Martin van Waning (Den Haag 1887 - 1972 Dokkum), ets op papier, kerk van Milaan 26x32cm. Cond.: G
Twee etsen 1e helft 20e eeuw; 1x stadgezicht met figuren 24x19cm. en 1x stadsgezicht met kerk en figuren op de markt 19x15cm. (Etsen op papier) Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1920, olieverf op linnen, landschap bij avond 88x65cm. Cond.: R-G
Duitse School (F. Diekes?), ets op papier, "Venedig" 25x35cm. Cond.: G
Duitse School nr. 8/75 (Schneider?), ets op papier, liggend naakt voor de televisie "Bild leider gestört" 16x19cm. Cond.: G
Gravure 18e eeuw, gravure op papier, Maximiliën Robespierre depute D'Artois 25x38cm. Cond.: R-G
S. Recina?, epreuve de artiste, ets op papier, omarmend paar 11x16cm. Cond.: G
Fritz Hartmann (Duitse School), ets op papier, birken am Bach, original radierung 34x25cm. Cond.: G
Robert Langbein (Duitse School), ets op papier, Ex Libris Emile und Heini Leonard 12x19.5cm. Cond.: G
Postzegelalbum Verenigde Naties met ca. 200 verschillende zegels.
Postzegelalbum Tsjechoslowakije met ca. 750 verschillende zegels.
Kavel van ca, 40 kaarten waarvan het meerendeel met humoritische teksten.
Kestner pop, gemerkt Century Doll. Biscuit hoofd met bruine slaapogen en gemodelleerd haar. Linnen lijf met composiet ledematen (5 geledingen) en vaste polsen. H.: 46cm.
Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.
Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.
Twee oude Franse Limoges porseleinen borden 20e eeuw en 8-kantig; 1x Chateau Coslaborg Saint Estephe (handbeschilderd) en 1x Chateau Lascombes Margaux (handbeschilderd) 24x24cm. Cond.: G