Wim Pol, olieverf op linnen, meisjes in bloemenveld met eenden 50x60cm. Cond.: G
P. van DIjk ca. 1970, olieverf op linnen, binnenhof met kippen 100x60cm. Cond.: G
Knut Olsen ( 1904 - Deense School), olieverf op linnen, landschap met figuren en brug 45x38cm. Cond.: G
Jean Coune (Duitse School), olieverf op linnen, bomschuiten op het strand met vissersvrouwen 60x80cm. Cond.: G
Reint Withaar (vroeg werk, 80-er jaren), olieverf op linnen, boerderij aan een beek 60x80cm. Cond.: G
J. Brand ca. 1980, olieverf op linnen, Impressionistisch Amsterdams stadsgezicht 50x60cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, winters landschap 40x60cm. Cond.: G
J. Mück Haders? 1918, olieverf op linnen, boerenhuis met kippen en bloesembomen 37x50cm. Cond.: G
A. Goster ca. 1930, olieverf op linnen, boerderij emt bloesemboom en kippen 40x60cm. Cond.: G
Klaas Visser, olieverf op linnen, landschap bij Buurse 50x60cm. Cond.: G
Anton Buytendijk (Amsterdam 1913 - 2002), olieverf op linnen, landschap 70x95cm. Cond.: G
Houtsnede (handingekleurd) 15e-16e eeuw, oude restauraties en wormbeval. Houtsnede op papier, figuren bij eettafel en figuren bij het slachten 23x14,5cm.
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 - 1801), dubbele ets op papier, 1x Aus der Alpenreise en 1x Benno 17x12cm. Cond.: G
Marianne Naerebout '97, litho op papier, "go with the flow" 67x51cm. Cond.: G
Marianne Naerebout '97, litho op papier, "One more reason" 65x51cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, zeegezicht 50x35cm. Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 - 1801), dubbele ets op papier anno 1795, voorstelling met figuren 16,5x11cm. Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), ets op papier 18e eeuw, "gemahlt von madam Henry geb: chodowiecka", gedrukt door S. Halle Berlin 9,5x16cm. Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met bloemen in de 17e-18e eeuwse stijl (8-kantig) 75x55cm. Cond.: G
G. de Leeuw 20e eeuw, olieverf op paneel, 19e eeuwse voorstelling Hollands stadsgezicht (gedetailleerd) 40x50cm. Cond.: G
Carl Gunne (Deense School 1893 Sundsvall - ), olieverf op linnen, bergachtige kust 65x50cm. Cond.: G
Peter Brouwer, olieverf op linnen, Hollands havengezicht bij avond 40x120cm. Cond.: G
Nic Hartman ca. 1920, olieverf op linnen, boerderij met bloesembomen, boer en kippen 60x80cm. Cond.: G
Drie 19e eeuwse portretten; 1x mansportret getekend, 1x damesportret met ingelegde houten Biedermeier lijst ca. 1830 (steendruk) en 1x foto in messing lijst met kroon ca. 1880 9-27cm.
Ongesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, surrealistisch luchtschip 35x50cm. Cond.: R
L. Winkelmann (Duitse School), olieverf op linnen, Ruhr bei Herbede 100x70cm. Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), dubbele ets op papier, etsen met figuren anno 1794 16x11cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), pastel op papier, vaas met bloemen 29x20cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1880, olieverf op linnen, winkel in Rotterdam "in duizen vreezen" 48x66cm. Cond.: R
Egbertina H. Jaarsma ca. 1930 (Sneek 1879 - ), olieverf op linnen, beeldje met gemberpot en glazen karaf met bloemen 35,5x28cm. Cond.: G
D. Chodowiecky 1799, ets op papier, figuren bij deuropening 9x13cm. Cond.: G
Drieluik Maya 2007, acryl op linnen, "Geschmolzenes Eis" 100x20cm. (per stuk) Cond.: G
Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 - 1801), dubbele ets met figurenvoorstelling 13,5x11cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd Belgische School (Huty?), olieverf op linnen, kerkdorp in de sneeuw 26x34cm. Cond.: G
van Deursen (naar Mesdag), olieverf op paneel, bomschuiten op zee 70x90cm. Cond.: G
J. Bakker 20e eeuw, olieverf op paneel, riviergezicht met zeilboten 30x40cm. Cond.: G
R. de Haan ca. 1980, olieverf op linnen, strandgezicht met wandelaars 30x40cm. Coind.: G
J. wielistra 72? nr. 10/35, ets op papier, wachtkamer bij de dierenarts 35x30cm. Cond.: G
Hermanus Berserik 1977 Nr. 42/200 ( 1921 - 2002), ets op papier, pop 42x25cm. Cond.: G
Houssaint ca. 1920, olieverf op linnen, bosgezicht met beek 60x80cm. Cond.: G
Zuhinga '67 (verso la fabrica), olieverf op linnen, fabriek met arbeiders 81x65cm. Cond.: G
Landkaart 17e eeuw van Zierikzee "Ter opheldring van den tegenwoordigen staat van Zeeland" door Tirion 26x18cm. Cond.: G
Sluitkamp ca. 1930, olieverf op linnen, Hollands riviergezicht met haven en boten 40x50cm. Cond.: G
J. Buttner 20e eeuw, olieverf op paneel, dame op zeedijk tussen bloemen 51x61cm. Cond.: G
A.J. Brandt 18e-19e eeuw, aquarel op papier, roemerglas met bloemen 26x33cm. Cond.: G
G. Diepeveen (Enschede), olieverf op linnen, kubistisch geschilderde vrouw op stoel 40x60cm. Cond.: G
Ongesigneerd? ca. 1920, olieverf op linnen, visser of strandjutter met paard 76x44cm. Cond.: R-G
Gesigneerd G. Westermann, olieverf op paneel, stilleven met rozen 40x50cm. Cond.: R-G
Kyrillisch gesigneerd ca. 1980 (Russische School), olieverf op linnen, stadsgezicht met gracht 49x39cm. Cond.: G
D. Chodowiecky 1793, ets op papier, figuren bij grotopening 8x13cm. Cond.: G
Henry Kley (Delft 1903 - ), olieverf op linnen, asbstract landschap 50x40cm. Cond.: G
Gerard Diepeveen, olieverf op linnen, pierrot met mandoline 30x40cm. Cond.: G