Religieus boek anno 1659, renaissance Approbatio A.R.P.T. Petri Mertyris STP Regentia Studii Generalis Pragensic. Band zwaar beschadigd, boek is waarschijnlijk compleet 21x7x17cm. Cond.: R
Boek buitenland, tevens zilver o.;a Duitsland Olympiade 1972, koersgeld en Marokko 500 Francs, zilver en diverse andere landen
Japans theeservies met zwart lakwerk dienblad met goudecor ca. 1910. Het servies bestaat uit; theepot, melk- en suikeprot, 6 bordjes, 6 kop&schotels. Japans landschapsdecor met gouddecor 47x15x47cm. C...
Twee delen Chinees porselein 20e eeuw; 1x grote gemberpot 20xø16cm. en 1x vaas met blauw bloemendecor 22xø16cm. Cond.: G
Grote koperen fornuisbinnenbak, bedeukt, 19e eeuw. 65xø80cm.
Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G
Koperen turfemmer 19e eeuw met hengsel in goede staat 30xø34cm. Cond.: G
Tien x zilveren 50 gulden Nederland Proof, 1982-84-87-87-88-90-91-94-95-98
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.
Twee delen Chinees porselein 19e eeuw; 1x imari beker (chip van bodem) 7xø8cm. en 1x kom met oranje en bloemdecor 5,5xø10,3cm. Cond.: R
Drie porseleinen borden Les Annales Politi Keller en Guerin ca. 1895, Edmond Lachemal. Haarscheurtjes in glazuur ø22cm. Cond.: G
Twee Hollands platelen klompjes; 1x Iris Gouda ca. 1920 en1x Jonker decor Silhouet 11-15cm. Cond.: G
Twee oude keramieken vazen; 1x Italiaanse Fayence en 1x 60-er jaren vaas gesigneerd S.M. (kobaltblauw met gouddecor) 18-31cm. Cond.: G
Twee zilveren dollars China, Republic en Kwang-Tung provincie 1909-1911 Y206 + Y329.6
4 Munten China; 2x China dollar Yuan 1914-1921 + 20cents/2 China 1914-1926 Y329.Y en Y327.335
Louis Quinze stijl stoel 20e eeuw met petit point stoffering, bloemdecor met rocailles. Stoffering van de armleuning is slecht. 90x60x57cm. Cond.: R
Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G
Twaalf zilveren munten o.a; Frankrijk, litouwen, Rep. Ceska, Italië, Zweden,Cond.: FR-ZF.
Franse eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1890 in goede staat 112x80cm. Cond.: G
Hollands 19e eeuws goudsteen keramieken melkkan, minimale chip bij tuit, 12x12xø10cm. Cond.: R-G
Drie satsuma porseleinen kommen 19e eeuw met goud- en figurendecor. 2 Borden in goede conditie, 1 bord met minimale chip ø15,7-ø20cm. Cond.: R-G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen bordjes met landschap, boten, huis en gouddecor. 1 Bordje heeft haarscheur 3xø13,7cm. Cond.: R-G