Zilveren 835/000 suikerschep met gegraveerde vleugelbak en getorste steel met bolknop. MT.: van der Meulen, Joure. L. 13.5cm., ca. 14gr.
Ring GG/WG 585/000 met briljant en parel. Elegante ring met met slag waartussen een parel, ø 7mm, geklemd zit. Naast de parel zitten 2 briljanten, totaal ca 0.10 crt, in WG gezet. ca 5 gr,ø 61
Chinees porseleinen snuiffles met erotische voorstelling 20e eeuw 9,7xø4cm. Cond.: G
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes (gesigneerd); 1x met Chinees jongentje in landschap 4,5xø6,2cm. en 1x figuren met balspel 5xø6,2cm. Cond.: G
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 9,5x17,5xø11cm.
Zilveren miniatuur van een bezembinder zittend op een kruk, Maker: CA Stont Rotterdam anno 1976, 835/000 H.: 3cm.
Neuhausen ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met heide 69x60cm. Cond.: R
Marinus de Jongere (Prulman) (1912 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, havengezicht Rotterdam 90x58cm. Cond.: R-G
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Monogram J.W. 1935, aquarel op papier, stilleven met vergiet, ketting en kamelenbeeldje 32x32cm. Cond.: G
Taps toelopend kristallen flaconnetje met Engels zilveren dop en blauw bewerkte bovenzijde 925/000, 6xø3cm. Cond.: U
Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.
Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U
Twee oude Chinese glazen snuifflesjes (Peking glas?); 1x met eekhoorndecor en 1x met haandecor 20e eeuw 7-7,5cm. Cond.: G
Oude keramieken bloempot met zuil, gemerkt Staffordshire England (ca. 1950) met bloemdecor. In goede staat 89xø33cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G
Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G
Twee Frans porseleinen schaaltjes 20e eeuw met bloemen- en gouddecor. Gemerkt G.D.A. France 3x13,5x9,5cm.
Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.
Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.
Uniek zakhorloge, GG 585/000 met slagwerk. Groot zakhorloge met deksel, ø 55 mm, Repetition Chronographe, met slagwerk. de wijzerplaat is voorzien van cijfers. De kast heeft een paar kleine deukjes.