Twee oude messing kaarskandelaars in barok-stijl, 2e helft 20e eeuw 26x23x23cm. Cond.: G
Grote antieke koperen koeienbel met lederen riem ca. 1900 (of ouder) in goede originele staat 58x22x10cm.
Oud houten Japans lakwerk figuur 20e eeuw, voorstellend een man met kruik en parasol 21cm. Cond.: G
Oude messing handspiegel in 18e eeuwse stijl 2e helft 20e eeuw, in goede staat 35x21x1cm.
Grote oude roodkoperen melkbus Coberco '72, licht bedeukt 58xø28cm. Cond.: G
Grote messing doofpot ca. 1880 met binnenbak. In goede originele staat 42xø33cm.
Drie delen oud koperwerk 20e eeuw; 1x kaarskandelaar met figuur, 1x messing heilig kruis Inri en 1x koperen/messing kruis met engelen 30-39cm. Cond.: G
Zware grote Chinese gietijzeren weegschaal uit de 19e eeuw met koperen bakken en origineel antiek gewichtenblok, gemerkt A.D. 5KG. 30x56x21cm. Cond.: G
Groot kavel divers oud/antiek tin o.a; maatkannen en bronzen ornamenten in goede staat 30x23x17cm.
Messing kraantjeskan 18e eeuw in zeer goede originele staat (Barok) 38x28x17cm. Cond.: G
Oude Indiase bronzen bewerkte dekselpot met cobra slangen als grip 20e eeuw in goede staat 34cm.
Twee Oosterse bronzen miniaturen; 1x dansende boedha en 1x bronzen reukpotje 3,5-11cm. Cond.: G
Twee grote bronzen kaarskandelaars 2e helft 20e eeuw 53-63cm. Cond.: G
Tibetaans sieradenkistje, leer op hout, met bronzen beslag 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x30x18cm.
Zware oude/antieke bronzen wierookbrander, Oosters 19e-20e eeuw 24xø20cm. Cond.: G
Twee Neo-Renaissance bronzen tafelbellen 20e eeuw (gewichtjes voor bel mist), 10-11cm. Cond.: G
Kavel divers tin en koper (oud en antiek) o.a; 1 groot tinnen bord 1817, 1 inktpot, 2 schalen, 1 asbak, 1 kandelaar en 1 koperen bierpul 19e eeuw 5-42cm. Cond.: G
Verguld heilig kruis met bisquit porseleinen corpus en lam Gods ca. 1880 in zeer goede staat 34cm.
Decoratief zwaard en bijl 20e eeuw in goede staat. Rijk bewerkt 67x76cm. Cond.: G
Oude gipsen wandconsole 2e helft 20e eeuw met bronskleurige patina (rococo stijl) in goede staat 28x19x23cm.
Divers antiek koper o.a; trek-deurbel, 3 complete draaideurknoppen, 1 waterbak en een losse bel. In goede originele staat 10-43cm.
Vijf netsukes 20e eeuw; 1x hond, 1x aap, 1x katachtige, 2 muizen met rat en 2 apen 3,5x5,5cm. Cond.: G
Duitse Historisme kelk met putti ca. 1880. Goudkleurig compositie metaal in goede staat 22cm. Cond.: G
Vijf delen oud/antiek ijzerwerk; 1x wafelijzer 19e eeuw, 1x draaigreep 19e eeuw, 1x haardschep 20e eeuw, 1x haardscherm 20e eeuw en 1 kleine haardschep 26-115cm. Cond.: G
Amsterdamse messing 2-lichts kandelaar met leeuw en Amsterdams wapen 20e eeuw 24x23x10cm. Cond.: G
Drie delen antiek koperwerk; 1x grote blaker, 1x tabaksdoos en 1x kruitbus 8-34cm. Cond.: G
Diverse 19e eeuws tin o.a; lepels, theebus, beker, kannetjes, peperstrooier 3-11cm. Cond.: R-G
Duits antiek jugendstil ca. 1900, Kaiserzinn (tin) 4-delig roomsetje bestaande uit een tablet met bloemen zweepslag motief, roompotje, suikerpotje en dekselpotje allen met het zelfde motief. In zeer g...
Oud stel 5-armige kandelaars van messing met albast 20e eeuw 36x37x13cm. Cond.: G
Tinnen Historisme schaal ca. 1880, bewerkt met romatisch stel in kledendracht 15x36xø26cm. Cond.: G
Twee antieke dekseldoosjes, 1x parelmoer ca. 1930 in goede staat, 1x terracotta met putti, ca. 19010, gesigneerd d cercia Signa, stukje van deksel af . 5x10x6 en 3xø7cm., Cond.:R/G
Kavel van 9 Hummel(stijl) prenten in lijst, ook twee-dimensionaal 9-30cm. Cond.: G
Vijf antieke boeken; 1x Bijbel 1777 Dordrecht (Cond.: R), 1x restbijbel (Cond.: M), 1x Brieven stichtelijke overdenkingen (Cond.: R), 1x Theron en Aspasio 1759 , Pieter Meijer (Cond.: R), 1x de voorre...
