Groot geel Ferrari reclamebord van garage Franchorchamps 300x90cm. Cond.: G (afkomstig uit de nalatenschap van Jacques Swaters)
Antieke bierpul en oude porseleinen vaas ca. 1980; bierpul uit 1910 (gelijmd) en porseleinen vaas met bronzen armaturen (gaaf) Cond.: M-G
Vier delen Delfts keramiek 18e eeuw; 1x botervat (randschades), 1x schotel met jardiniere, gemerkt (beschadigd), 1x schotel met bloemen in landschap (glazuurschade rand), 1x schotel met bloemen in lan...
Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G
Chinees porseleinen tuitvaas met tekens onderop de bodem 19e eeuw met vogel in de wolken. In zeer goede originele staat 15,5x7,5cm.
Doosje Zeeuwse R.B. Babbelaars blauw met Ned. centen en 2,5 centen ca. 370 stuks Cond.: ZFR
Twee aandelen; 1x Delaware the Denver and Rio Grande Western aandeel van 100 dollar 1-feb-1924 en 1 aandeel van 10 gulden no: 1364 Zijlstra kruidenier Amsterdam van 12-10-1954.
Drie zilveren munten; 2x Crown 1935 Engeland Jubilee munt en 1x Spanje 5Pts. 1884 Cond.: ZFR
Doos munten wereld ca. 150 stuks, brons/nikkel/zilver (leuk kavel), tevens toegevoegd zilveren penning Gilde paardrijders (is draagspeld geweest), diverse kwaliteiten.
6x Celtic zilver Icen Engeland, 2x brons Celtic France, 6x Gallo-Romeins klein brons + zilver France 250BC - 50AD Cond.: ZF
Tinnen 18e eeuwse kraantjeskan (bodem gerestaureerd) 32cm. Cond.: R
Grote decoratieve bronzen Neogothische kaarskandelaar 20e eeuw, spits voor kaars mist, verder in goede originele staat 140x23x25cm.
Vroeg antieke roodkoperen rijtuigenstoof met eikenhouten handvat en onderbodem 47x24x16cm. Cond.: G
Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse kleine spiegels met originele vergulding in goede staat 29x18cm.
Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.
Ongesigneerd (uit boedel van Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen)), olieverf op linnen, stilleven met vlaamse gaai 30x48cm. Cond.: G
G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 60x80cm. Cond.: G
Johannes Weiland (1856 - 1909), olieverf op linnen, boerderij aan het water met boerin 55x40cm. Cond.: G
Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.
Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G
Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x36cm. Cond.: G