Sebastiaan van Voorn Boers (Rotterdam 1838 - 1893), olieverf op paneel, stilleven met fruit en glas 32x40cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilschepen op zee (in schilderingen) 30x40cm. Cond.: M
Twee werken "L. Rüttner?" ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, 1x berglandschap met meer, huis en wandelaar en 1x berglandschap met beek. 42x54cm. Cond.: G
Monogram W.L. ca. 1900, olieverf op paneel, stalinterieur met schapen en kippen 20,5x18cm. Cond.: G
Willem Weissenbruch (Den Haag 1864 - 1941 Bloemendaal), olieverf op linnen, poldergezicht met windmolen 46x57cm. Cond.: G
Wim Bos (Rotterdam 1906 - ), aquarel op papier, skutsjes op zee 50x70cm. Cond.: G
Albert Wessels ( 1938 - 2010 Rijssen), olieverf op linnen, boerenschuur met pluimvee 109x80cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op linnen, zeilboot op ruwe zee 60x80cm. Cond.: G
Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G
Jaap van Kregten (Beesterzwaag 1878 - 1967 Ermelo), olieverf op linnen, watermolen bij Haaksbergen 60x80cm. Cond.: G
Jan Knikker sr. ( 1889 - 1957 Den Haag), olieverf op paneel, plaggenhut met boer en korenschoven 41x30cm. Cond.: G
Wijnand Bastiaan v. Horssen (Rijswijk 1863 - 1931), olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met huizen en zeilboot 55x37cm. Cond.: G
Michiel Duco Crop ( 1863 Arnhem 1901 Loosduinen), aquarel op papier, Jugendstil stilleven 27x33cm. Cond.: G