Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

17. Juliveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 5. Juli 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Meissen putti
Ergebnis: 475 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met blaasinstrument ca. 1900 "Je les rends legers" in goede originele staat 12,3cm.

Meissen putti
Ergebnis: 350 EUR

Oude Meissen porseleinen putti met hartje ca. 1900 "Je prends mon efser", 1mm chip bij teennagel verder in goede originele staat 13,3cm. Cond.: G

Meissen figuur
Ergebnis: 210 EUR

Oude Meissen porseleinen figuur na 1934, voorstellend een vrouw met bloemenkrans en 3 lammetjes. Nr. 2934 131. 1 Pootje gelijmd en 1 stukje van pootje af 14x13x6cm. Cond.: R

Jade lelieblad
Ergebnis: 200 EUR

Bijzonder Oosters jade water-lelie blad met daarop een krab. Prachtig bewerkt aan beide zijdes, in goede originele staat 7,5x8,5x1,5cm. Cond.: G

Grote vaas, 18e eeuw
Startpreis 3.000 EUR

Bijzondere grote zeldzame Chinees porseleinen vaas 18e of 19e eeuw met grote kraagrand. Met prachtig landschap tafereel, krijgers, vogels etc. Minimale haarscheur (2cm) en 1 chip (0,5cm). 123xø45cm.

Tegeltableau
Startpreis 800 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag tegeltableau bestaande uit 20 tegels. Beschilderd naar een schilderij van Vogel. Voorstelling van landschap met molens en koeien. In goede originele staat 78x62cm. Cond.: G

Tegeltableau Rozenburg
Startpreis 650 EUR

Rozenburg (Den haag) 19e eeuws tegeltableau in lijst. Voorstellend de grote markt van Nijmegen met Waaggebouw en St. Stevenstoren. naar een schilderij van de bekende schilder Klinkenberg. 1 Tegel is g...

Grote pronkvaas
Ergebnis: 600 EUR

Zeer grote oude Plaue Schierholz deksel pronkvaas met console 2e helft 20e eeuw met opgewerkt bloemendecor en figuren met gouddecor. (echt kobalt). Geen beschadiging ontdekt maar minimale chips mogeli...

Ivoren Chinese man
Ergebnis: 800 EUR

Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelset ca. 1900. In goede originele staat (gesigneerd) 23cm.

Ivoren Chinese man
Startpreis 1.500 EUR

Grote 19e eeuwse Chinees ivoren houthakker met bijl en mand met sprokkelhout en mand met kruiden. Prachtig gedetailleerd en bewerkt. In zeer goede staat 33cm.

Knobbelvaas, 18e eeuw
Ergebnis: 450 EUR

Grote 18e eeuwse Delfts blauwe keramieken knobbelvaas, gemerkt met drie bellen en floraal decor. Minimale glazuurschade 39,5x16x16cm. (8-kantig) Cond.: G

Ivoren figuur
Ergebnis: 500 EUR

Groot antiek ivoren figuur ca. 1900 (gesigneerd), voorstellend een vrouw met kind en bloemen. Mooie uitdrukking en goede kwaliteit. Voet gelijmd 25x11x8cm. Cond.: R-G

Ivoren figuur
Ergebnis: 400 EUR

Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met kind op zijn schouder. In goede originele staat 12,5cm.

Chinees bord, 18e eeuw
Ergebnis: 140 EUR

Zeldzaam groot Chinees porseleinen 18e eeuwse schotel wangli met landschap- en bloemendecor (gelijmd) ø36,6cm. Cond.: M

Tegeltableau
Startpreis 500 EUR

Groot antiek polychroom tegeltableau in lijst (vermoedelijk Makkum) (1 tegel kapot). Voorstellend Hollandse hooi-oogst met figuren, knotwilgen etc. 92x51cm. Cond.: R

2 Vazen, 18e eeuw
Kein Mindestpreis

Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Kein Mindestpreis

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G

2 Delfts blauwe borden
Kein Mindestpreis

Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R

2 Vazen, 18e eeuw
Kein Mindestpreis

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...

Scheerbekken, 18e eeuw
Startpreis 200 EUR

Zeldzame 17e-18e eeuwse Delfts keramieken scheerbekken met Chinees decor (randschade) 7xø27cm. Cond.: R

Delftsbonte koe, 19e eeuw
Startpreis 100 EUR

Keramieken Delfts polychrome koe (gemerkt), puntjes van de hoorns af en minimale glazuurschade 9,5x13x7cm. Cond.: R

Delftse vaas
Startpreis 150 EUR

Delfts keramieken 18e eeuwse vaas 1785 van Duijn gesigneerd. Bloemdecor met lichte glazuurschade in bodem en bovenrand. 24x14x10cm. Cond.: G

Delfts blauwe lamp
Ergebnis: 160 EUR

Delftsblauwe keramieken schemerlamp met 18e eeuws Delfs blauw keramieken lampenvoet en origineel deksel (gelijmd), 1 chip, verder in originele staat 75x40x50cm. Cond.: R-G

Chin. beeld, celadon
Ergebnis: 450 EUR

Oude Chinees keramieken figuur 20e eeuw, voorstellend ene man met pantoffels in zijn hand (celadon) 41cm. Cond.: G