdecor en 1x dekselvaasje met floraal decor. Chips en/of haarscheuren 10-17,5cm. Cond.: R
Oud porseleinen wandbord twee-dimensionaal met vijverdecor en reigers. Hutschreuther ø23cm.
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw landschapsdecor (randschades) ø27cm. Cond.: R
Oud Chinees terracotta theepotje, 1e helft 20e eeuw, met schrift. In goede originele staat. 11x19xø12cm.
Grote keramieken vaas met groen glazuur ca. 1930 Georgenthal Thüringen C + E Carstens (haarscheur) 23xø13cm. Cond.: R
2 Chinees porseleinen kommen, 19e eeuw, met bloemdecor. 1x Chinees imari met lichte randschade 1x Chinees met bloemdecor, goed. 6.5xø11.5 en 7.xø14 cm. Cond.:R/G
Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x Münchener Werkstätten ca. 1930 Fayence groen/grijs verlopen glazuur 12xø15cm. en 1x Leach Pottery St. Ives England ca. 1972 wit/bruin glazuur 9xø9cm. Cond.: G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie roze borden met landschap-en bloemendecor, 1x haarscheur en beide borden hebben lichte randschade.Ø 22.8 en Ø23.5 cm., Cond.:R/G
Drie delen oud keramiek/steengoed, Burg Giebichenstein, ontwerp Franz Rudolph Wildenhain ca. 1930 30xø16cm., 14xø9cm. en 12xø8cm. Cond.: G
Chinees porseleinen sierbord ca, 1900 met geisha's en kind in zeer goede staat ø27,7cm.
Divers porselein en aardewerk o.a; restservies Wolter Meppel e.a Cond.: R-G
Drie oude/antieke gemberpotten; 2x keramiek 20e eeuw, 1x porselein 1e helft 20e eeuw (haarscheur in deksel). Bloemen en/of figurendecor 9xø10cm., 16xø13cm. en 15xø12cm. Cond.: G
4 Chinese porseleinen borden, ca.1900,met blauw landschap decor. 2x klein Ø13cm., en 2x groot Ø23cm. Cond.:G
Divers Chinees porselein 18e-19e eeuw (beschadigd) o.a; zalfpotje, miniatuurkommetje, schotel, dekselvaasje 2,5-21cm. Cond.: S
Antieke 19e eeuwse Chinees keramieken gemberpot met landschapsdecor. 17xØ17cm., Cond.:G
Grote Chinees porseleinen vaas, 2e helft 20e eeuw, met bont bloemendecor. 58xØ24cm. Cond.:G
Chinees porseleinen bord 18e eeuw met blauw bloemendecor en lichte randschade ø23cm. Cond.: G
Chinees bordje 18e eeuw met landschapsmotief, gemonteerd met een zilveren of plated anker. Haarscheuren en chip 6,5xø10cm. Cond.: M
Oude Kantonese keramieken siervaas ca 1900 met krijgers afgebeeld 24xø11cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen borden 18e-19e eeuw met lichte randschades ø21,3cm. en ø22,8cm. Cond.: R
Grote Chinees porseleinen sierdekselvaas met oren midden 20e eeuw. beschilderd met landschappen, ranken en gouddecor. 46x24x13cm. Cond.: G
Chinees 18e eeuws porseleinen Kang Xi bord met bloemdecor. 2 Haarscheuren en lichte randschades ø21,6cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinees huis-, tuin- en vogeldecor (1 bord met lichte randschade) ø25,7cm. Cond.: R-G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met Chinees tuin-en bloemendecor, beide met lichte randschade. Ø22.6 en Ø23cm., Cond.R/G
Twee kleine 18e eeuwse Chinees porseleinen vaasjes. 1x met deksel. beide met bloememotief en gaaf 11-13cm. Cond.: G
Japans beschilderd porseleinen ei, gelithografeerd en met gouddecor beschilderd 20e eeuw 22xø15cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen schotel, ca.1800, met Chinese tuin met kraanvogel decor, haarscheur en 2 kleine chips. 5xø28.8 cm.,
