Oorhangers, goud op zilver, met robijn, smaragd en briljant. Oorhangers, 58x29 mm met peervormige robijnen en smaragden versierd met ca 100 diamanten. ca 27 gr
Zeer fraai groot ovaal zilveren dienblad met 2 handgrepen. Het gehele drijfwerk bestaat uit florale motieven, putti's en cherubijnen. In het midden met afbeelding van de barmhartige samaritaan. ca. 15...
Oude Chinese Yixing theepot met bloesemtak decor 20e eeuw (gesigneerd). In goede staat 9,5x17,5xø11cm.
Kristallen flacon met handgegraveerde Engels zilveren dop (925/000) 13xø3cm. Cond.: U
Antiek Hollands zilveren mosterdpotje op 3 pootjes, versierd met guirlandes en bewerkt scharnierend deksel. 835/000, grootkeur Arnhem (MT: van Eldik) 9xø5cm. Cond.: G
Hollandse Louis Seize 18e eeuwse commode van massief eikenhout met origineel beslag 85x100x53cm. Cond.: G
Duitse eikenhouten bijbelstandaard ca. 1880 Grunderzeit in goede staat 103x53x30cm.
Messing Jugendstil bureaulamp, gemonteerd op marmer ca. 1910, in goede staat 40x11x25cm.
Twee 19e eeuwse witmarmeren wand- of haardconsoles (1 chip) 38x13x10cm. Cond.: G
Broche, GG 585/000 met opalen. Rond bloemmodel, ø 26 mm, met in het midden een ronde witte opaal. Om de witte opaal zit een bewerkte rand met daarnaast peervormige randen met 6 kleine witte opalen. De...
Zilveren salade couvert, bekroond met hand gegraveerde adelaars en swastika's, 835/000 L.ca.23cm., Ca. 140gr.
Twee oude Chinese glazen snuifflesjes (Peking glas?); 1x met eekhoorndecor en 1x met haandecor 20e eeuw 7-7,5cm. Cond.: G
Oude keramieken bloempot met zuil, gemerkt Staffordshire England (ca. 1950) met bloemdecor. In goede staat 89xø33cm.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1910 (originele lithosnede), lithosnede op papier, zeilboten voor de kust 46x31cm. Cond.: G
Mahoniehouten oor-fauteuil met prachtige goudkleurige stoffering ca. 1880 in zeer goede staat 107x69x83cm.
Antiek broodmes met Hollands zilveren heft, bewerkt met buiten taferelen en bekroond met jachthond, 835/000, Groot keur L. ca.35cm.
Twee Frans porseleinen schaaltjes 20e eeuw met bloemen- en gouddecor. Gemerkt G.D.A. France 3x13,5x9,5cm.
Monogram H.v.H. ca. 1930, houtsnede op papier, twee liggende leeuwinnen 27x18cm. Cond.: G
Wortelnoten Louis Quinze stijl vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw met snijwerk, klauwpoten en bronzen beslag. In zeer goede originele staat 210x150x45cm.
Geo Jennings ca. 1930 (Engelse School), olieverf op linnen, Engels landschap met watermolen Cond.: R-G
Renard (Franse School), olieverf op papier, marktgezicht met vele figuren en ballonnen 55x45cm. Cond.: R-G
Ronde kristallen jardiniere met geslepen en geëtste bloem op de bodem, in houder met handgrepen en op staand op drie bolpootjes. Gemerkt met een vis. CA. 20.5cm.
Ring WG, 750/000, met twee diamanten. Fijn ring art deco stijl met 2 grote diamanten, ca 0.50 crt per stuk, met strakke WG gladomzetting. ca 3,2 gr. ø 59. Een steen is iets beschadigd