Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

16. Aprilveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 19. April 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Plateel vaas, Corla
Ergebnis: 55 EUR

Oude platelen vaas, Eskaf Steenwijk, decor Corla, schilder H.S., ca. 1930, In zeer goede staat. 18xø11cm.

Zwart Parelcollier
Startpreis 300 EUR

Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een WG gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sluiting ...

Ovale lijst met mand
Startpreis 50 EUR

Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G

Engelse bierpul
Ergebnis: 25 EUR

Engels porseleinen "Toby Mug" ca. 1890 in goede staat 14x12x6,5cm.

Franse tafelklok
Startpreis 380 EUR

Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags...

Ring GG Eilatsteen en parels
Startpreis 115 EUR

Bandring GG 585/000 met Eilatsteen en parels. Ovale groene steen in het midden van de ring met aan weerszijde een parel en GG bolletjes als versiering. ca 3,2 gr. ø 53

Chinees bord
Ergebnis: 70 EUR

Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw 26cm. Cond.: G

Lot rood metaal
Startpreis 20 EUR

Lot rood metaal o.a. lange ketting, verstelbaar, broche met blauwe steen en een hanger met blauwe stenen, mist 1 steen.

Schilderij, paarden in galop
Ergebnis: 75 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

Collier +hanger blauwe steen
Startpreis 15 EUR

Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen

Dressoir
Ergebnis: 2.400 EUR

Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...

Stel "Hoorn des overvloeds"
Startpreis 375 EUR

Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G

10 Munten Victoria
Ergebnis: 250 EUR

Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR

2 Lampen, Wedgwood
Startpreis 30 EUR

Twee Wedgwood keramieken tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø30cm. Cond.: G

Messing kaarskandelaar
Ergebnis: 110 EUR

Grote bronzen 6-lichts kaarskandelaar ca. 1880 in goede originele staat met rijke ornamenturen 66x32x32cm.

Staande tulpenlamp
Ergebnis: 100 EUR

Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.

2 Spiegels
Startpreis 180 EUR

Twee identieke spiegels ca. 1890 goudgekleurd in goede staat 108x55cm.

Humidor
Startpreis 150 EUR

Humidor met koper beslag ca. 1870 geëboniseerd, bevat 5 schuifdeurtjes en benen knopjes. In goede originele staat 18x27x24cm.