Grote bronzen figuur ca. 1890, voorstellend een zittende vrouw met amfora (ongesigneerd), mooie kwaliteit in zeer goede staat 43x38x22cm.
Grote bronzen figuur ca. 1900 van Georges Colin ( 1875 - 1917 Frankrijk), getiteld "Le Chemin Parcouru", voorstellend een jongeman met stok. Mooie patina in goede staat 53cm.
Zeldzame grote antieke terracotta figurengroep door Clodion (1738 - 1814), Satyr en Cupido. Groen gepatineerd en goudkleurig gepatineerd, minimale chips 56x35x29cm. Cond.: G
Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd Neme Touchez pas, voorstellend een jongen met stoken handen in de zakken. In goede originele staat 26cm.
Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een zittende vrouw met bloem. gesigneerd L. Kley (Louis Kley 1833-1911), mooie patina in zeer goede originele staat 31x11x20cm.
Zeldzame notenhouten met ivoren nar ca. 1910. Voorstelling: nar met ivoren gezicht, handen en staf. Heeft aapjes met glazen ogen bij zijn benen en een uil op het hoofd. Originele goudkleurige beschild...
Prachtig 19e eeuws handgestoken houten religieus beeld (Zuid Duits), mooie kwaliteit, vingers beschadigd 72x24x15cm. Cond.: G
Grote compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd A. Moreau, voorstellend een jongen met kruik (kruik heeft binnenhouder voor bloemen). Geheel staand op geschulpte marmeren voet. mooie bronsachtige...
Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.
Zeer grote bronzen figuur voorstellend een Ara op stam. Tweekleurig gepatineerd 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 139cm.
Bronzen figuur ca. 1880 Vecceta, van H. Maindron (Hippolyte Maindron 1801 - 1884 Parijs), voorstellend een halfnaakte Romeinse vrouw. Mooie patina in goede staat 47x15x16cm.
Grote 18e eeuwse eikenhouten Corpus Christi in goede staat 96x86x24cm.
Grote eikenhouten Madonna 1e helft 20e eeuw met kind. daarbij een eikenhouten hoekconsole, beide in goede staat 145x26x26cm.
Grote oude eikenhouten Madonna met kind 1e helft 20e eeuw in goede staat 103cm.
Antiek Javaans lavastenen heilig beeld, leeftijd onbekend. In goede originele staat 51x30x17cm.
Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd U. Basset. sc. La Source. Voorstellend een Romeinse vrouw met amfora. Mooie patina, vingers verbogen 32cm. Cond.: G
Grote bronzen Jugendstil verguld figuur ca. 1900 voorstellend een vrouw op stoel met luit, in zeer goede staat 39x38x20cm.
Oud bronzen figuur, leeuw met leeuwin 2e helft 20e eeuw 34x39x25cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een adelijke jongen met hoed en zwaard staande op gedraaide houten sokkel. Onbekende beeldhouwer 19e eeuw. H.78cm.
Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend 2 paarden. Ongesigneerd met mooie patina 22x29x12cm. Cond.: G
Prachtige marmeren Art Deco schaal met bronzen pauw ca. 1920 in goede originele staat 11xø30cm. Cond.: G
Prachtige antieke bronzen figuur ca. 1880, voorstellend een vogel bij nest en slang, mooie patina 18x14x12cm. Cond.: G
Antieke monnik ca. 1900 in goede staat van compositie metaal 14,5cm.
Antieke bronzen boeklezende monnik in goede staat, monnik kan geopend worden. 13,5cm.
Bronzen Jezus (Franklin Mint), limited edition 2000 driekleurig gepatineerd 31cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren voet ca. 1890, gesigneerd F. Iffland (Frans Iffland Duitsland), naakte vrouw met tiara en twee zwaarden 36xø10cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd F. Iffland. Voorstellend een naakte vrouw met boog op marmeren voet. In goede staat, later nagedonkerd met was. terug te brengen in originele patina 36xø11cm. Cond....
Bronzen soldaat met marmeren voet ca. 1900 met reservistenpijp 15cm. Cond.: G
Groot bronzen figuur van een rennende krantenjongen, tweekleurig gepatineerd. Gesigneerd Karolsky 2e helft 20e eeuw 91x70x27cm. Cond.: G
Twee Zuid Duitse barok kerkelijke figuren met originele polychromie 18e eeuw in goede originele staat 32-33cm.
Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd G. Sommer Napdi. Voorstellend een Romeinse vrouw met waterbak 20,5cm. Cond.: G
Grote bronzen waterval voorstellend een putti met schelp 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat 60x36x32cm.
Groot bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een putti met boek op bankje in barokstijl 41x24x15cm. Cond.: G
Bronzen adelaar op marmeren sokkel 2e helft 20e eeuw, gesigneerd J. Moigniez in zeer goede staat 36x30xø18cm.
Duits bronzen figuur van professor Victor Seifert ca. 1920 voorstellend een drinkende naakte vrouw op marmeren voet (mooie patina) 41x11x10cm. Cond.: G
Bronzen figuur op marmeren sokkel ca. 1900, voorstellend een Romeinse krijger met zwaard in goede staat 17x11x6cm.
Bronzen figuur op marmeren voet ca. 1900, voorstellend een meisje met hark en mand 17,5x5x5cm. Cond.: G
Bronzen figuur 19e eeuw met losse marmeren sokkel (beschadigd). Voorstellend een tekenaar, in goede originele staat 13,5x12,5x8cm.
Groot Afrikaans bronzen beeld met daarbij een olieverfschilderij van het beeld 38x20x14cm. en 50x31cm. Cond.: G
Weense 19e eeuwse lamp in de vorm van een Oosterse tent met een tabakspijp-rokende Arabier ca. 1900. Made in Austria, compositie metaal met originele beschildering 29x16x14cm. Cond.: G
Compositie metalen Art Deco beeld op zwart marmeren voet. Voorstellend twee duiven op wijnrank ca. 1930. 15x26x10cm. Cond.: G
Bronzen 19e eeuwse wandplaquette voorstellend een lezende oude man 20x7x1,5cm. Cond.: G
Zuid Duitse notenhouten Maria 1e helft 18e eeuw met 3 cherubijnkoppen staande op bel met slang. In goede originele staat 27cm.
Grote bronzen kat met schaal, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 49x24x15cm. Cond.: G
Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.
Grote bronzen putti met trommel, groen gepatineerd 2e helft 20e eeuw 54x30x25cm. Cond.: G