Henk Lassche ( 1948 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x45cm. Cond.: G
Choker GG 585,000, met filigrain. Choker bestaande uit een fijn biesmarkcollier waaraan filigrain bewerkingen bevestigd zijn, over de gehele choker. lengte 45 cm, breedte 10 mm. ca 20,6 gr
Grote antieke Thonet-stijl kapstok (bugholz) ca. 1900 in goede originele staat (paar houtstoppen missen, verder in goede staat) 198xø60cm.
Vier antieke boeken; 1x Officia Nova in Brevario Romano Antverpi 17e-18e eeuw, 1x Grond-Beginzelen van alle de mathematische weetenschappen door Christiaan Wolff te AMsterdam, Janssoons van Waeesberge...
Set trouwringen GG 585/000. Breedte 2,8 mm. De ringen zijn zonder gravure. ca 5,3 gr.ø 54 en 60
Ring GG 585/000, met kleine diamantjes. Bolmodel met een zijde mat en een zijde glimmend met in het midden een balkje WG met daarin 3 kleine diamantjes. ca 3,15 gr. ø 57
Collier, 585/000 jasseronschakels, ø 3,2, massief uitgevoerd.ca 31 gr. Lengte 68 cm
Zes zilveren bekers, 835/000 op voet met steden afbeeldingen. 13xø 5.5cm., Totaalgewicht ca. 828gr., Cond.:U
Hoge 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met rondom figuren in landschapsdecor in goede staat 26,5xø7,8cm.
Oude Delfts keramieken presenteerblad met vernikkelde omranding 2e helft 20e eeuw in goede staat 5x47x27cm.
Oude notenhout-fineer Art Deco kast met ronde hoeken ca. 1940. Bandintarsia, gebogen deuren, schuifdeuren en origineel beslag. In zeer goede staat 77x140x46cm.
Lot zilver: miniatuur tablet met poppengoed bestek, waarvan 1 lepeltje en 1 vorkje uit 1818, een klein strooiertje, servetring en vingerdoekring. 835/000 en 9008/000. totaalgewicht ca. 84 gr. Cond.:U
Drie antieke Rosskopf patent zakhorloges (mechaniek werkt); 1x spoorweghorloge plated, 1x antimagnetique met decentral secondenwijzer (deukje) en 1x antimagnetique met decentral secondenwijzer en opsc...
Zilveren luierschaartje in de vorm van een ooievaar, aan beide kanten geciseleerd. 8308/000 Belastingstempel: J ( inlands oud zilver) L. 16cm., ca. 69 gr., Cond.:U
Oud zilveren handgesmeed bord/schaal met gecontourneerde rand, 835/00, ø28cm., ca. 630gr., Cond.:U
Antiek ivoren reisnecessaire in originele foudraal met roggehuid bekleed. 18e-begin 19e eeuw. Vier delen ivoor (mesje, vorkje, priem en potloodhouder_ 13,5xø3cm.
Antiek glazen (kristal) 8-delig dessert-servies (met onderschotels), gesigneerd Lalique France in goede staat 7xø16cm.
Bronzen stier 21e eeuw in de stijl van Picasso in goede staat 14x25x5cm. Cond.: G
Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten bruin/creme/rood/blauw in redelijk tot goede staat 176x134cm.
Groot oud Perzisch kleed (Keshan) met lichtblauwe tinten (plaatselijk iets versleten) 250x370cm., nieuwprijs was € 4.690,- Cond.: R
Grote 19e eeuwse glazen stolp (niet compatibel) in goede staat 55x33x17cm.
Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.
Ring, GG 585/000 en Vulling, GG. Ring waar steen van is verwijderd en een kiesvulling. ca 6.8 gr.
Ring GG 585/000 met ovaal schild met monogram. Fijne ring met de letters GtN. ca 2,5 gr. ø 57