Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel met landschap en geisha. Lichte randschade, ø6.3cm.
Twee grote Chinees porseleinen gemberpotten, handbeschilderd met diverse figuren 20e eeuw in zeer goede staat.
3-Delig keramieken kaststel ca. 1920 Boch Sphinx Delft Holland met bloemdecor 32xø18cm. en 34xø19cm. Cond.: G
Grote Chinees porseleinen gemberpot, 20e eeuw, met blauw bloemen-en tekens decor. 24xØ23cm., Cond.:G
Grote Chinees porseleinen schotel ca. 1800 met blauw decor van paradijsvogels , planten en bloemen (donkerblauw) 5xø32cm. (chips af) Cond.: R
Antieke steengoed Arabier, ca.1900, vermoedelijk Duitsland, voor tabakspijpen of apotheek?, In zeer goede staat.17x14x17cm.
Grote Duitse Biedermeier vaas, verguld met landschapsdecor. Twee oren gelijmd en rand beschadigd 27xø18cm. Cond.: M
Porseleinen Empire vaas met aan 2 zijden een handbeschilderd landschapsdecor ca. 1820 (gouddecor licht vervaagd) 31x17xø11cm. Cond.: G
Twee porseleinen Jugendstil-stijl vazen met handbeschilderd decor. Voorstelling met bloemen en vogels 2e helft 20e eeuw 27x21x14cm. en 28x16x10cm. Cond.: G
Art Deco vaasje Wiener Werke (Igzu Braun?, onduidelijk), keramiek met cracele glazuur in zeer goede staat 15x9,5x9,5cm. Cond.: G
Chinees grijs porseleinen sierbord (mandarijn) met bloemmotief. minimale randschade ø36cm. Cond.: G
Antiek porseleinen dekseldoos met tablet, ca. 1890, Frankrijk, handbeschilderd met bloemendecor. 11x25x18cm., Cond.:G
Chinees grijs porseleinen sierbord (mandarijn) met bloemmotief. Chip bodemrand en oude haarscheur ø32cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse grote porseleinen schalen, gemerkt. Handbeschilderd bloemmotief en gouddecor. 1x Grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x minder grote vleesschaal met porseleinen lekschaal, 1x g...
Uitgebreid porseleinen restservies Selb Bavaria Germany Krautheim, Wiesengrund und Bergeshöhen. geheel bestaande uit; 8x taartbordjes, 1x taartschaal, 2x cakeschalen, 9x koffiekopjes+schotels, 6x thee...
Porseleinen biedermeier comfoor ca. 1830, 2-delig en handbeschilderd met rondom landschaps- en gouddecor 16xø11cm. Cond.: G
19e Eeuwse porseleinen doorbroken tafelstuk met goud- en bloemmotieven. Onduidelijk gemerkt, handbeschilderd, mooie kwaliteit 19xø25cm. Cond.: G
19e Eeuwse porseleinen schaal, onduidelijk gemerkt met handbeschilderd bloemenmotief en gouddecor. Mooie kwaliteit 11xø28cm. Cond.: G
Twee keramieken Jugendstil vazen, ca. 1900, gemerkt: Keller en Guerin Luneville Frankrijk. geglazuurd met pastelkleurig bloemendecor. 28x18x ø15 cm., Cond.:G
Porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde een handbeschilderd decor met herderin en 2 koeien. Aan de andere zijde een huis in bergachtig landschap (gouddecor, licht vervaagd) 25x14xø9,5cm. Cond...
Handbeschilderde porseleinen empire vaas ca. 1820 met aan 1 zijde musicerende figuren en aan de andere zijde een kustplaats met huis en boot. Gouddecor licht vervaagd 25x16x11cm. Cond.: G
Porseleinen sierkop & schotel ca. 1900 met gouddecor, zwaardteken. Vermoedelijk Frankrijk of England 9xø15cm. Cond.: G
Oude porseleinen dekselvaas in Sevres stijl 20e eeuw (kraag gelijmd) en een koperen minidoofpot 20e eeuw. 16-27cm.
