Roodkoperen 19e eeuwse chocoladekan met comfoor (gezwaluwstaart). In goede originele staat 43x19xø16cm.
Divers oud/antiek o.a; Chinees porselein (18e-19e eeuw), Zwiebelmuster, keramiek, koetslamp etc. Cond.: M-G
Teakhouten archiefkastje met lade, 2 deurtjes en vakverdeling 2e helft 20e eeuw in goede staat 31x34x22cm.
Oud Japans lakwerk 8-delige cocktailset ca. 1930 bestaande uit; tablet, cocktailshaker en 6 cocktailhouders (lakwerk op hout). Rood met goudbeschildering. In goede originele staat 24xø30cm.
Oude keramieken Douwe Egberts koffiemolen ca. 1930 in goede originele staat 34x12x12cm.
Kavel met 22 stuks Notgeld; 16x Braunschweiger Notgeld en 6x Thale Harz, Blankenburg Harz in goede staat
Twee oude Duitse poppen 2e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd; 1x A.M. babypop (repro), negeroide jongen 29cm. en 1x Heide 32cm. Cond.: G
Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed. Donkerblauw/roodbruin/creme/roze/rood/geel tinten 198x125cm. Cond.: R
Drie delen oud kristal; 1x grote kristallen karaf, facetgeslepen (goed), 1x kleine karaf ca. 1900 (goed) en 1x facetgeslepen schenkkan (goed) 19-23cm. Cond.: G
Negen Duitse K.P.M. porseleinen handbeschilderde schotels met vlinder- en bloemendecor ca. 1920-1930 ø15cm. Cond.: G
Grote imari porseleinen sierschotel 20e eeuw met divers decor van bloemen, vogels etc. ø37,5 cm. Cond.: G
Gipsen wandplaquette met voorstelling van Jezus ca. 1900, chips en stuk af 17xø30cm. Cond.: R
Twee grote antieke Japanse keramieken Satsuma vazen met gouddecor en figuren (1x gaaf, 1x gelijmd) 39xø19cm. Cond.: M-G
Drie oude porseleinen figuren 2e helft 20e eeuw; 1x dansend paar (1 vinger af en arm gelijmd), 1x musicerend paar (harp gelijmd) en 1x zittende vrouw met man 16-24cm. Cond.: M-R-G
Vier delen oud keramiek; 2x jardiniere ca. 1900 (oude haarlijnen), 1x Italiaanse kruik en 1x schenkkan met rozendecor 22-26cm. Cond.: R-G
Vier delen oud porselein: Maarschalk met honden ca. 1920 (keramiek), dekseldoos met bloemendecor gemerkt: A.K., vaasje G.W.Depose ca. 1950 verlopen glazuur en een grote Rosenthal vaas, gelijmd 8-37cm.
Vijf Hollandse keramieken borden ca. 1900; 3x Petrus Regout Maastricht borden, decor Hong, 2x ongemerkt "Als vriend naar binnen gaat komt nooit te laat" en "zoals het klokje thuis tikt tikt het nergen...
Twee delen oud keramiek; 1x Goebel/Hummel vogeltje "Garten Rotschwanz" nr 88016 ca. 1980 7x9x5cm. en 1x keramieken eierhouder ca. 1930, gemerkt AVR nr. 4484 (oude haarlijnen in glazuur 12xø15cm. Cond....
Grote Portugese Fayence dekselpot nr. 518 Berardos handpainted sec-xvii Portugal Coïnbra van Gelder collectie. Met decor van bloemen- en dieren 33xø17cm.
Oude Chinese keramieken vaas 20e eeuw met groen/grijs cracele glazuur in goede staat 21xø14cm.
Grote Jugendstil vaas met landschaps- en gouddecor ca. 1900 met linnen-achtig reliëf 30cm. Cond.: G
Grote antieke Tettau porseleinen oorvaas Jugendstil ca. 1900 met figuren- en gouddecor. Stuk bodem is gelijmd Cond.: M
Zak met overwegend koperen munten o.a; Nederland en Engeland, jaren vanaf ca. 1900 t/m 1980 Cond.: ZFR
Martin van Waning (Den Haag 1887 - 1972 Dokkum), ets op papier, kerk van Milaan 26x32cm. Cond.: G
Vier gravures 17e-18e eeuw; 1x "de Tooren Zwigt Utrecht te Amsterdam" door W. Doelen, 1x gravure, het maken van een schoen (Baurenfeind. del. Defehrt sculpt, 1x gravure Grundris von dem Aussersten End...
Zes delen oud poppenspeelgoed; 1x porseleinen popje )clown) met glazen ogen ca. 1930 Duitsland, 1x kledendracht pop 2e helft 20e eeuw, 1x kunststof popje met blauw kleed, 1x Bully babypopje, 1x kinder...
Handgestoken bijzettafel ca. 1880 met gedraaide poten in goede staat (blad bewerkt) 48x33x33cm.
Duitse keramieken bolvaas ca. 1910, gemerkt "D.R.G.M. 901149 R en C 1014/5". Zoutglazuur bruin/grijs/rood/blauw in goede staat 11x18cm.
Oud Russisch terracotta beschilderd figuur (etiket) in goede staat 25xø14cm.