Prachtige grote antiek hertenvanger, gesigneerd De Beamont Maastricht. Gegraveerd lemmet en hertenvoorstelling. originele schede (ook gegraveerd met hertenvoorstelling) 68cm.
Twee 19e eeuwse empire-stijl kaarskandelaren van ijzer (goudkleurig gepatineerd) 29cm. en een gegoten mal van gips voorstellend een Louis Seize deurbeslag ca. 1800 36x10x3cm. Cond.: G
Twee bronzen 19e eeuwse kaarskandelaars empire 1e helft 19e eeuw met schildpadden, Griekse godin en ibis poten. In goede originele staat 45cm.
Grote bronzen 5-lichts hanglamp met grote compositie metalen figuur voorstellend een meisje met schaap 20e eeuw 94xø54cm. Cond.: G
Grote prachtige 19e eeuwse bronzen hanglamp met bladdecor. 6-Lichts met facetgeslepen kristallen kelken in zeer goede originele staat 99x77x77cm.
Viool 19e eeuw in originele staat (bodem laat iets los) 60x20x9cm. Cond.: R