2 Etsen Suze de Lint (Princenhage 1878 - 1953 Den Haag), etsen op papier, 2 landschappen met boerderijen 15x11cm. en 8x14cm. Cond.: G
Monogram D.E. 1877, olieverf op paneel, jachtstilleven met fruit en bloemen 48x42cm. Cond.: G
Lucebert 1977 (Amsterdam 1924 - 1994 Alkmaar), gemengde techniek op papier, 3 figuren 25x30cm. Cond.: G
Theo Wolvecamp '84 (1925 - 1992 Hengelo), gouache op papier, abstracte compositie Cond.: G
Fedor van Kregten (1871 Diever - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met knotwilgen en koeien 28x40cm. Cond.:G
C. Verschuur ( Cor Bouter) (Gouda 1888 -1966 Den Haag), olieverf op linnen, boerderij met diverse koeien. Met Heydenrijk lijst 77x57cm. Cond.: G
Anton Pieck, Den Helder 1895-Overveen 1987, ets op papier, eigen druk zeilboot met figuren, 13x10cm., ond.:G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen 50x60cm. Cond.: G
Ton Schulten, lithografie op papier, zomergloed 2005. 168/180. 107x60cm., Cond.:G
A. Essfeld ca. 1920 (Alexander Essfeld 1879 - 1939), olieverf op linnen, zeilschepen op open zee 110x60cm. Cond.: G
Jan Sierhuis 1992 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, moderne compositie 130x100cm. Cond.: G
Jan Sierhuis 1979 (1928 Amsterdam - ), olieverf op linnen, compositie 2 figuren 120x100cm. Cond.: G
Antonius van de Valk (1884 Delft - ), pastel op papier, surrealistisch landschap met gezichten 37x47cm. Cond.: G
Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op linnen, bruggetje bij Giethoorn met punter 50x60cm. Cond.: G
Viervelden icoon met oude-testamenttische triniteit (bezoek van de engelen aan Abraham en Sara rechtsboven), Anastasis of opstanding (linksboven) , de aartsengelen Gabriël en Michael (rechtsonder) en ...
Theophile de Bock ( Den Haag 1851 - 1904 Haarlem), olieverf op linnen, bosgezicht met bruggetje Cond.: R
Jan Gierveld, Wierden 1935-2005, olieverf op linnen, Bosgezicht met pad. 110x80 cm., Cond.:G
Gustave Flaschoen ( 1868 1940 België), olieverf op linnen, lachende boer en boerin 41x50cm. Cond.: G
Harry Maas (Nederweert 1906 - 1982), olieverf op paneel, 2 meisjes aan de waterkant 30x40cm. Cond.: G
Xeno Munninghoff (Deventer 1873 - 1944 Barneveld), olieverf op linnene, winters landschap met boerderij 65x45cm. Cond.: G
Deisis-drie iconen- met Christus Pantokrator met moeder Gods en Johannes de Doper in aanbidding . Afkomstig uit middendeel van een iconostase (scheidingswand tussen altaar en kerkvolk). Noord-Russisch...
A.J. Groenewegen (Rotterdam 1874 - 1963 Horn), olieverf op linnen, schaapsherder met zijn schapen bij ruïne 40x60cm. Cond.: G
Klaas Bernink (1913 -1996), olieverf op linnen, De Zaanse Schans 40x50cm. Cond.: G