Grote Chinees porseleinen vaas 19e eeuw met kraanvogel in landschap. Hals gelijmd 45,5xø23cm. Cond.: M
Chinees porseleinen bord ca. 1800 met donkerblauw bloemendecor (chip + haarscheur) ø27,5cm. Cond.: R
Grote Japans imari vaas 20e eeuw met goud-, geisha- en bloemdecor 46,5x21,5cm. Cond.: G
Twee Chinees porseleinen vaasjes ca. 1900 met geel decor en rondom een voorstelling met diverse figuren 16xø8cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws 8-kantige schaal met landschapsmotief. bord is doormidden geweest en gekramd 20,3x20,3cm. Cond.: R
Goud-imari porseleinen sierbord 19e eeuw met bloemmotief en paradijsvogel in zeer goede staat ø27,5cm. Cond.: G
15-Delig Chinees porseleinen theeservies, 20e eeuw, (ca.1930). suikerpot heeft binnenin chip af en een kopje oortje eraf. Cond.:R/G
Vijf oude/antieke Hollandse aardewerken borden; 1x Delfts 18e eeuw (beschadigd), 2x Oud Delfts 20e eeuw (goed), 2x Makkums 20e eeuw (goed). Allen met bloemdecor ø15,5-ø17,5cm. Cond.: R
Vier delen porselein; 2x rijstkom 1e helft 20e eeuw China (1 zonder deksel), 1x Satsuma figuur 1e helft 20e eeuw (voet gelijmd), 1x Chinees vaasje 1e helft 20e eeuw (Goed) en 1x Goebel vogel (snavel g...
Grote Hollandse soepkom met onderschotel ca. 1890 met donkerblauw decor 10xø21cm. Cond.: G
7-Delige porseleinen puddingset bestaande uit; 1 grote schaal en 6 schaaltjes voor pudding, gemerkt Royal Swan England 5xø22cm. en 4xø15cm. Cond.: G
Drie oude Hollandse Delftsblauwe borden 1e helft 20e eeuw; 1x gemerkt De Klaauw (lichte randschade), 1x gemerkt Oud Delft C.K. en 1x gemerkt Royal Koninklijk Delft ø23,5-ø28cm. Cond.: R-G
Oude keramieken kunstenaarsvaasje 60-er jaren met groen/blauw glazuur. Gemonogrammeerd 9xø8,5cm. Cond.: G
Drie Chinees porseleinen borden 20e eeuw met blauw landschapsdecor ø20cm. Cond.: G
5-Delig Delfts porseleinen kaststel met molendecor 20e eeuw in zeer goede staat, dekselvaas is gelijmd 20-32cm. Cond.: R
Prachtig Royal Albert Lavender Rose restservies, bestaande uit; 2 soepkommen, 1 botervloot, porseleinen mes&vork, melk- en suikerset, 6 koffiekopjes + schotels, 3 grote koffiekopjes, 1 vaasje en 2 gro...
Twee oude Chinese porseleinen gemberpotten 20e eeuw met bloemen en/of figurendecor 17xø16cm. en 20xø12cm. Cond.: G
Antiek keramieken restservies met blauw decor (ongemerkt), onder andere; 2x grote schaal, soepterrine en 14 borden Cond.: G
Drie delen oud keramiek; 1x vaas Royal Doulton Burslem Staffordshire 1922-1927, cilindrische vorm met bruin gewolkte glazuur en opgewerkte bloemen 23xø9cm., 1x kogelvaas gemerkt Ernest Patris (1909-19...
Grote Chinese cappucine schaal 20e eeuw met daarbij 6 kopjes 9xø29cm. en 5xø9cm. Cond.: G
Terracotta likeurstelletje 60-er jaren groen/blauw geglazuurd bestaand uit; 1 karaf en 5 borrelbekertjes. 16xø10cm. en 4,5xø5cm. Cond.: G, Tevens twee terracotta kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw met ...
Drie delen oud keramiek; 1x vaas Hiuldegard Storr Britz 1915 Höhr Granzhausen Westerwald ca. 1930 met grijs gestipt glazuur 25xø11cm. 1x Vaas Ingeborg Zenker Wermelskirchen Zippa ca. 1960 met witte gl...
