Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 11cm. Cond.: G
Chinees ivoren met houten figuur (Gesigneerd), voorstellend een man met vismand en knuppel 19cm. Cond.: G
Twaalf antieke ivoren kaartenhouders voor diner, voorstellend diverse Afrikaanse vrouwelijke besutes 7x3x5cm. Cond.: G
Zeldzame prachtige Chinees ivoren figuur ca. 1900. Voorstellend een Chinese man met baard en kikkers. Gesigneerd en in zeer goede originele staat 19cm.
Antieke Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een man met vis en pijp (voetje gelijmd, verder in zeer goede staat) 15cm.
Drie delen antiek ivoor, handwerk-gereedschap 19e eeuw; 1x naaldendoosje met schuif, 1x schroefbare looirpikker bewerkt en 1x haakpen 8-15cm. Allen in goede staat
Negen delen antiek been en ivoor 19e eeuw; 1x viscouvert met ivoor, 1x kurkentrekker been, 1x speld ivoor, 1x bestek ivoor, 1x gebogen voorwerp ivoor, 2x messenleggers ivoor 10-23cm. Cond.: G
Antiek 7-delige ivoren scheerset, gemerkt R. Hovencen & Son City Road. In originele foudraal en in goede originele staat
Zeven delen oud/antiek ivoor; 5x ivoren kammen en 2x ivoren hangers in goede staat 3-8cm.
Twee antieke Chinees ivoren snuifflesjes, bewerkt met figuren en tekst ca. 1900. In goede originele staat 6,3x7,3cm.
Antiek Chinees ivoren sigaren-mondstuk, rondom bewerkt met drakendecor, in zeer goede originele staat 8xø2cm.
Kleine Chinese antiek ivoren netsuke, voorstellend een Chinese man met vismand ca. 1900, in goede staat 3,5cm.
Twee antiek Chinees ivoren bewerkte sigaretten-mondstukken. rondom bewerkt met drakendecor (1x met floraal decor) 8-11cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte tand met als voorstelling olifanten die elkaars staart vasthouden 16x26x4cm. Cond.: G
Walvis-been figuur bewerkt tot een banaan met schil 19e eeuw, 12cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een Chinees met kapmes die iets bewerkt (gesigneerd) 4,5x4,5x3cm. Cond.: G
Antiek ivoren bewerkte olifanten-tand met bloemendecor (haarscheur) 24cm. Cond.: G
Antiek Chinees ivoren figuur (okimono) ca. 1900, voorstellend een man met kapmes, gesigneerd 4,5x5x3cm. Cond.: G
Twee antieke Afrikaanse ivoren slagtand-beelden met Afrikaanse bustes. In goede originele staat 37-38cm.
Japans ivoren erotisch figuur ca. 1900 in goede originele staat 6x3,7x2,8cm.
Twee oude Chinees ivoren geisha's met parasol 1e helft 20e eeuw in goede staat ca. 10cm. Cond.: G
Ivoren okimono 19e eeuw, voorstellend een Chinese vrouw met vrucht 11cm. Stukje van de voet mist Cond.: R-G