W.H. Jintes (Groningen 1855 - 1924 Amsterdam), olieverf op paneel, rivier bij de stad 37x19cm. Cond.: R-G
L. Martin (Franse School) Ca 1900., olieverf op paneel, vaas met rozen 30x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (Duitse School), olieverf op linnen, bergachtig landschap met huisjes en figuur 40x33cm. Cond.: R-G
J.H. Gorter ca. 1920, olieverf op linnen, stal met ezel, geit en kip 60x80cm. Cond.: G
Jelle Hoogstra (Leeuwarden 1924 - 2003 Rotterdam), gouache op papier, grijpvogel 47x60cm. Cond.: G
Pit van Loo (Winsum 1905), olieverf op paneel, drie gezichten 60x80cm. Cond.: G
2 Etsen Suze de Lint (Princenhage 1878 - 1953 Den Haag), etsen op papier, 2 landschappen met boerderijen 15x11cm. en 8x14cm. Cond.: G
Lucebert 1977 (Amsterdam 1924 - 1994 Alkmaar), gemengde techniek op papier, 3 figuren 25x30cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp '84 (1925 - 1992 Hengelo), gouache op papier, abstracte compositie Cond.: G
Fedor van Kregten (1871 Diever - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en koeien 28x40cm. Cond.:G
C. Verschuur ( Cor Bouter) (Gouda 1888 -1966 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met diverse koeien. Met Heydenrijk lijst 77x57cm. Cond.: G
Anton Pieck, Den Helder 1895-Overveen 1987, ets op papier, eigen druk zeilboot met figuren, 13x10cm., ond.:G
Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G
Jan Sierhuis 1992 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, moderne compositie 130x100cm. Cond.: G
Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, bruggetje bij Giethoorn met punter 50x60cm. Cond.: G
Viervelden icoon met oude-testamenttische triniteit (bezoek van de engelen aan Abraham en Sara rechtsboven), Anastasis of opstanding (linksboven) , de aartsengelen Gabriël en Michael (rechtsonder) en ...
Theophile de Bock ( Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), olieverf op linnen, bosgezicht met bruggetje Cond.: R
Jan Gierveld, Wierden 1935-2005, olieverf op linnen, Bosgezicht met pad. 110x80 cm., Cond.:G
Gustave Flaschoen ( 1868 1940 België), olieverf op linnen, lachende boer en boerin 41x50cm. Cond.: G
Harry Maas (Nederweert 1906 - 1982), olieverf op paneel, 2 meisjes aan de waterkant 30x40cm. Cond.: G
Deisis-drie iconen- met Christus Pantokrator met moeder Gods en Johannes de Doper in aanbidding . Afkomstig uit middendeel van een iconostase (scheidingswand tussen altaar en kerkvolk). Noord-Russisch...
Klaas Bernink (1913 -1996), olieverf op linnen, De Zaanse Schans 40x50cm. Cond.: G