Diese Webseite verwendet Cookies

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Ring parel 532
Ring parel

Ergebnis:

125 EUR

Schilderij, Neuhausen 1440
Schilderij, Neuhausen
Startpreis 40 EUR
Verkauft
M. de Jongere 1433
M. de Jongere

Ergebnis:

125 EUR

Aquarel, J.W. 1935 1426
Aquarel, J.W. 1935
Startpreis 30 EUR
Verkauft
28 Halve centen 2732
28 Halve centen

Ergebnis:

50 EUR

Zilveren slacouvert 46
Zilveren slacouvert
Startpreis 125 EUR
Verkauft
Zilveren miniatuur, bezembinder 496
Zilveren miniatuur, bezembinder

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Bureaulampje Art Deco 2497
Bureaulampje Art Deco

Ergebnis:

40 EUR

Krist. flacon, zilv. dop 489
Krist. flacon, zilv. dop
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Marmeren console 2488
Marmeren console

Ergebnis:

30 EUR

2 Snuffbottles, Peking glas 6269
2 Snuffbottles, Peking glas
Startpreis 75 EUR
Bloempot op zuil 6262
Bloempot op zuil
Startpreis 75 EUR
Krist. flacon, zilv. dop 482
Krist. flacon, zilv. dop
Startpreis 50 EUR
Verkauft
Houtsnede 1397
Houtsnede

Ergebnis:

15 EUR

Mes met hond 39
Mes met hond
Startpreis 380 EUR
Pokenset 2480
Pokenset
Startpreis 30 EUR
2 Franse schaaltjes 6255
2 Franse schaaltjes
Startpreis 20 EUR
H.v.H., houtsnede Leeuwinnen 1390
H.v.H., houtsnede Leeuwinnen
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Grote stoel 4064
Grote stoel

Ergebnis:

100 EUR

Schilderij, Jennings 1383
Schilderij, Jennings
Startpreis 100 EUR
Renard 1376
Renard
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Wortelnoten glaskast 4057
Wortelnoten glaskast

Ergebnis:

300 EUR

Kristallen jardiniere 446
Kristallen jardiniere
Startpreis 50 EUR
Ring WG 2 diamanten 439
Ring WG 2 diamanten
Startpreis 500 EUR