Grote ovale lijst ca. 1890 met een portret van Maria 118x95cm. Cond.: G
Chinees porseleinen bord 18e-19e eeuw met vogel- en bloemdecor , diepblauw 26cm. Cond.: G
Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.
Collier en hanger, beiden double. De hanger heeft een licht blauwe steen
Tien zilveren munten Engeland Kon. Victoria, diverse jaren Cond.: FR
Twee Wedgwood keramieken tafellampen 2e helft 20e eeuw in goede staat 41xø30cm. Cond.: G
Decoratieve staande tulpen lamp 2e helft 20e eeuw in goede staat 161x35x22cm.
Twee identieke spiegels ca. 1890 goudgekleurd in goede staat 108x55cm.