Oude Hollandse wit keramieken Makkumer vaas, geribbeld 20e eeuw 21xø14cm. Cond.: G
Kavel Blue Danube porselein 20e eeuw; 6 kop&schotels en 3 onderzetters en 1x kop&schotel Terra Import (2 chips) Cond.: R-G
2 Oude kop en schotels Vohenstraus Johan Sellmann Bavaria 20e eeuw, 1 met wapen en opschrift: Es braust ein Ruf wie Donnerhall, 1 met wapen en opschrift Joh.Schütze Deutschland, 10xø15 cm., Cond.:G
Drie oude keramieken vazen Frankrijk; 1x La grande maison HB Quimper ca. 1920 Fayence. Groengrijs geglazuurd met een portret 25xø10cm. 1x Vaas Louis Baude (1922-1958) Montinguy Sur Loing Fayence. Blau...
Kavel Zwiebelmuster porselein 1e helft 20e eeuw o.a; koffiepot, suikerpot, melkkan(kapot), 12 onderschotels en 10 kopjes (enkele chips) Cond.: R-G
Antieke Jugendstil vaas, ca.1900, met tin montuur, keramiek met bruin verlopen glazuur en bloemen. 25x ø15 cm., Cond.:G
Drie delen oud keramiek; 1x vaas Schramberger majolicafabrik ca. 1920 met wit/geel/blauw decor 20xø14cm. 1x Fles ca. 1950-1960, gemerkt S.M. met bruine glazuur en dennebomen 23xø9cm. 1x Fles Rusland c...
Engelse steengoed kan met figuren decor, gemerkt E.Ridgway en Abington Hamley Staffordshire ca. 1960, voorstellende een slaven verkoop. 16x13xø 10cm.
Drie delen keramiek 1e helft 20e eeuw; 1x schaal met groen/geel glazuur (1 pootje is gelijmd) Nr. 328, 1x Vaas met blauw/geel glazuur Jacob Kalscheuer en Cie Frenchen, 1x kruik Mettlach Villeroy & Boc...
Groot keramieken Westerwald sierbord, gesigneerd Peter Dümler 1883, portret van Minerva ø37cm. Cond.: G
Vier oude marmeren dekselpotjes/vaasjes 20e eeuw in goede staat 5-11cm. Cond.: G
3 Antieke kastkommen Maastricht, 1x Petrus Regout Maastricht Tangrede en 2x Societe Ceramique Willon 10xØ16 en 11xØ16cm., Cond.:G
6 Diverse borden Petrus Regout Maastricht en andere. 1x Asbak 1939,herinnering mobilisatie soc.cer., 1x bordje landschapdecor genummerd, 1x bordje oker P.Regout Maastricht, 2 borden zwanen Petrus Rego...
6 Diverse porseleinen borden, gelimiteerde uitgaves, o.a. Hutschenreuther, Kahla, Mittereich en Royal Mosa. 20-21cm., Cond.:G
Twaalf delen oud porselein; 11x figuren ca, 1900 en later, 1x vaas ca. 1890 Wenen (1 vinger beschadigd, 1 snavel beschadigd en 1 hekje gelijmd) Cond.: R-G
Vier delen steengoed o.al; 1x grote geglazuurde schaal, 1x kruik en 1x roomkannetje 7-46cm. Cond.: R-G
Vier delen steengoed 18e eeuw; 1x grote schaal, 1x haal (gelijmd, bodemvondst waarschijnlijk ouder), 1x bakje met vingergrip en 1x schaaltje (gelijmd) 16-35cm. Cond.: R-G
Antiek restservies Frankrijk ca. 1900 (decor 275) bestaande uit; 6 kop&schotels, 1 koffiepot en 1 melkkan(chip + haarscheur). Bloem- en vlinderdecor Cond.: R-G
Vier 19e eeuwse steengoed schotels beschilderd en/of geglazuurd 29-33cm. Cond.: R-G
Vijf 19e eeuwse aardewerken geglazuurde borden en/of kommen Hollands ø16-ø29cm. Cond.: G
Twee polychrome keramieken vaasjes 20e eeuw, gemerkt L.m 90, 9xø11cm. en 13xø11cm. Cond.: G
Keramieken kunstenaars sierbord met veelkleurig glazuur. Voorstellend een uil. Gemerkt VNV 1998 BB. 405/575 ø32cm. Cond.: G