Prachtige Hollandse Louis Seize secretaire ca. 1800 van rozenhout en satijnhout op eiken. Rondom band-intarsia en floraal intarsia. Mooi binnenleven met 6 lades, deurtje en vakverdeling. het meubel is...
Franse Louis Seize stijl meubel ca. 1900. Prachtige kwaliteit met intarsia van diverse houtsoorten, CHinees lakwerk plaquettes etc. Gesigneerd meubel Reichspatent Paris. Gefineerd op eiken. In goede o...
Mahoniefineer empire (Holland) trumeau ca. 1820 van mahoniefineer op eiken en marmeren zuilen met messing capitellen en lade. Origineel beslag. Geheel in goede originele staat (minimale fineerschade) ...
Prachtige Louis Seize 1-deurs vitrinekast met inlegwerk. Rozenhout fineer en satijnhout ca. 1880. Inlegwerk met medaillon en guirlandes, staande op koperen pootjes. Minimale fineerschade 161x76x40cm. ...
Prachtige Louis Seize halve-maan tafel ca. 1880 met intarsia op de gehele tafel van rozenhout en satijnhout. Roldeurtjes met medaillons en guirlandes ingelegd. geheel staand op koperen pootjes. In ze...
Zes prachtige Louis Seize stoelen ca. 1890 met inlegwerk (intarsia). Ronzehout fineer en satijnhout medaillons in de rugleuningen met figurenvoorstellingen. In goede originele staat 94x36x46cm.
Bijzondere Zuid Duitse 18e eeuwse tabernakel opzet secretaire met prachtig inlegwerk van diverse houtsoorten. Notenhout fineer op grenenhout. In zeer goede originele staat (recentelijk professioneel g...
Grote prachtige Schwarzwalder stijl ( Zwitserland?) houtgestoken berenbank met 2 staande beren en uitgesneden beer in de rugleuning (glazen ogen). In zeer goede staat 100x44x220cm.
Grote mahoniehouten fineer 3-deurs Louis Philip linnenkast ca. 1870 uitneembaar. Met 3 lades en spiegel in goede originele staat 245x210x50cm.
Zeldzame notenhout fineer Jugendstil slaapkamer ca. 1900 bestaande uit; 1x 1-deurskast (uitneembaar) met facetgeslepen spiegel, 2x 1-persoonbed, 1x commode met Jugendstil tegels en spiegelopstand en 2...
Prachtige Duitse eikenhouten uitneembare 1-deurs barokkast met lade, midden 18e eeuw met intarsia in de deur. Putti en ranken op de lijsten. Geheel staand op bolpoten, in zeer goede originele staat 20...
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten fineer pastoorskast, in uitstekende staat, recentelijk vakkundig gerestaureerd, staande op grote originele bolpoten. 205x75x182cm.
Vier originele 18e eeuwse Louis Quinze stoelen van notenhout. Handgestoken en houtgepind, in goede originele staat 95x52x55cm.
Zeldzame Duitse biedermeier secretaire ca. 1830. Mahoniehout op grenen en eiken. Vakkundig gerestaureerd en handgepolitoerd met volle zuilen en fijngesneden capitellen. Losse opzet met lade en snijwer...
Massief kersenhouten eettafel 20e eeuw in 18e eeuwse stijl. Mooie kwaliteit in goede staat 75x180x89cm.
Deense vintage Sibast pallisander eethoek met uittrek-tafel en 6 stoelen in uitstekende staat 77x96x210cm. en 94x53x43cm.
Prachtige 19e eeuwse mahoniehouten partner-desk met aan beide zijden 3 lades. Origineel schrijfleer en origineel beslag, koperen monturen en wieltjes aan de poten. In zeer goede originele staat 77x89x...
Notenhouten piano ca. 1880, Carl Ecke Berlin, Grunderzeit in goede originele staat 130x150x68cm.
Monumentale eikenhouten Danziger kast in neo-ranaissance stijl ca. 1900, met prachtige gebeeldhouwde figuren, getorste zuilen, ranken en leeuwekoppen, groot beslag, zware bolpoten, cherubijnen. In ui...
Zeldzame vooroorlogse Indonesische opengewerkte houten stoel met geweldig snijwerk van paradijsvogels, leeuwen, bloemen, etc. (Stukje snijwerk mist van 4cm.). Verder in goede originele staat 94x71x73c...
Grote 18e eeuwse Hollandse eikenhouten pastoorskast. Uitneembaar met groot smeedijzeren slot en sleutel. geheel in zeer goede originele staat 214x200x77cm.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehout fineer Louis-Quinze gebogen cilinderbureau, met bronzen beslag, recentelijk vakkundig gerestaureerd en hand gepolitoerd, binnenleven met gefineerde lades met bandintar...
