Ronde zilveren jardiniere 835/000, op drie fraai gestileerde adelaarspoten met blauw glazen binnenschaal. Nederlands gekeurd, keurkamer Den Haag ca. 1879, ø ca.20cm., zilvergewicht ca. 264gr.
Antieke Hollands zilveren 835/000 pasteischep. Grootkeur, Jaarletter: F, 1865, MT.: Jacob van der Ree, Schoonhoven, ca. 27gr., L. 18cm., Cond.:U
Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U
Geëmailleerd zilveren bekertje met vergulde binnenzijde 916/000, MT.: 7A10, 4.5xø3.5cm., Cond.:U