Johan van Rijsewijk 20e eeuw (Arnhem 1928 - ), olieverf op paneel, romantisch Hollands riviergezicht 24x30cm. Cond.: G
Twee werken "L. Rüttner?" ca. 1880 (Duitse School), olieverf op linnen, 1x berglandschap met meer, huis en wandelaar en 1x berglandschap met beek. 42x54cm. Cond.: G
Evert Rabbers (Hengelo 1875 - 1967 Enschede), olieverf op linnen, de Dinkel met koeien en eenden op de wal 51x41cm. Cond.: G
Fortunato Anjes ca. 1980 (Italiaanse School), olieverf op paneel, kerkinterieur met figuren 45x54cm. Cond.: G
Johan Hendrik Doeleman ( Rotterdam 1848 - 1913), aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuur 50x65cm. Cond.: G
Will Leewens '81 (Nieuwe Haagse School), acryl op linnen, moderne compositie (sportgebeuren) 60x80cm. Cond.: G
Prachtig 16e eeuws handgeschreven perkament (bijbel) met gouddecor en kleur. Tweezijdig bewerkt (Latijns), rankenwerk is in de 19e eeuw met kleur voorzien. Aquarel op papier, in zeer goede staat 19x1...
Gesigneerd F. HartNibbrig, olieverf op paneel, jager in het bos 38x28cm. Cond.: G
La Fontaine, 18e-19e eeuwse gravure op papier, F. Bouchet, pelletier sculp. Voorstelling met dieren en vele figuren (vochtvlekken) 45x35cm. Cond.: R
Ongesigneerd 19e eeuw (op koperplaat), olieverf op koper (verf laat iets los), Maria met kind 38x59cm. Cond.: R
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, zeilschepen op zee (in schilderingen) 30x40cm. Cond.: M
Ro Mogendorff 1956 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), gemengde techniek op papier, portret Joodse man 15x22cm. Cond.: G
E. Ortjens ca. 1940, olieverf op linnen, zeegezicht met schepen en figuren 61x40cm. Cond.: G
Rein Jool, olieverf op linnen, abstracte compositie 120x100cm. Cond.: G
Marinus de Jongere (Prulman) (1912 Rotterdam - ), gemengde techniek op papier, havengezicht Rotterdam 90x58cm. Cond.: R-G
2x Ro Mogendorff 1967 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), pastel op papier/chinese inkt op papier, 1x Joodse vrouw en 1x zittende vrouw 7x10cm. en 5,5x9cm. Cond.: G
P.H. ( Pierre Hoeks, 1906-1990) Olieverf op paneel, Besneeuwd dorp. 31x33cm., Cond.:G
Guiseppe Zago (Italiaanse School), aquarel op papier, Lago Magiore 37x28cm. Cond.: G
E. Langenbach ca. 1910 (Duitse School), olieverf op linnen, stilleven met beeld en bloemenvaas 50x61cm. Cond.: G
H. Noort ca. 1920, olieverf op linnen, Stadskanaal met boten 41x51cm. Cond.: G
F. Boersma, olieverf op linnen, vaas met bloemen 40x50cm. Cond.: G
Riekele Prins ( Bedum 1905 - 1954 De Ploeg groningen), aquarel op papier, duinpad 55x37cm. Cond.: G
Ton Schulten (Ootmarsum), lithografie op papier, winter coulissenlandschap, Cond.: G
Ongesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel (paneel doormidden geweest), Hollandse winter met ijspret 24x30cm. Cond.: M
J.Kelderman, Olieverf op linnen, plasgezicht met zeilboten, 68x50cm., Cond.:G
Fedor van Kregten (studie), olieverf op paneel, 3 koeien met melkende boer 40x26cm. Cond.: R
Theo Wolvecamp '88 ( 1925 - 1992), olieverf op papier, abstracte compositie 20x28cm. Cond.: G
G. van Jeversen, olieverf op linnen, wintergezicht met ijspret 50x70cm. Cond.: G
Jan van der Leest (1907 - 1971 Hengelo), olieverf op linnen, landschap met kerkdorp 50x70cm. Cond.: G
Hermanus Willem v.d. Worp ( 1849 Delden - 1941), olieverf op linnen, landschap met boederij en sloot 52x33cm. Cond.: R
J.D. Hinrichs ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen 47x35cm. Cond.: G
Twee decoratieve portretten in mooie omlijsting (reproducties op papier) 98x82cm. (incl. lijst) Cond.: G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op linnen, Fachwerk boerderij met figuren 90x60cm. Cond.: G
Monogram A.V.J. 20e eeuw, olieverf op karton, abstracte compositie 38x44cm. Cond.: G
Henk ten Bos (Hengelo), olieverf op linnen, stadsgezicht van Hengelo met figuren rond 1900, 50x70cm. Cond.: G
Onduidelijke restsignatuur 19e eeuw, olieverf op paneel, burcht met figuren aan het water (naad in het paneel) 31x39cm. Cond.: R
Ingekleurde landkaart (ets op papier) 17e eeuw van Henrikus Hondius ( 1573 - 1650) van Gelderland "Amsetlodami Sumptibus Henrici Hondij" 50x38cm. Cond.: G
Prachtig familiewapen anno 1603 W.S.M.V. met Latijns schrift (vermoedelijk Duitsland), aquarel op papier 9x14cm. Cond.: G
Jurrien Marinus Beek ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, winters landschap met figuren 45x34cm. Cond.: G
Monogram J.V. (waarschijnlijk Jan Voortman), olieverf op paneel, riviergezicht met dorp 30x40cm. Cond.: R
Dames- en herenportret 19e eeuw (heer is bedoekt), olieverf op linnen(heer) en paneel(dame), ongesigneerd? 37x43cm. Cond.: R-G
Trees Suringh, olieverf op linnen, abstracte compositie 100x80cm. Cond.: R-G
Karl Örbo (waarschijnlijk) (1890 - 1958 Zweedse School), olieverf op paneel, landschap met hooimijten 48x50cm. Cond.: G
Oude Griekse handgeschilderde ikoon 19e-20e eeuw "Het Laatste Avondmaal". Cracele en lichte beschadigingen 35x42cm. Cond.: R-G
Monogram L.B. ?, olieverf op paneel, Hollands wintergezicht met ijspret 23x18cm. Cond.: G
Ida Calzolari 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit (op blikken plaat) 20x15cm. Cond.: G
C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met citroen 18x13cm. Cond.: U
Fred Kocks (Duitse School 1905 -1989 Düsseldorf), olieverf op linnen, bosgezicht met Fachwerkhuis 98x61cm. Cond.: G