Oude wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen ornamenten, dubbele bel, gemerkt Warmink, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 23x17x12cm.
Twee oude tafelklokjes van messing en/of hout met batterijfunctie 20e eeuw in zeer goede staat 17x13x5cm. en 13x10x6cm.
Oude messing tafelklok "Jefferson Golden Hour electric clock Illinois" ca. 1940 in goede staat 23x19x11cm.
3-Delig marmeren pendulestel ca. 1890, gemaakt van grijs en rood geaderd marmer en 8-daags uurwerk in zeer goede staat 37x23x12cm. en 21xø14cm.
Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M
Prachtige Hollandse wandklok ca. 1870, gesigneerd A. Hoffman Den Haag. Handgestoken omranding, recentelijk goudkleurig geschilderd 56x45x14cm. Cond.: G
Groot 3-delig Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1870. Zichtbaar Brocot systeem en 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat, minimale chips aan marmer 28x56x16cm. en 25xø16cm. Cond.: G
Vuurvergulde empire pendule ca. 1820 in originele staat (compleet). Wijzers verbogen, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger (1e vergulding) in goede originele staat 41x26x9cm.
Kleine Junghans regelateur ca. 1890 van notenhout fineer en origineel goudgekleurd in goede originele staat. 60x21x12cm.
Notenhouten Art Deco wekker met draaibare kalender ca. 1930 (origineel) in goede staat 19x34x6cm.
Franse schoolklok ca. 1870 met comtoise uurwerk en originele beschildering in goede staat 14xø39cm.
Eikenhouten Art Deco pendule met Pfeilkreuz uurwerk ca. 1925 in zeer goede originele staat 26x36x13cm.
Vorge notenhouten tafelklok met intarsia ca. 1830 met 8-daags Frans uurwerk en touwtjesslinger. In zeer goede originele staat 22x15x17cm. Cond.: G
Franse marmeren pendule ca. 1900, 2-kleurig marmer met bronzen versiering en 8-daags uurwerk in goede staat 21x34x10cm.
Gustav Becker wandregelateur ca. 1920 met staaf-gongslag en eikenhouten fineer kast. In originele staat 82x34x20cm. Cond.: R-G
Oude Zaanse wandklok met eikenhouten kast, atlas en bronzen ornamenten 2e helft 20e eeuw in goede staat 56x20x17cm.
Prachtige antieke koekkoeksklok met dubbele koekkoek en mooi snijwerk een koekkoek, haas, vogel en geweren, ca. 1900. 60x36x20cm. Cond.:G
Notenhout fineer Weense regelateur met secondenaanduiding ( uurwerk slingerveer kapot), lichte fineerschade in redelijke staat 130x50x20cm. Cond.: R
Grote Duitse notenhouten Grunderzeit tafelklok met originele tollen en latoenkoperen beslag, halve zuilen en origineel 8-daags genummerd (Nr. 102189/13) uurwerk. Lenzkirch?. Pootjes missen 53x33x17,5c...
Grote eikenhouten Gustaf Becker regelateur met secondenaanduiding, originele kroon (stukje aan zijkant mist). 112x43x19cm.,
Franse schildpad boulle pendule ca. 1870 met bronzen armaturen. In zeer goede originele staat met 8-daags uurwerk 36cm.
Franse Charles Dix vuurvergulde bronzen pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. Eerste vergulding, bij middengedeelte is de vergulding versleten. Verder in zeer goede originele staat....
Kleine antieke messing reiswekker met emaille wijzerplaat, ca. 1890, In uitstekende staat. 7x5x4.3cm.
Antieke empire pendule ca. 1800, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger.8 daags uurwerk Wit metzwart marmer, bronzen ornamentuur en bisquit porseleinen medaillons. Pendule verkeerd in zeer goede originel...
