Twee Hollands kristallen vazen van Kristalunie Maastricht, gesigneerd Max Verboeket in zeer goede staat 20-22cm.
Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.
Drie grote Franse glazen borden met bloemmotief in Lalique-stijl, gemerkt VDA France ø27,5cm. Cond.: G
Empire stijl kristallen karaf met plated voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 38xø14cm.
Stel gegraveerde glazen karaffen ca. 19800 in goede originele staat 33xø13cm.
Prachtige oker-bruin kleurige vaas ca. 1940, ongemerkt (Copier?), in zeer goede staat 30xø19cm. Cond.: G
Grote glazen vaas Frankrijk ca. 1900, ongesigneerd 84xø20cm. Cond.: G