Grote 18e eeuwse Engelse eikenhouten dressoir/ side table met 3 lades en koperen beslag (later) in goede originele staat 77x187x44cm.
Prachtig 19e eeuws Engels kabinet van mahoniefineer met intarsia van vazen etc. ca. 1830. Origineel beslag. In zeer goede originele staat, minimale fineerschade 194x122x54cm.
Grote Neo Renaissance divan ca. 1910 met grote leeuwepoten op de lijsten. Kussen met goede rode velours stoffering. 230x90x107cm. Cond.: G
Gothische eikenhouten kist 16e/17e eeuw met origineel slot. In goede originele staat 70x154x68cm.
Empire 19e eeuwse mahoniehout fineer tafel met kolompoot en leeuwenklauwen ca. 1830. In goede originele staat, minimale fineerschade 73x107cm.
Oude bijzettafel van mahoniehout 20e eeuw met eiken 3-spant voet 54xø74cm. Cond.: G
Mooie 6-kantige vitrinekast ca. 1980 van teakhout met panelen en rondom facetgeslepen glas. In zeer goede staat 190x63x70cm.
Rococo stijl vitrinetafel 19e eeuw met glazen blad en etagere ca. 1870. Overgeschilderd met goudkleurige verf 78x56x37cm. Cond.: R-G
Oude niervormige etagere bijzettafel in Franse stijl met marmeren blad en bronzen monturen 2e helft 20e eeuw 71x60x40cm.
Notenhouten ovale tafel met groen leer op het blad, Engeland 2e helft 20e eeuw met onderling verbonden 4-spant poot en koperen leeuwepootjes 54x121x55cm. Cond.: G
Franse 19e eeuwse naaitafel met brons beslagen (poten, etc.). Rondom met floraal motief intarsia ca. 1870. Medaillon op bovenblad heeft fineerschade, verder in goede originele staat 71x49x38cm.
Duitse eikenhouten Grunderzeit lessenaar/ Bijbelhouder ca. 1880 in goede originele staat 92x50x38cm.
Hollandse wortelnoten fineer vitrine-opzetkast ca. 1880. In Louis Quinze stijl met origineel beslag, klauwpoten en mooi snijwerk. In goede originele staat 223x130x45cm.
Prachtige Louis Seize ovale tafel ca. 1890, gefineerd en ingelegd, eiken op blad en poten rondom. Met koperen pootjes en lade. In zeer goede staat. Rozenhout , satijnhout 68x80x54cm.
Wortelnoten fineer trumeau ca. 1870, Louis Philippe in ongerestaureerde staat, fineerschade 70x86x33cm. Cond.: M
Oude lederen bank van bruin leder 2e helft 20e eeuw. In redelijk tot goede staat, iets vervuild 87x90x190cm.
Biedermeier 2-deurs linnenkast ca. 1860 (uitneembaar), geen scheuren. Met 2 lades achter de deur. 1 Lade in losse delen. In goede originele staat 200x150x56cm. Cond.: R-G
Tweedeurs 18e eeuwse eikenhouten kast met 2 lades en kruisvoet, renaissance snijwerk 130x130x55cm. Cond.: G
Eikenhouten gestoken 19e eeuwse Kredens met handgestoken panelen (10x) met deurtjes en klepdeksel, geheel staand op bolpoten. Panelen waarschijnlijk 17e eeuw 80x95x50cm. Cond.: G
Dri-delige mini-tafelset 2e helft 20e eeuw met gebogen poten en geschulpt blad, in zeer goede staat 56x53x40cm.
Engels eikenhouten rol/schrijfbureau ca. 1900 met 5 lades en Queen Anne poten. Zonder uittrekblad 118x80x47cm. Cond.: R
Mooie 18e eeuwse Hollandse eikenhouten hangvitrine in zeer goede originele staat 89x82x27cm.
Grote gezwarte houten piedestals ca. 1880, bewerkt. In goede originele staat 123x36x36cm.
Zeldzame wortelnoten 19e eeuwse coulissentafel met kolompoot en 4 leeuwenpoten (tussenbladen zijn weg). Verder in goede originele staat 75x108x136cm.
Vintage pallisander-houten bijzettafel ca. 1960 in goede originele staat (ongemerkt) 50x55x55cm.
Prachtige 19e eeuwse Engelse hoekstoel met armleuningen. Mahoniehout met intarsia bij de gehele stoel. Folare intarsia, goede stoffering. in zeer goede originele staat 73x66x62cm.