Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Kristallen glazen
Ergebnis: 60 EUR

Drie kristallen glazen ca. 1900; 1x blauw, neutraal met gouddecor, 1x rood met floraal- en gouddecor, 1x rood met gouddecor 11-12cm. Cond.: G

2 Glazen schalen
Ergebnis: 40 EUR

Twee prachtige oude Murano glazen schalen ca. 1970 in zeer goede staat, 15x39x38cm. en 37x32x39cm.

2 Delen kristal
Ergebnis: 45 EUR

Twee oude kristallen potten met plated deksel en hengsel, 1e helft 20e eeuw. In goede staat. 12xø13cm. en 14xø12cm.

Perzisch kleed
Ergebnis: 130 EUR

Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed in tinten donkerblauw/turkoise/creme/bruin 170x117cm. Cond.: R

Rood kleed
Ergebnis: 100 EUR

Groot oud Perzisch handgeknoopt kleed met bijzonder Art Deco decor van dieren en bloemen. In redelijke staat 243x176cm.

Eiken kapstok
Ergebnis: 55 EUR

Eikenhouten Renaissance stijl kapstok (front van een vroege eiken kist vermaakt naar kapstok) In goede staat 51x130x10cm.

Porseleinkast, 2-delen
Ergebnis: 130 EUR

Engelse mahoniehouten vitrine-opzetkast. Onderstuk is met 4 laden, geheel staand op klauwpoten. Bovenstuk met mooi gesneden kroontje (rechtsonder barstje in ruif) 193x124x35cm.

Halve maantafel
Ergebnis: 85 EUR

Mahoniehout-fineer halve-maantafel 1e helft 19e eeuw, lichte fineerschade en bovenhekje mist 74x76x36cm. Cond.: R-G

Danziger barokkast
Ergebnis: 1.700 EUR

Prachtige Duitse Danziger Neo barokkast ca. 1880 met sterintarsia, snijwerk, wapen, ranken, barokpanelen etc. Kast is uitneembaar met 2 lades. Kast is van eikenhout met noten-fineer in zeer goede orig...

Tafel met putti
Ergebnis: 300 EUR

Decoratieve Italiaanse barokstijl bijzettafel met putti, handgestoken hout met originele polychromie 20e eeuw. In goede staat met geschulpt blad 70xø44cm.

Confidence
Ergebnis: 250 EUR

Mahoniehouten 19e eeuwse confidence bank. Vermoedelijk Engeland. met prachtige Biedermeier stoffering in zeer goede staat 74x123x65cm.

Wekker in houten kastje
Ergebnis: 30 EUR

Wekker ca. 1900 in notenhouten kast, functioneert niet 19x12x7cm. Cond.: R

Kavel speelgoed-auto's
Ergebnis: 35 EUR

Kavel speelgoed auto's/modelauto's o.a; 4x brandweerauto, 1x MAN zand-vrachtwagen, 1x Chevrolet, 1x Volkswagen kever, 1x Porsche en 1x Landrover Cond.: G

Fleischmann 7363 Piccolo
Ergebnis: 45 EUR

Fleischmann 7363 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Fleischmann 7471 Piccolo
Ergebnis: 55 EUR

Fleischmann 7471 Piccolo, ongebruikt in originele verpakking, N spoor.

Divers speelgoed
Ergebnis: 50 EUR

Divers oud Duits blikken speelgoed "Schuco Varianto" met twee bussen (licht bespeeld), garage sleutel, besturingsdraad, 5 delen weggedeelte, Nr. 3044/3046, ca. 7-11cm. Cond.: R

6 Delen blikken speelgoed
Ergebnis: 200 EUR

Zes delen blikken speelgoed; 1x Technofix straatwals (nr. 261) met originele doos, 1x Gama clown op paard, 1x draaimolen met zeppelins, 1x Technofix motor, 1x Marx Toys kat met houten bal en 1x Zebra....

Gouden munt 1821
Ergebnis: 300 EUR

Gouden munt 1821 Carl XIV, Sweden-Norge Cond.: ZG

Zilveren munten
Ergebnis: 25 EUR

Zilveren munten: vijf munten van 10 gulden: 1995,1970, 1991 1973.

Bankpapier Stockholm 1848
Ergebnis: 25 EUR

Bankpapier Bank Stockholm Sweden 7-aug-1848 no. 92709 en tekening van moeder met zoon en dochter 1849

4 Zilveren munten
Ergebnis: 175 EUR

Twee munten China zilver en 2 munten Japan 1 Yen (waarvan 1 Yen met ca. 10x kloppen aangebracht in China Cond.: ZFR

4 Aziatische messen
Ergebnis: 35 EUR

Vier oude Indonesische dolken 20e eeuw in goede originele staat 27-41cm.

Koperen houtbak
Ergebnis: 120 EUR

Kopergenagelde 19e eeuwse hengselbak in zeer goede originele staat 31x57x42cm.

2x Wandapplique
Ergebnis: 105 EUR

Twee oude ijzeren 2-lichts wandlampen met albasten coupes, en druivenranken, ca. 1930, Duitsland. In goede staat. 33x24x80cm.