Diese Webseite verwendet Cookies

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
J.M. Roggs 1296
J.M. Roggs

Ergebnis:

125 EUR

Verkauft
Antieke gravure 1449
Antieke gravure

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
2 Gravures 1418
2 Gravures

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Ets, Theophile de Boek 1387
Ets, Theophile de Boek

Ergebnis:

25 EUR

Verkauft
Ets, Willem de Zwart 1384
Ets, Willem de Zwart

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Schilderij, Wanrooy 1268
Schilderij, Wanrooy

Ergebnis:

170 EUR

Verkauft
Ets, D. Harting 1184
Ets, D. Harting

Ergebnis:

18 EUR

Verkauft
Schilderij, Duitse expressionist 1131
Schilderij, Duitse expressionist

Ergebnis:

1.700 EUR

Verkauft
Schilderij, T. Brandsma 1363
Schilderij, T. Brandsma

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Schilderij, Koster 1325
Schilderij, Koster

Ergebnis:

55 EUR

Verkauft
Ets, Roodenburg 1277
Ets, Roodenburg

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
3 Modegravures 1272
3 Modegravures

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Gesign. H. Ronner 1252
Gesign. H. Ronner

Ergebnis:

160 EUR

Verkauft
2 Antieke etsen 1179
2 Antieke etsen

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Schilderij, G.W. Knap 1133
Schilderij, G.W. Knap

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Schilderij, boten op zee 1476
Schilderij, boten op zee

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler 1411
Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Wessels, kerkgangers 1398
Wessels, kerkgangers

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Ets, kerk 1388
Ets, kerk

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
2x Empire ets 1386
2x Empire ets

Ergebnis:

35 EUR

Verkauft
Ets, E. Valenga 1379
Ets, E. Valenga

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Russisch schilderij 1377
Russisch schilderij

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Schilderij, paarden 1357
Schilderij, paarden

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Cees Bolding, ets 1345
Cees Bolding, ets

Ergebnis:

25 EUR