Diese Webseite verwendet Cookies

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Gesigneerd Lassche 1395
Gesigneerd Lassche

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Gouden choker, filigrain 716
Gouden choker, filigrain

Ergebnis:

290 EUR

Verkauft
Kapstok 4160
Kapstok

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
4 Antieke boeken 2207
4 Antieke boeken

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
Set trouwringen 796
Set trouwringen

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Ring GG fantasie diamant 793
Ring GG fantasie diamant

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Gouden collier, jasseron 717
Gouden collier, jasseron

Ergebnis:

390 EUR

Verkauft
6 Zilveren drinkbekers 674
6 Zilveren drinkbekers

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
Chinese vaas 6264
Chinese vaas

Ergebnis:

825 EUR

Verkauft
Presenteertablet 6164
Presenteertablet

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Art Deco kastje 4163
Art Deco kastje

Ergebnis:

140 EUR

Verkauft
Divers klein zilver 542
Divers klein zilver

Ergebnis:

85 EUR

Verkauft
3 Zakhorloges 309
3 Zakhorloges

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
Zilveren schaartje 169
Zilveren schaartje

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Zilveren schaal 21
Zilveren schaal

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
Neccesaire met ivoor 5815
Neccesaire met ivoor

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Glazen dessert-servies 5559
Glazen dessert-servies

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Bronzen stier, "Picasso" 5036
Bronzen stier, "Picasso"

Ergebnis:

75 EUR

Verkauft
Kleed 4514
Kleed

Ergebnis:

390 EUR

Verkauft
Groot tapijt 4503
Groot tapijt

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
Klokkenstolp, 19e eeuw 2257
Klokkenstolp, 19e eeuw

Ergebnis:

60 EUR

Verkauft
Eiken schooltas 1816 2156
Eiken schooltas 1816

Ergebnis:

135 EUR

Verkauft
Ring en vulling 800
Ring en vulling

Ergebnis:

80 EUR

Verkauft
Ring ovaal monogram 792
Ring ovaal monogram

Ergebnis:

30 EUR