Houten dienblad met zwaar Hollands zilveren montuur, ajourgezaagd en gegraveerd, met twee handgrepen. 835/000, 47x30cm.
Zilveren zoutbakje, Rusland, met florale emaille bewerking, 84 zolotniks 875/000 zilver ca. 89gr.
Koffiekan zilver 826/000 Denemarken 1947, Jens Sigsgaard, staand op 4 pootjes met florale motieven, barcke vormgevinghandvat met florale reliëf, H.25cm., ca. 754gr.
Massief zilveren varkentje met robijnen oogjes, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.4.5cm., ca. 122gr.
Zilveren krekel, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.ca. 9.5cm., ca. 59gr.
Antiek voorstuk van een icoon: Zilver met niello-vergulde bewerking, 84 zolotnik, 875/000, Russisch. ca. 81 gr. 27x22cm
Zilveren 800/000 tafelkandelaar, 4-armig, ca.1900, ronde voet met bladreliëf, H.29.5 cm., ca.634gr.
Engels sterling zilveren koffiekan, 925/000, begin 1900. MT: Silversmiths Regentstreet Londen. H.21cm., ca. 551 gr. incl.handvat.
Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.
Zilveren reisbestek in speciaal daarvoor gemaakt lederen etui, ca. 1762,Lepel MT: Johannes Gelb ca. 1747/1749 Mes MT: Johannes Engelbarcht ca. 1740, beiden Augsburg (D) 24x5x3cm.
Antieke Hollands zilveren mergboor, aan twee kanten bruikbaar, 835/000 Grootkeur, jaarletter: B: 1836, MT.:Johan Curvers, Rotterdam, ca. 64gr., L.21cm., Cond.:U
Koffiekan, sterlingzilver 925/000, Engeland 1935,stadmerk Scheffield, MT: George-Hape, in het midden en aan de rand rondom een reliëfrand, kan heeft een houten handvat. bovensteknop beschadigd. H.19cm...
4-Armige kaarskandelaar zilver 835/000, 1e helft 20e eeuw, MT:Gebrüder Kühn, Schwäbisch Gmünd. 21xø32cm., ca.528gr.
Antiek Hollands zilveren trekpotje met scharnierende deksel, afgewerkt met parelrand 835/000, Jaarletter: S 1877, MT: J.M.van Kempen&Zonen Voorschoten, H.10xø10cm., ca. 305gr. Cond.:U
Mooie rijkelijk bewerkte heupflacon rondom versierd met putti afbeeldingen, 835/000, ca. 215gr., H.14cm., Cond.:U
Zilveren ajourgezaagde mand met geschulpte parelrand 835/000, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage, ca. 420 gr., 27.5x22.5x8cm./, Cond.:U
Zilveren theeservies: Theepot model Kardinaal, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage en roomstel op blad MT.: van Kempen Utrecht, Jaarletter: P: 1950, 935/000. Totaal gewicht zilver ca. 950 gr. Cond.:U
Grote Holands zilveren sierlepel met bewerkte steel en schildvormig bovenstuk. Op de achterzijde van de bak is een bewerkt wapenschild in medaillon opgelegd, 835/000 ca.170 gr.L.31cm., Cond.:U
Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U
Geslepen kristallen olie-en azijnstel met stoppen, in zilveren houder met handgreep, op zilveren blaadje met gecontourneerde rand. 800/000, 24x20x14cm., ca. 287gr.
Antieke Hollandse bijbel uit 1796, met dubbele zilveren sloten 835/000 MT: Jean de Croix Hoorn. 17.5x11x7.5cm., Cond.:U
Mooi antiek Hollands zilveren slacouvert met filetrand in originele cassette. 835/000. Jaarledtter: R 1901, MT: J.M.van Kempen &Zonen Voorschoten. L.26cm., ca. 211 gr.
Grote Hollands zilveren bewerkte visschep met in de bak versierde havenvoorstelling, naar antiek voorbeeld uit midden 1800, 835/000., ca. 254gr. L.34cm., bak ca.13x9.5cm., Cond.:U
Zilveren lepeldoos geheel geribbeld op 4 geribbelde bolpootjes. Fraaie gravering aan binnenzijde deksel en blauwe veloursbekleding. MT:. H. van Halteren Schoonhoven 835/000 anno 1837, ca. 166gr. 12,5x...