Messing haardstel 3-delig ca. 1900. Daarbij een houtbak 18e eeuw. In goede originele staat 24-65cm. Cond.: G
Twee 2-lichts messing wandlichten in Louis Seize stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 24x11x19cm. Cond.: G
Antieke fietslamp Luxor en een koperen pepermolen (bewerkt) 11-25cm. Cond.: R-G
Zes delen divers brons/messing oud; 1x bronzen anker, 1x bel, 1 bewerkt penbakje, 1x kopergeslagen plaquette, 1x opiumgeld (bronzen vogel) en 1x asbak Art Deco (plated) 4-22cm. Cond.: G
Wit opalineglazen petroleumlamp met originele kap ca. 1900 in goede staat 42xø20cm.
Kavel van 10 delen divers oud/antiek; 1x centimeter in houder, 1x brievenclip chemische werke Cerer Jugendstil, 1x lakstempel antiek, 1x kleine loep, 1x zakmes (C. Schlieper Batavia), 2x potloden, 2x ...
Groot kavel divers oud koperwerk; wandlampen, kloosterbel, etc. etc. Cond.: R
Twee 19e eeuwse koperen akers, 1x met en 1x zonder deksel. beide in goede originele staat 25xø34cm. en 27xø31cm.
Twee messing kruisbeelden ca. 1900 in goede originele staat 14-43cm.
Twee 19e eeuwse ketels; 1x koper 28x31x17cm. en 1x koper 33x30xø23cm.
Prachtige antieke kopergeslagen ketel met tuit in zeer goede staat 31x40xø25cm.
Vijf 19e eeuwse tinnen borden (1 gescheurd, rest goed) ø21cm. Cond.: G-M
Art Deco messing gehamerde dekseldoos, gemerkt D.H. jawuar 1929 Duitsland. Deksel met monogram E.R. in zeer goede staat 6x15x9cm.
Twee antieke wandplaquettes Duitsland 1e helft 20e eeuw; 1x Wagnerstrasse houtgesneden 64x18cm. en 1x Lauterbach Burg Bräu 56x43cm. Van gips met eiken effect Cond.; G
Eikenhouten wandrek met Engels serviesgoed en 1 eikenhouten wandkastje ca. 1900 handgestoken 51x54x9cm. en 53x55x11cm. Cond.: G
Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G
Twee antieke boeken; 1x "De vader des vaderlands door dr. W.A. Terwagt 1886" en 1x "De Reuzenstrijd 1870-1871" door M.C.U. Huber. Bevat diverse militaire lithografiën Cond.: R-G
Twee tabakspotten ca. 1900; 1x in de vorm van een eikenhouten vat 21xø13cm. en 1x messing bewerkt en opschrift "Tabak" 16xø12,5cm. Cond.: G
Oude globus ca. 1950 met papieren globus en houten voet. Räths Staatskundige globe, Prof. Arthur Krause Leipzig in zeer goede staat 27xø19cm.
Russisch beschilderd houten ei, gesigneerd met voorstelling van een kerk in de sneeuw 8xø6cm. Cond.: G
Antieke koperen haal, gedateerd 1832, waarschijnlijk gebruikt om iets in te laten verwarmen en smelten. Bevestiging is los. ca. 40x11x17cm., Cond.:R/G
Decoratieve Italiaanse tinnen schaal, gesigneerd Lavorazione A.mano 20e eeuw, licht verbogen 17x41x30cm.
Oude opaline glazen tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw, met messing voet. 56xø17cm., Cond.:G
IJzeren kookpot 19e eeuw, 1x grote zeef met lange steel 19e eeuw en koperen beddekruik in goede staat 25xø25cm. en 11x32x22cm.
Oude kristallen 6-lichts zakkroonluchter met messing bewerkt 20e eeuw, mist een paar stukjes glas L. 50-90cm. Cond.: R
Oude kristallen hanglamp 6-lichts met messing 20e eeuw 47xø58cm. Cond.: R
Twee grote metalen kaarskandelaars (zwart) 2e helft 20e eeuw 46xø15cm. Cond.: R-G
Vier tinnen kaarskandelaars 19e(3x) - 20e (1x) eeuw in goede originele staat 18-24cm.
Drie delen koperwerk 18e-19e eeuw; 1x strakke vijzel met stamper en 2x koperen hengselbakken in goede originele staat 11-ø13cm. en 36xø33cm. en 28xø27cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x biedermeier waterkan (gerestaureerd), 1x hengselkan (bedeukt) en 1x koffiekan bewerkt (bedeukt) 16-23cm. Cond.: R
Oud Oosters handgestoken wandkastje 20e eeuw in goede originele staat 57x60x13cm.
Oude vernikkelde taartschaal met achter-glas motief ca. 1930. in goede staat 11,5xø30cm.
Messing jardiniere ca. 1880 staand op klauwpoten en rondom gedreven met floraal decor en leeuwekoppen (ringen missen) 22x40x21cm. Cond.: G
Groot kavel divers oud porselein, aardewerk en koperwerk o.a; Fürstenberg, Sitzendorf paarden, Chinees porselein etc. 6-36cm. Cond.: R-G
Negen glashangertjes, o.a. een hart, muis, hoefijzer, zwaan, paddestoel en lieveheersbeestje.
Antiek 5-delig messing gewichtenblok (5 ons, 2 ons, 1 ons, 1 ons en 50 gram) 7x20x5cm. Cond.: G
Drie oude kopergeslagen sierborden met figurendecor 1e helft 20e eeuw 35x54cm. Cond.: G