Oude Hollandse Zaanse klok met notenhouten kast en bronzen armaturen met atlas.slagwerk. 2e helft 20e eeuw. 66x24x17cm. Cond.:G
Grote antieke tafelklok met intarsia en grote koperen wijzerplaat, bronzen grepen aan de zijkanten, 8 daags uurwerk met dubbele gong (afdekdeurtje met glas mist). 38x28x14cm.
Prachtig Frans drie delig pendulestel, ca. 1890 met compositie metalen figuren op rood marmeren voet. Jonge vrouw met ganzen naast klok en bijstelvazen met putti. 8 daags uurwerk. De pendule verkeerd ...
Franse 19e eeuwse kolompendule, cuba mahoni fineer, met bronzen ornamenten en zilver kleurige wjzerplaat, 8 daags uurwerkca. 1850. Lichte beschadigingen. 47x23x12cm.
Antieke Franse messing reiswekker ca. 1890 met geslepen glas en sleutel. In goede originele staat. 15x8x6.5cm.
Franse pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur van een stijgerend paard met vrouw. geheel staand op marmeren voet op pootjes. 8-Daags uurwerk (zonder slagwerk). In goede originele staat 55x38x2...
Bakkersklok ca. 1900, Jugendstil bronzen ornamenten, gelithografeerd. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk, 35x32x9cm. Cond.: G
Vuuvergulde 19e eeuwse lantaarnklok met horloge-uurwerk (vuurverguld messing) ca. 1820. In de vorm van een gevlochten kast met groot hengsel. Transparante glazen wijzerplaat waardoor het kaarslicht sc...
Prachtige Franse 19e eeuwse grote mahoniehouten tafelklok met intarsia aan het front en zijkanten. (bandintarsia en bloemen met rocailles). Grote emaille wijzerplaat, gemerkt Planchon A Paris. 8-Daags...
Pubklok (schoolklok) met origineel Gustav Becker Sileria uurwerk en gongslag ca. 1900. Metalen wijzerplaat, geheel in goede originele staat 16xø40cm. Cond.: G
3-Delige Jugendstil pendulestel ca. 1900 Frankrijk. Handbeschilderd Jugendstil bloemenmotief en bronzen ornamenten. 5-Lichts kaarskandelaars en 8-daags uurwerk 51x22x20cm. en 51x19x19cm. Geheel in goe...
Leuke Art Deco wandklok met chroom ca. 1930, donker eiken fineer 52x19x40cm.
Marmeren Art Deco klokkenstel met jonger Junghans uurwerk (marmer licht beschadigd) 18x24x7cm. en 12x8x7cm. Cond.: R
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in zeer goede staat, mooie handbeschildering 78x32x27cm. Cond.: G
Antieke Duitse Historisme bronklok met koud beschilderde gipsen klokkast. "Dem glücklichen schlägt keine Stunden", met wekkeruurwerk. Wijzers missen 57x32x19cm. Cond.: R-G
3-Delig Frans klokkenstel met figuren ca. 1880. Klok met marmer, compositie metaal en 8-daags uurwerk. marmer achter beschadigd. Figuren met zwart houten voet, compositie metaal, stukje aangelijmd 34x...
Groot Frans marmeren pendulestel met coupes ca. 1880 met 8-daags uurwerk met compensatieslinger. Marmeren zuilen met bronzen leeuwen in goede originele staat (minimale chips marmer) 52x45x13cm. en 25x...
Staande eikenhouten Friese klok, ca. 1800, bronzen uurwerk met wekker, originele bronzen gewichten, slinger en poppen. Kast deels later of verangen. In goede staat. 240x40x25cm.
Grote vuurvergulde bronzen pendule ca. 1850 met 3 figuren (Kindje Jezus met Maria onder een palmboom). 8-Daags uurwerk met emaille wijzerplaat. Prachtige basis 40x45x15cm. Cond.: G
Oude eikenhouten fineer pendule, ca.1920, met bloemdecor. Lichte fineerschade zijkant, met gong. 28x45x14cm., Cond.:R