Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

19. Januariveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 3. Januar 2014 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Groot geel Ferrari bord
Ergebnis: 180 EUR

Groot geel Ferrari reclamebord van garage Franchorchamps 300x90cm. Cond.: G (afkomstig uit de nalatenschap van Jacques Swaters)

Oude bierpul en vaas
Ergebnis: 25 EUR

Antieke bierpul en oude porseleinen vaas ca. 1980; bierpul uit 1910 (gelijmd) en porseleinen vaas met bronzen armaturen (gaaf) Cond.: M-G

4 Delen Delfts keramiek
Ergebnis: 40 EUR

Vier delen Delfts keramiek 18e eeuw; 1x botervat (randschades), 1x schotel met jardiniere, gemerkt (beschadigd), 1x schotel met bloemen in landschap (glazuurschade rand), 1x schotel met bloemen in lan...

Serviesje, Amsterdam
Ergebnis: 25 EUR

Oud Duits koffieservies met bloemdecor "Felda Prozellan" ca. 1950, bestaande uit; koffiekan, suikerpot (top gelijmd), melkkan en 12 kop&schotels 7-17cm. Cond.: G

Chinese tuitvaas
Ergebnis: 50 EUR

Chinees porseleinen tuitvaas met tekens onderop de bodem 19e eeuw met vogel in de wolken. In zeer goede originele staat 15,5x7,5cm.

Doosje munten
Ergebnis: 50 EUR

Doosje Zeeuwse R.B. Babbelaars blauw met Ned. centen en 2,5 centen ca. 370 stuks Cond.: ZFR

2 Aandelen
Ergebnis: 10 EUR

Twee aandelen; 1x Delaware the Denver and Rio Grande Western aandeel van 100 dollar 1-feb-1924 en 1 aandeel van 10 gulden no: 1364 Zijlstra kruidenier Amsterdam van 12-10-1954.

3 Zilveren munten
Startpreis 50 EUR

Drie zilveren munten; 2x Crown 1935 Engeland Jubilee munt en 1x Spanje 5Pts. 1884 Cond.: ZFR

Diverse munten
Ergebnis: 25 EUR

Doos munten wereld ca. 150 stuks, brons/nikkel/zilver (leuk kavel), tevens toegevoegd zilveren penning Gilde paardrijders (is draagspeld geweest), diverse kwaliteiten.

Ducaat Holland 1632
Startpreis 140 EUR

Ducaat Holland 1632, gesnoeid Cond.: G

6 Zilv. Celtic munten
Ergebnis: 130 EUR

6x Celtic zilver Icen Engeland, 2x brons Celtic France, 6x Gallo-Romeins klein brons + zilver France 250BC - 50AD Cond.: ZF

Tinnen kraankan, 18e eeuw
Startpreis 30 EUR

Tinnen 18e eeuwse kraantjeskan (bodem gerestaureerd) 32cm. Cond.: R

Bronzen kaarslandelaar
Ergebnis: 70 EUR

Grote decoratieve bronzen Neogothische kaarskandelaar 20e eeuw, spits voor kaars mist, verder in goede originele staat 140x23x25cm.

Rijtuig stoof
Startpreis 60 EUR

Vroeg antieke roodkoperen rijtuigenstoof met eikenhouten handvat en onderbodem 47x24x16cm. Cond.: G

7 Delen tin
Ergebnis: 15 EUR

Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G

2 Spiegels, 19e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Twee 19e eeuwse kleine spiegels met originele vergulding in goede staat 29x18cm.

2 Ovale lijsten
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke ovale lijsten ca. 1900 met steendrukken in goede staat 35-37cm.

Stilleven Vlaamse Gaai, Crob
Ergebnis: 200 EUR

Ongesigneerd (uit boedel van Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen)), olieverf op linnen, stilleven met vlaamse gaai 30x48cm. Cond.: G

G. Diepeveen, vrouw
Ergebnis: 70 EUR

G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch damesportret 60x80cm. Cond.: G

Johannes Weiland
Startpreis 350 EUR

Johannes Weiland (1856 - 1909), olieverf op linnen, boerderij aan het water met boerin 55x40cm. Cond.: G

Eiken schooltas 1816
Ergebnis: 135 EUR

Eikenhouten schooltas met beschildering anno 1816 in goede originele staat 6,5x32x19cm.

Lamp, 3 kelkjes
Ergebnis: 80 EUR

Messing hanglamp 1e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl met 3 glazen kelkjes en facetgeslepen bol 60xø44cm. Cond.: G

Brander + Olielamp
Startpreis 15 EUR

Twee delen koperwerk ca. 1900; 1x kleine petroleumlamp en 1x Phoebus brander no. 30 "made in Austria" met accessoires 20-28cm. Cond.: G

Henry Kley, bloemen
Ergebnis: 80 EUR

Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op paneel, vaas met bloemen 30x36cm. Cond.: G