Porseleinen servies 20e eeuw Crown China met Jugendstil stijl bloemendecor Cond.: G
Porseleinen tabouret ca. 1900 met twee zeemonsters, gemerkt F.M., haarscheur in glazuur en staarten beschadigd 26x33x12cm. Cond.: R
Vier oude porseleinen sierbordjes, Victoria Czecho-Slowakia 1e helft 20e eeuw met gouddecor en romantische figurenvoorstelling ø16cm. Cond.: G
Frans porseleinen 19e eeuwse inktpot in empire stijl met bloemen-en gouddecor. 11xø10cm., Cond.:G
Twee Delftsblauwe dekselvazen 20e eeuw in goede staat in rococo stijl 38x16x11cm. COnd.: G
4 Keramieken vazen, 2e helft 20e eeuw, 1x rode keramieken geglazuurde fles gemerkt Eiling Ochtrup (hals en oor gelijmd ) 1x grijs/bruin geglazuurde fles gemerkt Kubriel R 13/26, 1x Bavaria Jaegers por...
Grote keramieken Villeroy en Boch made in Saar-Basin cache pot (bloempot) ca. 1900 met landschappendecor in goede staat 25x40xø28cm. Cond.: G
PLatelen vaas Zuid Holland Gouda, vroeg decor schilder J.H.C. ca. 1910 17xø15cm. Cond.: G
Prachtige platelen vaas ca. 1900 Jugendstil, gemerkt Helene F. Holland Y.Y met huisje. Chips bovenrand en 1 chip voet 31x12cm. Cond.: R
Grote Gouda platelen schenkkan, jaarteken 1923 door Henri Breetveld. Schilder C.A. Prins 24xø11cm. Cond.: G
Zeldzaam groot plateel keramieken sierbord N.V. Kon. plateelbakkerij Zuid-Holland Gouda. "21.9.1931 T.p. Viruly en Co Gouda 30.4.1938". Voorstelling van een haven met fabriek in zeer goede staat ø42cm...
Aardewerken kan van Vally Wieselthier, 1895-1945, Wiener werkstätte, In zeer goede originele staat. 13x21xø14cm.
Drie Hollandse Rozenburg vaasjes/gemberpotjes ca. 1886. geschilderd door F. van Dunkelman; 1x met deksel (deksel gelijmd, verder goed) 11xø9cm. en 14xø9cm. Cond.: G
Arnhems plateel polychroom vaasje ca. 1920. Rand gerestaureerd 12xø11,5cm. Cond.: M
Gouda platelen bloempotje Assam Gouda ca. 1930 (chip af) 10xø15cm. Cond.: R
Gouda platelen asbak ca. 1930 Regina Darla Holland. gelijmd en chip 7,5xø13,5cm. Cond.: M
Prachtige Gouda Zuid Holland platelen jardiniere, jaarteken 1918. Schilder A. Th. Boer in zeer goede staat 30x17x15cm.
Oude keramieken vaas, 1e helft 20e eeuw, bruin geglazuurd met creme geribt decor, nr. 1/26. ø12 x28 cm., Cond.:G
Oude Gouda platelen herdenkingsbord Wilhelmina 1898-1923 met wapendecor ø27cm. Cond.: G
Oude metalen lamp met biosquit porseleinen figuur, hand beschadigd 36xø15cm. Cond.: R
Grote antieke Dresden porseleinen figuren groep, ca.1900, minimale beschadigingen a.d. rok en bloemen. 21x27x16 cm., Cond.:R/G
Antiek porseleinen figuur, ca.1900, voorstellende een zittende doedelzak speler, vermoedelijk Thuringen. 19x1x10cm., Cond.:G
Oude bisquit porseleinen engel 1e helft 20e eeuw, gemerkt en genummerd 28x12x12cm. Cond.: G
Poseleinen figuur ongemerkt, 19e eeuw Engels, voorstellend een boer met koe. (haarscheur en chips) 17x17x8cm., Cond.:M
Vier oude bisquit porseleinen religieuze beelden 1e helft 20e eeuw. Gemonogrammeerd en genummerd 17-33cm. Cond.: G